2:1
1:0
- : -

Florbal Chomutov - Prague Tigers Nehvizdy 5:4
11. Petra Malecká, 14. Adriana Hýsková, 23. Adriana Hýsková, 29. Adriana Hýsková, 58. Petra Malecká - 12. Dominika Steinbachová, 13. Kristýna Viktorová, 19. Petra Němcová, 26. Michaela Poštová; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 3:2 + Eliška Mrázková TDKU + 4; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Karolina Bačková 22 - Karolína Červová 11; po třetinách: 2:3, 2:1, 1:0;
Komentář domácích Hýsek Martin (Trenér):
Strašně těžké utkání, které mělo všechno, co mělo mít. Osobní souboje, góly, přesilovky, vyloučení. Utkání odpovídalo postavení týmů v tabulce. Děkuji soupeři za utkání a hodně štěstí do dalších zápasů.
Komentář hostů Gattnar Vít (Trenér):
Děkuji soupeři za hezké utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 3:7
60:00
59:59
Vyloučen hráč #49 Eliška Mrázková družstva Prague Tigers Nehvizdy do konce utkání.
59:59
Vyloučen hráč #49 Eliška Mrázková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2+2 minuty za hrubost.
59:03
Tigers v 6.
58:51
Timeout Prague Tigers Nehvizdy
58:27
Hýsková v samostatném úniku, ale netrefuje branku.
57:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #17 Petra Malecká, asistoval #9 Barbora Suková (5:4).
55:07
Tereza Suková se už připravovala na střelu, ale míček ji byl čistě odebrán.
53:50
Hráčky Tigers málem sestřelili fotografa.
51:59
Tigers v plném počtu.
51:12
Vyloučen hráč #18 Karolina Bačková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:56
Vyloučen hráč #99 Petra Šusterová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání.
49:10
Faul na Voráčkovou a Chomutov bude hrát přesilovku.
47:44
Po dlouhé době šance chomutovských hráček. Bímová trefuje pouze brankářku.
45:05
Obrovské šance hráček z Nehvizd, ale ani jedna šance nebyla využita.
42:01
Obrovská chyba Rázkové před brankou Bačkové, ale Bačková výborně chytá.
39:21
Vyloučen hráč #11 Adriana Hýsková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
37:25
Fojtíková poslela přesnou přihrávku Pilíkové, ale brankářka Červová vytasila svoji levačku.
34:46
Hráčky Tigers se dostávají ke střelám, ale všechny jsou úspěšně zblokovány.
33:48
Lukáš Čech zabral do nohou a včas dokázal uskočit míčku.
31:32
Kamenická vražena na manťák a Chomutov bude zahrávat standatdku na útočné polovině.
31:05
Hamerníková si dobře navedla míček na střed, ale nakonec nevystřelila.
29:44
Utkání sleduje 46 zmrzlých diváků. Děkujeme.
29:07
Simona Mock vyhazuje míč a Chomutov může vystřídat.
28:18
Opět branka z nedůrazu v předbrankovém prostoru a Hýsková vyrovnává.
28:13
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #12 Natálie Königová (4:4).
26:17
Hosté hrají v plném počtu.
25:10
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #30 Michaela Poštová, asistoval #9 Petra Němcová (3:4).
25:10
Poštová využila nedůrazu chomutovských hráček a dostává Tigers znova do vedení.
24:17
Vyloučen hráč #36 Kristýna Viktorová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:07
22:57
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #17 Petra Malecká (3:3).
22:38
Šusterová zkusila střelu z dálky, ale skončila na hráčkách Chomutova.
21:07
Vyloučen hráč #12 Natálie Königová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
20:29
Prague Tigers si zahrají první přesilovku.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:13
20:00
19:14
Plánková zkusila nahrát do volného prostoru, ale tam žádná hráčka z Nehvizd nebyla.
18:13
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #9 Petra Němcová, asistoval #27 Nikola Bursová (2:3).
16:51
Hráčky Tigers skvěle přehráli chomutovskou obranu a málem se dostaly znovu do vedení.
16:02
Konigová zkusila vystřelit, ale střela skončila pouze na brankářce.
13:15
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková bez asistence (2:2).
13:15
Chyba v rozehrávce Prague Tigers a Hýsková chybu potrestala.
12:55
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #36 Kristýna Viktorová bez asistence (1:2).
11:53
Chomutov se ve vedení moc dlouho neohřál a Prague Tigers rázně odpovídají.
11:52
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #99 Petra Šusterová (1:1).
10:55
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #17 Petra Malecká, asistoval #11 Adriana Hýsková (1:0).
10:55
Malecká z dorážky otevírá skóre utkání.
09:36
Poštová vysoko přestřeluje branku Chomutova.
08:34
Dobrá kombinace Prague Tigers, ale tato šance vstřelenou brankou nekončí.
05:04
Morová přešla přes jednu hráčku, ale Mrázkovou už neobhodila.
03:42
Poštová se dlouho držela na balonku a nakonec vybojovala faul na útočné polovině.
01:24
Hamerníková v šanci, ale trefuje pouze brankářku.
00:01
Úvodní buly pro Prague Tigers.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a Lukáš Čech.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Karolína Červová; hráči v poli: Irena Křížková, Eliška Horáková, Petra Šusterová, Eliška Mrázková, Dominika Steinbachová
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Karolina Bačková; hráči v poli: Michaela Voráčková, Barbora Suková, Natálie Königová, Adriana Hýsková, Petra Malecká