2:2
0:2
- : -

1.FBC DDM Děčín IV B - Florbal Ústí C 6:6
5. Martin Michal, 9. Dan Kubišta, 10. Šimon Fridrich, 15. Dan Kubišta, 21. Petr Buriánek, 28. Tomáš Hora - 4. Luboš Prchal, 6. Lukáš Krušina, 19. Filip Šifalda, 24. Martin Stejskal, 34. Jan Vaca, 44. Filip Šifalda; rozhodčí: Tomáš Novák - Klára Svobodová; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Vojtěch Nygrín ? - Adam Brett -6; po třetinách: 4:2, 2:2, 0:2;
45:00
Střely ve 3. části: 10:7
45:00
43:42
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #3 Filip Šifalda, asistoval #40 Jan Vaca (6:6).
43:26
Timeout Florbal Ústí C
41:21
Vyloučen hráč #69 Patrik Pořádek družstva 1.FBC DDM Děčín IV B na 2 minuty za hra rukou.
35:33
Vyloučen hráč #3 Filip Šifalda družstva Florbal Ústí C na 2 minuty za sekání.
33:42
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #40 Jan Vaca, asistoval #87 Lukáš Krušina (6:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 15:8
30:00
27:21
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV B vstřelil #55 Tomáš Hora, asistoval #2 Dan Kubišta (6:4).
23:40
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #24 Martin Stejskal, asistoval #40 Jan Vaca (5:4).
20:34
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV B vstřelil #14 Petr Buriánek bez asistence (5:3).
18:08
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #3 Filip Šifalda, asistoval #25 Michal Arnold (4:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 12:9
15:00
14:38
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV B vstřelil #2 Dan Kubišta, asistoval #28 Tomáš Loskot (4:2).
09:51
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV B vstřelil #8 Šimon Fridrich, asistoval #10 Matěj Ludvík (3:2).
08:10
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV B vstřelil #2 Dan Kubišta, asistoval #88 Martin Michal (2:2).
05:19
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #87 Lukáš Krušina bez asistence (1:2).
04:41
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV B vstřelil #88 Martin Michal, asistoval #2 Dan Kubišta (1:1).
03:43
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #77 Luboš Prchal, asistoval #71 Václav Myslivec (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Novák a Klára Svobodová.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí C: brankář: Adam Brett; hráči v poli: Jaroslav Folk, Filip Šifalda, Luboš Prchal, Lukáš Krušina