0:2
5:0
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice 8:2
7. Ondřej Duben, 14. Martin Feigl, 14. Jan Venera, 48. Martin Feigl, 49. Ondřej Duben, 55. Štěpán Hendrych, 58. Jakub Šourek, 59. Ondřej Duben - 21. David Slončík, 37. Filip Szemla; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Tomáš Týc 16 - Adam Strážnický 17; po třetinách: 3:0, 0:2, 5:0;
Komentář domácích Šácha Martin (Trenér):
Věděli jsme že nás dnes čeká velmi náročné utkání ve vysokém tempu. Pomohla nám dobrá hra v obraně a výborné řešení brejkových situací. Jsem velmi rád, že po sérii proher končíme tento rok 6 cenými body, klukům za to patří obrovská pochvala. Je to pro nás super povzbuzení do další tvrdé práce. Díky soupeři za zápas a divákům za podporu.
Komentář hostů Veselý Jaromír (Vedoucí):
Dneska velice dobrý zápas, bohužel produktivita není to o co se můžeme opřít a na dva góly se těžko zápas uhraje.
Naopak soupeř se svými brejkovými situacemi využil ty díry, které nám v obraně vznikly. Holt budeme potřebovat víc prstů na ucpávání.
60:00
Střely ve 3. části: 9:8
60:00
59:25
Celá hala tleská mladoboleslavským hráčům za parádní výsledek nad Vitkovicemi!
58:19
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #33 Jakub Šourek (8:2).
58:19
V akci opět duo Šourek-Duben. Tentokrát ne za záda gólmana, ale do odkryté hostující branky.
57:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #45 Filip Bergman (7:2).
57:49
Šourek trefuje prázdnou bránu branky Vítkovic!
56:58
Vítkovice stále v šesti.
55:57
Matěj Gabriel trefil ze švihu Bergmana do prstů.
55:42
Vitkovice to zkouší v šesti!
55:40
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
55:32
Slončík vystřelil, Týc vyrazil. To samé pak zkusil Vizváry se stejným koncem.
54:11
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #55 Štěpán Hendrych, asistoval #14 Kryštof Kostroun (6:2).
54:11
Kotroun ze středu hřiště nahrál Šourkovi, který trefuje odkrytou bránu. Výrazně tak komplikuje Vitkovickou snahu na srovnání skóre.
53:26
Duben trefuje Strážnického masku.
52:36
Týc měl teď co dělat aby se míček nedostal za jeho záda.
52:24
Hart posunul na Kostrouna, kterému sjel míček z čepele a ke střele se nedostal.
51:46
Vítkovičtí zkoušeli signál. Nevyšel jim a stále prohrávají o tři branky.
48:44
48:44
A další gól! Duo Šourek Duben dnes jsou ve své kůži. Přidávají gól na 5:2.
47:50
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #82 Martin Feigl, asistoval #14 Kryštof Kostroun (4:2).
47:50
Kostroun navíc po návratu na hřiště nahrává Feiglovi, který trefuje míček a dostává ho až za Strážnického záda. Bolka odskakuje soupeři na rozdíl dvou branek.
47:26
Kryštof Kostroun je na hřišti! Ani toto zranění nevyřadilo hráče ze hry.
46:40
Vítkovice se ve 3.třetině zatím nedostali do výraznějšího tlaku
45:55
Feigl ztratil míček za brankou soupeře. Následně fauloval Novotného. tento čin vyhodlotil sudí jako nedovolený.
44:28
Původně zraněný Filip Novotný ze druhé třetiny už je na hřišti. Vypadá to že jeho zranění není tak vážné a ve hře ho nijak neomezuje.
44:03
Šourek vyslal střelu, kterou Strážnický vychytal pravou rukou.
43:11
Kostroun se skácel na zem u Vítkovické střídačky. Ze hřiště odchází s bolavými žebry. Teď je v péči zdravotnice.
41:47
Boleslav drží zatím balónek převážně na svyých čepelích.
40:00
40:00
Ve 2.třetině se toho už víc nestane. Filip Novotný odkulhává do útrob haly a jeho další půsební v tomto zápase je nejisté. Po 10ti minutové pauze se tak rozběhne poslední dvacetiminutovka základní hrací doby.
40:00
Střely ve 2. části: 7:6
40:00
39:54
Vítkovický Filip Novotný odkulhává ze hřiště za doprdovodu týmové fyzioterapeutky a místní zdravotnice. Vypadá to na problém s dolní končetinou.
39:48
Kostroun attackován na mantinel. Rozhodčí tento zákrok potrestali nedovoleně.
39:00
Rozbeěhla se poslední minuta 2.třetiny.
38:56
Duben z prostředka hřiště trefuje stojícího obránce Vítkovic.
36:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Filip Szemla, asistoval #91 Nikolas Vizváry (3:2).
36:10
Filip Szemla stahuje skóre na jednobrakový rozdíl!
35:05
Duebn v úniku nenadzvedl balńek a nepřehodil Strážnického.
32:27
Volovik ztratil míček za brankou a Vítkovice mohli stáhnout rozdíl ve skóre. Pak se ozvala píšťalka jednoho z rozhodčích a celá akce se přerušila.
31:38
Boleslavská první lajna zatím pokaždé válcuje Vítkovické hráče.
30:01
Bergman pálil od manitenlu jen do nohy jednoho z bránících hráčů Vítkovic
28:46
Hra se výrazně zrychlila.
28:11
Bolka má standartku na hranici velkého brankoviště.
24:16
Šourkova střela sjela Strážnickému po pravé ruce. Nechybělo moc a boleslavští mohli slavit.
23:25
Zmatek uprostřed hřiště vyřešil Hlušička. Vzal si balónek až za svoji branku.
22:07
Boleslav se po úvodním šoku probrala. Hart zkoušel střelu po zemi na pravou nohu Strážnického. Byl pozorný.
20:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #17 Matěj Šmerda (3:1).
20:36
Vítkovice se dostávají do zápasu! Po 36ti vteřinách dávají gól na 3:1.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:4
20:00
19:38
Vitkovice se před koncem třetiny usadili v útočném pásmu. Je na nich vidět že nechtějí jít do šatny s nulou.
19:00
Začala poslední minuta 1.třetiny.
16:54
Fišera nádhernou přihrávkou z otočky našel Dubna, tomu se nepodařilo protlačit míček za brankovou čáru.
15:47
Filip Novotný se z náběhu ocitl s míčken na hranici velkého brankoviště. Následnou střelu poslal mimo mantinely.
14:04
Vítkovičtí do branky poslali Fišeru, nikoli míček, který by se jim tam asi hodil více.
13:16
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #66 Jan Venera bez asistence (3:0).
13:16
Jan Venera prostřelil Strážnického a stav se po 13ti vteřinách mění na 3:0!
13:03
13:03
Boleslav se už dostala do herního tempa. Teď dává gól na 2:0.
11:48
Duo Šourek Duben opět úřaduje. Duben dostal přihrávku před prázdnou branku, ale netrefil míček.
08:37
Bergman trefuje tyč!
07:54
Venera vyvezl míček z obranné půlky hřiště až ke Strážnickému. Nakonec ale lehkou střelu backhandem si Strážnický pohlídal.
06:48
06:48
Boleslav otvírá skóre! Duebn procpal míček až za záda Strážnického.
05:51
Skalník už je na nohou. Vypadá to že bude bez problémů pokračovat ve hře.
05:50
Jan Skalník byl tvrdě attackován u mladoboleslavké branky. Hra je přerušena, zdravotník na hrací ploše.
04:49
Hart poslal přihrávku za sebe backhandem na Kostrouna. ten míček zpracoval ale attack Vítkovické obrany neustál a miček ztratil.
03:23
Blechovi míček přeskočil čepel. K míčku se tak dostal Ondřej Duben, který střílel do Strážnického.
02:30
Boleslav se zatím, až na jednu příležitost, nedostala k míčku.
00:50
Vítkovice zatím Boleslav nepustili k míčku. První střelu vyslal Gaila, letěla mimo Týcovo branku.
00:01
Zápas začal! Úvodní buly pro tým z Víkovic.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Reczai a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Adam Strážnický; hráči v poli: Jan Blecha, Matěj Šmerda, David Slončík, Jakub Galia, Filip Novotný
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Tomáš Týc; hráči v poli: Ondřej Pužman, Filip Bergman, Jakub Šourek, Ondřej Duben, Michal Fišera
00:00
Krásné nedělní odpoledne z Městské sportovní haly ve městě automobilů. Čeká nás další zápas CE soutěže juniorů. Dnes je na programu zápas mezi boleslaví a Vítkovicemi.