0:1
0:3
- : -

Torpedo Havířov B - Šumbark - FBC TIGERS PORUBA B 1:5
9. Jakub Lajczyk - 6. Jan Šprinc, 18. Jan Gavenda, 30. Pavel Mintěl, 35. Marek Novotný, 35. Ondřej Keberle; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Jakub Vahalík; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Řeháček ? - Jonáš Beňovič ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:3;
36:00
34:47
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA B vstřelil #13 Ondřej Keberle, asistoval #3 Miroslav Keberle (1:5).
34:10
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA B vstřelil #12 Marek Novotný, asistoval #25 Štěpán Willaschek (1:4).
32:34
Vyloučen hráč #14 Vojtěch Kasper družstva Torpedo Havířov B - Šumbark na 2 minuty za sekání.
30:19
Vyloučen hráč #33 Dominik Studník družstva FBC TIGERS PORUBA B na 2 minuty za nesportovní chování.
30:19
Vyloučen hráč #14 Vojtěch Kasper družstva Torpedo Havířov B - Šumbark na 2 minuty za nesportovní chování.
30:19
Emoce jsou tady! na hřišti to vře a uvidíme hru 4 na 4.
29:55
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA B vstřelil #19 Pavel Mintěl, asistoval #13 Ondřej Keberle (1:3).
29:55
V odloženém vyloučení se Poruba přece znovu dočkala. Utahovala smyčku tak dlouho, až brankáře nemilosrdně prostřelili.
28:30
V hale je docela ticho. Havířov by podporu svého kotle v této chvíli docela potřeboval.
27:04
Brankář Havířova se teď zapotil. Sekvence projektilů z porubských holí jej důkladně prověřila. ale stav je stále stejný.
25:27
Pěkná kombinační akce Poruby, ale bek to z půlky poslal těsně nad. Přesněji, kluci, přesněji!
24:10
Je tu poslední dějství. Stav je o gól a jsme napnutí, jak toto na góly chudé utkání, dopadne.
24:00
24:00
23:23
Havířov oslabení ustál a před koncem druhé části má výhodnou standartní situaci. Počkáme si....A nic. nevyužita.
22:19
Není poznat, kdo má o hráče navíc. havířov hraje rovnocenně a kotel je z toho v euforii.
21:25
Zápas chytá konečně jiskru. Hraje se aktivněji i trochu tvrději. To se nám líbí. Jen ať to má grády.
20:28
Havíov přitvrdil, ale bylo to už trochu za hranou. trestanému se to klasicky nelíbí, ale je to tak. Poruba má další přesilovku.
20:27
Vyloučen hráč #19 David Konderla družstva Torpedo Havířov B - Šumbark na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:05
Hráče Tigers branka nabudila a už se zase snaží dobýt svatyni Havířova. Zatím bez výsledku.
17:33
Porubský Gavenda mrštně zachytil rozehrávku a uklízí balónek o tyčku, kam patří. Do sítě! Máme zase lídra a je to Tigers Poruba.
17:30
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA B vstřelil #15 Jan Gavenda bez asistence (1:2).
16:45
Tři fanoušci havířova dělajá slušný rámus. Pozoruhodný je zejména malý africký bubínek. Tleskáme za tento multikulturní zážitek. Společnost je potřebuje.
15:40
Po chvilce zahrozil i Havířov. Ale jak jinak, než zákrok brankáře. Kluci se snaží, to nemohu vyvrátit, ale holt to tam nepadá.
14:36
Klika doprostřed, ale střela zblokovaná. Poruba se ne a ne prosadit. My chceme gól!
13:41
Havířov v pěti. První přesilovka gól nepřinesla. Tohle se nám moc nelíbí.
13:06
další šance Poruby. stav však stále 1:1. Defenziva vítězí.
12:55
Krásný křižný pas porubského obránce, ale křídlo trestuhodně přepaluje. To se stává. Přesilovka stále nevyužita.
12:00
12:00
11:40
Vyloučen hráč #17 Aleš Pekárek družstva Torpedo Havířov B - Šumbark na 2 minuty za sekání.
11:40
Sekat hokejkou se nemá. Za to se chodí na trestnou. Už to ví i hráč havířova. První přesilovka je tady.
11:30
Půl minuty dokonce, ale týmy se neumí prosadit. Chceme nějaké vzrůšo!
10:02
Poslední dvě minuty první třetiny. Poruba bezvýsledně tlačí. Padne do konce třetiny branka? To je ve hvězdách. Ale ofenzivní kolotoč se zatím nekoná.
08:04
Kotel umlčen. Havířov předvedl krásnou akci na tři doteky a je to 1:1. Stejně jako v Kataru.
08:03
Branku družstva Torpedo Havířov B - Šumbark vstřelil #90 Jakub Lajczyk, asistoval #14 Vojtěch Kasper (1:1).
07:45
Porubský kotel žene své miláčky dopředu, ale ti nedávají.
05:53
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA B vstřelil #29 Jan Šprinc, asistoval #3 Miroslav Keberle (0:1).
05:53
A je tu první změna skóre. poruba překonala soupeřova golmana a ujímá se vedení. Dočkáme se havířovské odpovědi?
01:05
Zatím mírně lepší Poruba. Zápas jehlučný a my máme alespoň alternativu k bitvě o třetí místo na MS v Kataru. Tam je stav 1:1, tady zatím stále 0:0.