1:1
2:1
- : -

Florbalová akademie MB - Předvýběr.CZ Florbal MB White 4:6
5. Marek Homolka, 23. Filip Drška, 31. Michal Šeda, 36. Marek Homolka - 4. Ondřej Honc, 5. Daniel Stuchlík, 10. Ondřej Honc, 12. Ondřej Petrák, 17. Ondřej Petrák, 26. Daniel Stuchlík; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Vojtěch Prokop; vyloučení: 3:1; využití: 0:3; diváků: 58; zásahy brankářů: David Beneš -4, Vojtěch Štrych -1, Ondřej Chumlen ? - Ondřej Zíta -4; po třetinách: 1:4, 1:1, 2:1;
36:00
35:21
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #70 Marek Homolka, asistoval #80 Jaromír Nop (4:6).
33:02
Timeout Florbalová akademie MB
30:45
Vyloučen hráč #48 Christian Bagdaň družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:09
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #77 Michal Šeda bez asistence (3:6).
25:54
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #70 Daniel Stuchlík, asistoval #64 Ondřej Honc (2:6).
25:20
Vyloučen hráč #79 Jan Čečetka družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář #74 Ondřej Chumlen družstva Florbalová akademie MB
24:00
24:00
22:25
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #81 Filip Drška, asistoval #70 Marek Homolka (2:5).
16:39
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #18 Ondřej Petrák, asistoval #22 Štěpán Šenekl (1:5).
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář #4 Vojtěch Štrych družstva Florbalová akademie MB
12:00
12:00
11:28
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #18 Ondřej Petrák, asistoval #64 Ondřej Honc (1:4).
10:38
Je tu další přesilovka hostů.
10:02
Vyloučen hráč #79 Jan Čečetka družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:15
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #64 Ondřej Honc, asistoval #48 Christian Bagdaň (1:3).
08:49
Vyloučen hráč #70 Marek Homolka družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za špatné střídání.
08:15
David Beneš vytáhl zákrok světové extratřídy proti hostujícímu hráči.
07:05
Jirka Holeček vyvezl míček na útočnou polovinu.
05:32
Teď se nám s brankami roztrhl pytel.
04:57
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #70 Daniel Stuchlík, asistoval #27 Filip Repš (1:2).
04:45
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #70 Marek Homolka bez asistence (1:1).
03:46
Máme tu první branku dnešního klání. Hosté využili tlaku v předbrankovém prostoru.
03:37
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #64 Ondřej Honc, asistoval #8 Jáchym Ondráček (0:1).
00:01
Vítáme všechny příznivce dnešního třaskavého derby obou mladoboleslavských týmů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Nechutný a Vojtěch Prokop.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB White: brankář: Ondřej Zíta;
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: David Beneš; hráči v poli: Marek Homolka, Filip Drška, Jan Čečetka, Michal Šeda, Jaromír Nop