1:2
0:3
- : -

FTC Vysoké Mýto B - Finance Novák FBK Jičín 1:8
16. Tomáš Král - 3. Tomáš Houška, 6. Tomáš Ouhrabka, 11. František Novák, 21. Tomáš Valkoun, 24. František Novák, 35. František Novák, 36. Tomáš Houška, 38. Tomáš Houška; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Filip Neumann; vyloučení: 2:3 + Marek Hubaček 4; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Tomáš Olejár 27 - Petr Líbal 22; po třetinách: 0:3, 1:2, 0:3;
Komentář domácích:
Bylo vidět, že bez posil z A a juniorky neuhrajeme absolutně nic... díky soupeři za zápas.
Komentář hostů Ouhrabka Pavel (Trenér):
Děkuji soupeřovi za utkání, které bylo rozhodnuté už v první třetině.
45:00
Střely ve 3. části: 9:14
45:00
44:20
Vyloučen hráč #35 Ondřej Kabelka družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:21
Vyloučen hráč #12 Jan Klamrt družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
43:21
Vyloučen hráč #11 David Špaček družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za sekání.
37:23
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #2 Tomáš Houška, asistoval #8 Tomáš Valkoun (1:8).
36:41
Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto B neproměnil #8 Radim Jiráský.
36:15
Domácí měli teď velkou šanci, ale hráč v konečné fázi promáchl naprázdno.
35:35
Velký tlak hostů střela, dorážka a gól.
35:32
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #2 Tomáš Houška, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (1:7).
35:08
Počáteční výkon domácí zeslábl a dominujíopět hosté
34:53
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #35 Ondřej Kabelka (1:6).
34:53
Krásná kombinace hostů a krásný gól.
32:45
Domácí začali více napadat a vytváří si řadu šancí.
30:00
30:00
Začíná nám třetí třetina. Zatím dominují hosté, ale domácí jsou nebezpeční s protiútoků.
30:00
Střely ve 2. části: 8:9
30:00
29:59
Hostující tým v druhé třetině měl větší držení míčku, ale domácí měli rychlé protiútoky.
27:26
Vidíme tlak hostů a dobré zákroky domácího brankáře.
26:40
brankář domácíh krásně přečetl hru a nenechal hostujícího hráče zakončit.
25:00
Dva krásné zákroky domácího brankaře.
24:27
Dobře sehrané oslabení hostů.
23:35
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák bez asistence (1:5).
23:35
Máme tu dálší gól hostů v oslabení.
22:23
Hostující hráč utekl v oslapení a vystřelil beckendem, ale domácí bránkář předvedl krásný zákrok.
21:46
Zápas je zaživný plný soubojů a emocí.
20:27
Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva Finance Novák FBK Jičín na 2+2 minuty za hrubost.
20:27
Menší potyčka v rohu hhřiště.
20:14
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #27 Vojtěch Haken (1:4).
20:14
Krásná kombinace hostů a krásný gol.
20:00
Dobrý zákrok domácího brankáře.
19:00
Hostující hráč šel sám na brankáře,ale přeštřelil.
17:00
Domácí tým ožil a tlačí hosty.
15:36
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #2 Jan Kajsrlík (1:3).
15:36
Máme tu první gól domácích po krásné kombinaci.
15:00
15:00
Máme tu další třetinu utkání uviíme jestli domácí utkání zdramatizují.
15:00
Střely v 1. části: 6:12
15:00
14:59
První třetinu máme za sebou hostující tým zatím dominuje.
14:45
Krásný zákrok domácího brankáře.
11:30
KRátká pauza na ošetření domácího brankáře.
10:41
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #12 Jan Klamrt (0:3).
05:33
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka bez asistence (0:2).
04:40
Vyloučen hráč #2 Tomáš Houška družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za špatné střídání.
04:40
Hosté se teď nedohodli a skočili do hry v 6.
04:00
Hosté krásnou kombinací donutily soupeře k odkrytí branky, ale střelec domácí prázdnou branku netrefuje.
03:40
Tlak hostů pokračuje, ale domácí brankář předvedl krásný zákrok.
02:56
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #2 Tomáš Houška, asistoval #12 Jan Klamrt (0:1).
02:56
Hosté nádhernou kombinací využívají přesilovou hru.
01:24
Vyloučen hráč #11 David Špaček družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za blokování florbalky.
01:24
Domací hráč s číslem 11 před svojí brankou nadzvedl florbalku soupeře a jde si odpočinout na trestnou lavice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Balachoncev a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů Finance Novák FBK Jičín: brankář: Petr Líbal; hráči v poli: Jan Klamrt, Vojtěch Haken, Tomáš Valkoun, Tomáš Ouhrabka, Tomáš Houška
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto B:
00:00
Dobrý den, vážení diváci vítáme vás s pořadatélského stolju k dalšímu utkání mezi Vysoké Mýto B a Jičínem.