2:1
6:3
- : -

Florbal Primátor Náchod - Prague Tigers 10:4
11. Adam Jakubský, 18. Matěj Mikšovský, 24. Adam Středa, 37. Daniel Kříž, 42. Lukáš Prause, 43. František Donaj, 45. David Špaček, 51. Lukáš Rázl, 59. Jonáš Mikšovský, 60. Filip Čáp - 21. Šimon Masár, 48. Lukáš Rudiš, 57. Jan Nachtmann, 58. David Koudelka; rozhodčí: Aleš Jansa - Václav Křepelák; vyloučení: 3 + Daniel Kříž 4:0; využití: 0:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 16 - Pavel Dundr 12; po třetinách: 2:0, 2:1, 6:3;
Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér):
Krátká reakce k vyjádření vedoucího hostí. Klub který hraje 3.nejvyšší ligu, má muže A,B,C, D a juniorku se nemůže vymlouvat na nedostatek hráčů. Většina týmů má v dnešní době hromadu nemocných ale využívat hráče jako důvod prohry je slabý argument. Otázkou morální je pro soupeře fakt jestli jsou opravdu hráči nemocní nebo jsou na horách atd... Teď k zápasu, povedený vstup ale slabá produktivita v první třetině nás stála lepší východzí pozici do zbytku utkání. Druhá třetina nebyla z naší strany dobrá, museli jsme udělat změny v sestavě, po kterých se naše hra zlepšila. Ve třětí třetině jsme přidali i produktivitu a zápas dotáhli ke 3 bodům. Chci pochválit celý náš tým, jak přistoupil k sezoně po třech prohrách, které nás potkali. Nesesypal se, ale poučil se a je lepší a lepší. Zárověň jsme jen v nějakém úseku naší cesty a čeká nás ještě hodně práce, ale tým má velký potenciál. Všem našim fanouškům přejeme pěkné svátky a úspěšný vstup do roku 2023.
Komentář hostů Janů Lukáš (Trenér):
Co naplat. Výsledek dnes nemá cenu hodnotit. Dnes nezvítězil florbal, ale neskonalá maloměštěcká vypočítavost. Žádost o odložení utkaní z důvodu velké marodky v našem kádru i přes veškeré nabídky z naší strany bylo zamítnuto. Před zápasem se podával místo hroznového cukru, paralen s horkým čajem. Oceňuji všechny, kteří dnes hráli. Taky přejeme klidné svátky na vesnici s čajem a coldrexem. Moribundus jsme vyvezli i za hranice Prahy. Zazijnachod:-)
60:00
Střely ve 3. části: 7:10
60:00
59:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #21 Dalibor Vlášek (10:4).
59:59
Náchod dává branku v situaci 3 proti 6! Tři body zůstávají v Náchodě!
59:31
Uvidíme velmi nezvyklou situaci 6 na 3
59:30
Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2+2 minuty za sekání.
59:21
Vyloučen hráč #13 David Špaček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
59:00
Hosté opět bez brankáře
58:19
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský z trestného střílení (9:4).
57:11
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #21 David Koudelka, asistoval #29 Jiří Kratina (8:4).
56:22
Hosté využívají přesilovku
56:21
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #93 Jan Nachtmann, asistoval #91 Šimon Masár (8:3).
55:01
Vlášek si jde popovídát se svojí přítelkyní na trestnou lavici, Náchod bude hrát další 2 minuty v oslabení
55:00
Vyloučen hráč #21 Dalibor Vlášek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
53:30
Náchod už se tolik netlačí do zakončení a začíná spíše přehrávat akce tzv. do prázdné branky
50:36
Vyloučen hráč #65 Jonáš Mikšovský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky.
50:25
Rázl neskutečně vymetl šibenici!
50:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #37 Václav Grulich (8:2).
47:15
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #6 Lukáš Rudiš, asistoval #81 Martin Hort (7:2).
46:00
Náchodští určují tempo hry a soupeře moc nepouští na míček
44:54
Další branka první náchodské lajny!
44:53
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (7:1).
42:47
Tady to zavání debaklem!
42:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #51 František Donaj, asistoval #56 Matěj Mikšovský (6:1).
41:41
Hostům se vůbec nepovedla rozehra úderu a Náchod se dostává do čtyřbrankového vedení!
41:40
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #50 Lukáš Prause, asistoval #6 Jakub Vysoký (5:1).
36:45
Skvěle vyřešená akce 2 na 1 a Náchod vede už o 3 góly!
36:44
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #56 Matěj Mikšovský (4:1).