2:3
2:3
- : -

Bulldogs Brno Orange - ŠSK ZŠ Očovská Hodonín 5:10
12. Jan Baláč, 18. Dennis Boleloucký, 26. Marek Mattes, 33. Štěpán Zhoř, 44. Karel Švábík - 2. Rostislav Bolom, 4. Adam Veverka, 14. Rostislav Bolom, 15. David Fučík, 22. Samuel Svoboda, 24. Denis Koutný, 28. Samuel Svoboda, 36. Adam Janíček, 41. Adam Janíček, 41. Samuel Svoboda; rozhodčí: Jakub Lejček - Vojtěch Bajza; vyloučení: 4 + Jakub Poláček 4:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: Tomáš Valachovič ?, Matěj Plšek ? - Jakub Dekař ?; po třetinách: 1:4, 2:3, 2:3;
45:00
43:59
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #25 Karel Švábík, asistoval #13 Adam Veverka (5:10).
43:31
Vyloučen hráč #49 Rostislav Bolom družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za hrubost.
41:54
Vyloučen hráč #18 Jakub Poláček družstva Bulldogs Brno Orange na 2+2 minuty za hrubost.
40:25
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #90 Samuel Svoboda, asistoval #9 Denis Koutný (4:10).
40:24
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #88 Adam Janíček, asistoval #94 Mikuláš Belžík (4:9).
36:52
Vyloučen hráč #41 Jan Baláč družstva Bulldogs Brno Orange na 2 minuty za nesportovní chování.
36:52
Vyloučen hráč #61 Vojtěch Čejka družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za nesportovní chování.
35:57
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #88 Adam Janíček, asistoval #75 Vojtěch Král (4:8).
33:56
Vyloučen hráč #37 Maxmilián Čech družstva Bulldogs Brno Orange na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:47
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #77 Štěpán Zhoř, asistoval #41 Jan Baláč (4:7).
30:00
30:00
27:09
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #90 Samuel Svoboda bez asistence (3:7).
25:04
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #55 Marek Mattes, asistoval #41 Jan Baláč (3:6).
23:54
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #9 Denis Koutný, asistoval #49 Rostislav Bolom (2:6).
23:54
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Matěj Plšek družstva Bulldogs Brno Orange
23:05
Vyloučen hráč #36 Dennis Boleloucký družstva Bulldogs Brno Orange na 2 minuty za sekání.
21:16
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #90 Samuel Svoboda, asistoval #22 Patrik Korčák (2:5).
17:46
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #36 Dennis Boleloucký, asistoval #48 David Blaha (2:4).
15:00
15:00
14:58
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #30 David Fučík, asistoval #49 Rostislav Bolom (1:4).
13:47
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #49 Rostislav Bolom, asistoval #61 Vojtěch Čejka (1:3).
13:06
Vyloučen hráč #48 David Blaha družstva Bulldogs Brno Orange na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:37
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #41 Jan Baláč, asistoval #55 Marek Mattes (1:2).
03:04
Vlastní branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #13 Adam Veverka (0:2).
01:16
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Lejček a Vojtěch Bajza.
00:00
00:00
Line-up hostů ŠSK ZŠ Očovská Hodonín:
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno Orange: brankář: Tomáš Valachovič; hráči v poli: Dennis Boleloucký, Štěpán Zhoř, Marek Mattes, Jakub Poláček, Jan Baláč