2:1
1:1
- : -

1.FK Ostrava JIH - Torpedo Havířov B - Šumbark 4:2
10. Norbert Blokesch, 13. Tomáš Hrbáč, 18. Tomáš Planička, 35. Lukáš Pudil - 22. Vít Komender, 32. Vít Komender; rozhodčí: Robert Horák - Dalibor Jekielek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Winter ? - Tomáš Řeháček ?; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:1;
36:00
35:48
Jih míjí prázdnou kasu. Na zvrat to už nevypadá.
35:08
Minuta do konce a je tu přesilovka Torpeda. Dokáží s tím ještě něco udělat? Času moc nezbývá.
35:03
Vyloučen hráč #7 Jan Habarta družstva 1.FK Ostrava JIH na 2 minuty za špatné střídání.
34:26
Havířovská porada nic dobrého nepřinesla. Leda tak gól do jejich sítě. Jih má dvoubrankové vedení zpět a větší klid.
34:25
Branku družstva 1.FK Ostrava JIH vstřelil #13 Lukáš Pudil, asistoval #55 Tomáš Planička (4:2).
34:14
Timeout Torpedo Havířov B - Šumbark
34:01
Boční síť a tyčka. Jih je pod tlakem.
31:28
A je tu drama. Dvougólový Komendr snižuje na rozdíl jedinné branky. Havířovský kotel je politý živou vodou a je to hukot pěkný.
31:26
Branku družstva Torpedo Havířov B - Šumbark vstřelil #81 Vít Komender, asistoval #4 Ondřej Komender (3:2).
30:49
Havířov teď drží Jih na jejich půlce. Ale pozor na brejky ogaři.
28:48
Rychlá krásná akce Havířova. Bomba ze středu cíl nenašla. Ale jen tak dál, to tam padne.
27:30
Hráč Jihu, jehož jméno neznám, se řítil sám na kasu. Ale golman jej vychytal, jako kdysi všechny náš Hašan. Věk je jen číslo!
27:09
Havířov má, dle mého názoru, starší mužstvo. Nyní však jsou jeho hráči aktivnější. Bomba, borci!
26:02
Další havířovský projektil. Ale mezírku mezi nohama gólmana Jihu nenašel.
24:46
Halou zní: Tatí gól.Tak snad se táta opravdu prosadí. Udělal by havířovským radost.
24:28
A Havířov nedá kůži lacino a hned od startu se snaží o snížení. To se nám líbí.
24:01
Po kratičké pauze je před námi poslední třetina. Byl to dlouhý den, tak snad to dotáhnem bez zranění. Ať vyhraje florbal!
24:00
24:00
23:02
Havířovský kapitán se protáhl kolem mantinelu jako štírek a předložil balonek před kasu, tam byl jeho spoluhráč ztrojen. Každopádně sympatické havířovské oslabení pokračuje.
22:20
Zvoní tyč! Jih utahuje šrouby.
21:56
A Havířov to přišlo draho. Další oslabení.Poslední zvládli dobře, tak uvidíme, jestli trend udrží.
21:55
Vyloučen hráč #17 Aleš Pekárek družstva Torpedo Havířov B - Šumbark na 2 minuty za sekání.
21:55
Před bránou byla teď mela, za kterou by se v NHL nestyděli. Ovšem se pak šarvátka přesunula do rohu, kdy hráč Jihu odletěl od havířovského plejera. Emoce tryskají.
21:18
Tak se nám to líbí. Shození ze středu na mantinel a bomba pod víko. Havířov v kontaktu a kotel slaví.
21:17
Branku družstva Torpedo Havířov B - Šumbark vstřelil #81 Vít Komender, asistoval #14 Vojtěch Kasper (3:1).
20:10
Kontr Jihu. Teď šance střídá šanci. To tak bývá, když dochází síly a obrana nestíhá.
19:41
Pěkná akce Havířova. Ale střela, jak už po několikáté, míjí kasu. Škoda, ale snaha se klukům upřít nedá.
17:50
Hala duní a hráči Jihu zvedají ruce potřetí. Teď už to havířovští budou mít těžké. Come on, you, Torpedo! Chceme drama.
17:49
Branku družstva 1.FK Ostrava JIH vstřelil #55 Tomáš Planička, asistoval #13 Lukáš Pudil (3:0).
17:05
Hra se přelévá ze strany na stranu, ale žádné valné zakončení. Holt nejsme na extralize no. Nevadí, i tak nás to tady baví.
15:12
Rychlá akce Jihu. Otočka na mantinelu, krosová přihrávka,ale branku hasí tygří skok havířovského brankáře.
14:02
Havířov konečně zahrozil, ale byla to spíš šmudla. Tak snad to byl první kamínek, který strhne lavinu.
13:15
Zvonek z Jihu těsně míjí kasu.
12:45
Branku družstva 1.FK Ostrava JIH vstřelil #29 Tomáš Hrbáč, asistoval #5 Marek Plaček (2:0).
12:45
Tak to se nepovedlo. Po krásné akci Havířov inkasuje. Jih jde do trháku a havířovským teče do bot.
12:01
Začala druhá třetina. Jih hájí lehký náskok, ale béčko Torpeda se bude hnát za vyrovnáním. Zatím je však bezzubý, tak snad se kluci zvednou.
12:00
12:00
11:05
Havířov vede alespoň co se týče fanoušků. Jejich neunavný kotel stále žene své miláčky vstříc vyrovnání. Povede se jim to?
10:00
Tak přecejen je to gól. Po dlouhém boji se prosazuje ostravský celek. Havířov opět dotahuje.
09:57
Branku družstva 1.FK Ostrava JIH vstřelil #26 Norbert Blokesch bez asistence (1:0).
08:00
Na hře obou celků je trochu znát, že je pozdě večer a převládá únava. Je to věru boj. No snad se objeví i trocha florbalovosti v dnešním zimním podvečeru.
06:30
Valná část přesilovky je v čudu, ale Jih s ní vůbec nenakládá dobře. Při běžném pohledu to vůbec nevypadalo, že je Havířov v oslabení.
05:05
Po pěti minutách máme první vyloučení. Přesilovku si zkusí Jih, tak uvidíme, jak s tím kluci z jedné z nejlidnatější ostravské čtvrti naloží.
05:02
Vyloučen hráč #13 Pavel Rajdus družstva Torpedo Havířov B - Šumbark na 2 minuty za sekání.
04:04
Havířov se oklepal z odpolední prohry s porubskými Tigers a hraje velmi aktivně. Nutno dodat, že je hnaný živelným povzbuzováním svého kotle.
03:12
Od hokejek se jiskří. To znamená, že to bude řežba!
01:25
Máme tady dnešní poslední zápas. Slezské derby mezi Ostrava Jih a havířovským Torpedem B. Je již pokročilý čas, tak věřme, že to kluci rychle stihnou.