1:3
3:1
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 8:5
3. Petr Špaček, 8. Filip Bergman, 10. Jakub Šourek, 20. Filip Bergman, 28. Filip Bergman, 50. Ondřej Duben, 57. Jakub Šourek, 59. Michal Fišera - 6. Lukáš Pobořil, 25. Lukáš Pobořil, 34. Lukáš Pobořil, 38. Martin Tomek, 46. Jan Punčochář; rozhodčí: Přemysl Bališ - Jakub Tázler; vyloučení: 0:4; využití: 2:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Jan Zlatohlávek 21 - Patrik Antoniazi 20; po třetinách: 4:1, 1:3, 3:1;
Komentář domácích Šácha Martin (Trenér):
Dnes jsme s výkonem spokojeni, až na pár výpadků jsme se drželi herního plánu. Teď už se soustředíme na zítřek. Díky soupeři za zápas.
Komentář hostů Segeťa Robert (Vedoucí):
Škoda první třetiny. Od té druhé už to byl z naší strany dobrý zápas a za stavu 5:5 se rozhodovalo, kdo nakonec zvítězí. Bohužel pro nás ten šestý gól dali domáci, kterým tímto gratulujeme ke třem bodům. Zdravíme domů naše marody.
60:00
Střely ve 3. části: 10:8
60:00
59:59
A je konec! Mladá Boleslav si připsuje tři body ze zápasu s Ostravou.
58:56
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #5 Michal Fišera, asistoval #31 Ondřej Duben (8:5).
58:56
Duben našel nabíhajícího Fišeru, který přibližuje Boleslav ke tříbodovému vítězství.
56:43
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #76 Ondřej Pužman (7:5).
56:43
Pužman si udělal Vrátnýho, potom přihrál Šourkovi a ten zvyšuje vedení na 6:4!
55:15
Duben střelou od mantinelu přestřeluje.
55:00
Hra nabírá na obrátkách. Oba týmy se snaží dát gól, zároveň ale nedostat.
53:43
Zlatohlávek opět skvěle vychytal únik jednoho z ostravských hráčů.
53:00
Hra se přerušuje. Antoniazi si vyžaduje čas na ošetření ramene.
52:33
Ostrava ubránila boleslavký tlak. Skóre se nemění.
52:20
Pobořil teď už podruhé silně attackuje Bergmana.
51:32
Pobořil běžel sám na Zlatohlávka! Nakonec ani nevystřelil.
50:34
Mladoboleslavští rozehráli svoji čtvrtou přesilovku tohoto zápasu.
50:33
Vyloučen hráč #12 Jan Punčochář družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
50:02
Bolka si zahraje další přesilovku! Rozhodčí drží výhodu.
49:28
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #33 Jakub Šourek (6:5).
49:28
Duben dostal crossovku od Šourka a mohl tak jen uklidit míček do branky.
47:16
Šourek zlomil hokejku, zachránil tím ale tým před inkasovanou brankou.
47:00
Šourek nastřeluje tyč!
45:45
Ostravskou kombinaci překazil Šourek, který vyslal přihrávku na běžícího Bergmana, který nezpracoval míček a Ostrava tak opět dostala balńek pod kontrolu.
45:05
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Jan Punčochář, asistoval #69 Karel Mičulka (5:5).
45:05
Ostrava vyrovnává skóre zápasu!
44:20
Ostrava tuto třetinu zatím převážně drží míček.
42:52
Střelu Punčocháře vyrazil Zlatohlávek hlavou
40:01
Začala poslední dvacetiminutovka základní hrací doby! Boleslav do ní vstupuje s jednobrankovým náskokem.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:13
40:00
39:22
Boleslav výrazně zpomalila svoji hru. Vypadá to že na balonku dohraje 2.třetinu a Ostravu nepustí k míčku.
37:12
Ostrava snížila na jednobrankový rozdíl!
37:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Martin Tomek, asistoval #24 Aleš Gobel (5:4).
36:40
Boleslav tuto přesilovku neproměnila.
34:41
Boleslav už má třetí možnost přesilovky. Zatím obě využila, uvidíme jak dopadne tato.
34:40
Vyloučen hráč #74 Patrik Altman družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:44
Pobořil se tak sává druhým hráčem dnešního zápasu, který si na svoje konto připisuje hattrick
33:43
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil bez asistence (5:3).
33:43
Pobořil dává kontaktní gól a ožívá šance Ostravy na remízu
29:10
Bergman opět zkoušel ze stejné pozice vstřelit další gól. Tentokrát mu ale nepřesně nahrál Duben
27:22
Filip Bergman tímto gólem uzavírá hattrick ještě před půlkou zápasu!
27:21
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #76 Ondřej Pužman (5:2).
27:21
Tři vteřiny před skončením přesilovky Pužman opět našel bergmana. Viděli jsme tak už druhý stejný gól, který padl do hostující branky
26:50
Během 20ti vteřin Bolka vslala hned tři střely. Žádná neskončila v brance
26:24
Boleslav už minutu kombinuje na polovině hostí. Střela zatím nepřišla.
25:24
Vyloučen hráč #92 Martin Tomek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
25:24
Pužman byl faulován Tomkem, kterého rozhodčí vyločili na dvě minuty.
24:28
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #14 Matěj Přindiš (4:2).
24:28
Zlatohlávek první střelu chytil. Po chybné rozehrávce ale inkasoval a Ostrava stahuje skóre na 4:2

19:39
Boleslav využívá přesilovku a zvyšuje na 4:1! Pužman poslal přihrávku přes celou šířku hřiště a Bergman rychlou střelou z první stihl překonat brankaře ještě před jeho přesunem.
19:00
Rozběhla se poslední minuta první dvacetiminutovky
18:11
Vyloučen hráč #36 Vojtěch Murín družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
18:11
Boleslav dostává příležitost, zahrát si přesilovku
16:11
Šourek našel Fišeru v náběhu, kterému sklouzl míček z čepele a míček získávají hostí.
15:13
Ostravští se pokoušejí dostat na polovinu soupeře.Když se jim to povede, k ničemu to nevede.
13:47
Několik střel teď vyslala boleslavská první lajna na ostravského brankaře. Někdy se trefila do gólmana, někdy mimo branku. Každopádně odskok na třígólový rozdíl se nekoná.
12:18
Hart se snažil vystelit z otočky. Stádo hráčů na hranici brankoviště tuto střelu nepropusilo.
11:00
Zatímco se Ostrava snaží kombinovat, Bolka se prosazuje z brejků po chybách ostravských svěřenců
09:02
Fišera nabil Šourkovi, který nekompromisně uklidil míček do Antoniaziho branky
09:01
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #5 Michal Fišera (3:1).
07:01
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #33 Jakub Šourek (2:1).
06:20
Punčochář otestoval Zlatohlávka lehkou střelou doprostřed branky. Zlatohlávek pozorný a druhý gól prozatím neinkasoval.
05:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #77 Jan Chmelař (1:1).
05:01
Šourek svedl souboj s Vrátným u mantinelu. Pužman přišel Šourkovi na pomoc a celou situaci vyřešil.
02:08
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #59 Petr Špaček, asistoval #66 Jan Venera (1:0).
02:08
Skóre otevírá Boleslav! Špaček svým prvním gólem v juniorské souteži posílá Boleslav do vedení
01:09
Jakub Hart dostal přihrávku před opuštěný prostor ostravského brankoviště. Ze slušné pozice na vstřelení prvního gólu je jen rozhehrávka z rohu hřiště.
00:01
Zápas začal! Úvodní buly pro Ostravu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Patrik Antoniazi; hráči v poli: Matěj Přindiš, Jan Chmelař, Lukáš Pobořil, Karel Mičulka, Vojtěch Murín
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Jan Zlatohlávek; hráči v poli: Ondřej Pužman, Filip Bergman, Jakub Šourek, Ondřej Duben, Michal Fišera
00:00
Ze zasněžené Mladé Boleslavi Vás vítám u online přenosu CE soutěže juniorů. Čeká nás zápas mezi Bolkou a Ostravou.