1:2
2:3
- : -

Wizards DDM SO Praha 10 B - Předvýběr.CZ Florbal MB Green 3:5
5. David Smeták, 16. Adam Čermák, 20. Šimon Jeřábek - 7. Vojtěch Šubrt, 12. Matyáš Krkoška, 13. Vojtěch Šubrt, 20. Josef Řeřicha, 24. Matyáš Krkoška; rozhodčí: Cyril Polák - Kryštof Jech; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Brabec ? - Patrik Postránecký ?; po třetinách: 1:2, 2:3;
24:00
23:30
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #85 Matyáš Krkoška bez asistence (3:5).
19:50
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #60 Josef Řeřicha, asistoval #11 Šimon Krkoška (3:4).
19:35
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #17 Šimon Jeřábek, asistoval #29 Vojtěch Štěpán (3:3).
15:59
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #22 Adam Čermák, asistoval #14 Štěpán Pecka (2:3).
12:14
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #52 Vojtěch Šubrt, asistoval #60 Josef Řeřicha (1:3).
12:00
12:00
11:48
Vyloučen hráč #44 Šimon Plecháč družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:22
09:54
Vyloučen hráč #3 Ondřej Legner družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green na 2 minuty za zvedání florbalky.
06:48
06:14
Vyloučen hráč #20 Lukáš Macas družstva Wizards DDM SO Praha 10 B na 2 minuty za sekání.
04:29
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #5 David Smeták, asistoval #19 Lukáš Formánek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Cyril Polák a Kryštof Jech.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB Green: brankář: Patrik Postránecký; hráči v poli: Johana Šrajerová, Jaromír Legner, Matyáš Krkoška, Vojtěch Šubrt, Patrik Kos