0:4
1:4
- : -

FD Teplice C - Mocní Tuleni Podbořany 1:11
39. Vít Jablonský - 2. Matěj Martinovský, 5. Matěj Martinovský, 10. Matěj Martinovský, 16. Jan Myška, 25. Tomáš Kučera, 25. Jan Jungr, 29. Ondřej Molcar, 31. Jan Jungr, 31. Matěj Martinovský, 34. Matěj Martinovský, 43. Tomáš Kučera; rozhodčí: Tomáš Novák - Pavel Váňa; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Jakub Podlucký ? - Jan Bláha -1; po třetinách: 0:3, 0:4, 1:4;
45:00
44:10
Vyloučen hráč #4 Štěpán Hájek družstva FD Teplice C na 2 minuty za sekání.
42:27
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #29 Tomáš Kučera, asistoval #9 Jan Kučera (1:11).
40:45
Vyloučen hráč #25 Jonáš Burger družstva FD Teplice C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:58
Branku družstva FD Teplice C vstřelil #7 Vít Jablonský, asistoval #62 Jiří Moravec (1:10).
33:26
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #99 Matěj Martinovský bez asistence (0:10).
30:31
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #99 Matěj Martinovský, asistoval #11 Jan Šikíř (0:9).
30:07
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #12 Jan Jungr, asistoval #11 Jan Šikíř (0:8).
30:00
30:00
28:46
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #8 Ondřej Molcar, asistoval #88 Jan Čermák (0:7).
24:21
24:14
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #29 Tomáš Kučera, asistoval #16 Daniel Mára (0:5).
15:30
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #47 Jan Myška, asistoval #15 Ondřej Hanuš (0:4).
15:00
15:00
09:42
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #99 Matěj Martinovský, asistoval #15 Ondřej Hanuš (0:3).
04:10
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #99 Matěj Martinovský, asistoval #12 Jan Jungr (0:2).
01:27
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #99 Matěj Martinovský, asistoval #47 Jan Myška (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Novák a Pavel Váňa.
00:00
00:00
Line-up hostů Mocní Tuleni Podbořany: brankář: Jan Bláha; hráči v poli: Petr Havlík, Kryštof Danda, Jan Čermák, Michael Muselík, Ondřej Molcar