2:3
2:1
- : -

FBC Dobruška - FBC Česká Skalice 5:4pn
1. Eliáš Hájek, 10. Julie Peterová, 23. Matyáš Holanec, 24. Michal Hertík, N Matyáš Holanec - 7. Marek Sedláček, 9. Václav Lonc, 10. Václav Lonc, 19. Jaroslav Koníček; rozhodčí: Šárka Havelková - Andrea Nožičková; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Jakub Tamáš ? - Jiří Krsek ?; po třetinách: 2:3, 2:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Česká Skalice hráč #13 Viktor Honzů , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dobruška hráč #12 Julie Peterová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Česká Skalice hráč #88 Václav Lonc , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dobruška hráč #42 Matyáš Holanec a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Česká Skalice hráč #8 Jaroslav Koníček , ale gól nevstřelil.
24:00
Zahájena trestná střílení.
24:00
23:00
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #4 Michal Hertík, asistoval #52 Lucas Urbášek (4:4).
22:16
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #42 Matyáš Holanec, asistoval #88 Francesca Luisa Bartošová (3:4).
18:44
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #8 Jaroslav Koníček, asistoval #13 Viktor Honzů (2:4).
12:00
12:00
09:48
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Julie Peterová bez asistence (2:3).
09:18
Vyloučen hráč #13 Viktor Honzů družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:00
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #88 Václav Lonc, asistoval #8 Jaroslav Koníček (1:3).
08:56
Vyloučen hráč #12 Julie Peterová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:18
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #88 Václav Lonc, asistoval #18 Tobias Honzů (1:2).
06:12
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #17 Marek Sedláček, asistoval #13 Viktor Honzů (1:1).