1:1
0:7
- : -

T.J. Sokol Břeclav - TROOPERS Black 1:10
18. Jakub Valášek - 4. Dominik Štafa, 9. Matěj Zahradník, 19. Lukáš Trnečka, 38. Adam Zuščák, 38. Vojtěch Mičulka, 40. Dominik Štafa, 41. Lukáš Trnečka, 42. Dominik Štafa, 44. Lukáš Trnečka, 45. Adam Zuščák; rozhodčí: Tomáš Kašík - Vojtěch Haleš; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Vojtěch Julínek -10 - Jakub Táborský -1; po třetinách: 0:2, 1:1, 0:7;
45:00
Střely ve 3. části: 3:12
45:00
44:40
Zuščák přidává desátý gól.
44:36
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #39 Adam Zuščák, asistoval #22 Vojtěch Mičulka (1:10).
43:32
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #73 Lukáš Trnečka, asistoval #27 Matěj Zahradník (1:9).
42:20
Vyloučen hráč #21 Lukáš Krejčiřík družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za hrubost.
41:21
Břeclav už nechává Troopers dělat si na hřišti, co se jim zachce.
41:20
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #88 Dominik Štafa, asistoval #39 Adam Zuščák (1:8).
40:51
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #73 Lukáš Trnečka bez asistence (1:7).
39:00
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #88 Dominik Štafa, asistoval #27 Matěj Zahradník (1:6).
37:32
Dvě zaváhání v rozehrávce Břeclavi a jsou z toho dva góly v jejich síti.
37:31
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #22 Vojtěch Mičulka bez asistence (1:5).
37:13
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #39 Adam Zuščák, asistoval #2 David Doleček (1:4).
33:20
Břeclav se nedokáže dostat na soupeřovu polovinu.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 2:4
30:00
18:26
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #73 Lukáš Trnečka, asistoval #97 Abdelrahman Elhadidy (1:3).
17:49
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #50 Jakub Valášek, asistoval #47 Pavel Gargulák (1:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 1:5
15:00
08:58
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #27 Matěj Zahradník, asistoval #22 Vojtěch Mičulka (0:2).
03:01
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #88 Dominik Štafa, asistoval #73 Lukáš Trnečka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kašík a Vojtěch Haleš.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS Black: brankář: Jakub Táborský; hráči v poli: Matěj Zahradník, Karolína Gabrhelová, Štěpán Souček, Lukáš Trnečka, Dominik Štafa