1:3
2:3
- : -

Aligators Klobouky - FBŠ Hummel Hattrick Brno 4:7
10. Mikuláš Svoboda, 23. Ondřej Lorenc, 44. Mikuláš Svoboda, 50. Pavel Zbořil - 19. David Sládeček, 22. Tadeáš Gryc, 29. Jaroslav David, 30. David Sládeček, 42. Jan Lacina, 57. René Slezák, 59. Tomáš Brom; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 101; zásahy brankářů: Michal Prokeš 21 - Ondřej Kolajta 13; po třetinách: 1:1, 1:3, 2:3;
Komentář domácích Procházka Patrik (Vedoucí):
Komentář hostů Šiška Simon (Vedoucí):
60:00
Střely ve 3. části: 8:7
60:00
59:29
Klimeš netrefuje prázdnou bránu, velká škoda pro domácí..
59:10
Hattrick získal balónek a i faul a budou v držení na útočné půlce.
58:14
Do prázdné a už je to o 3. Střelcem je Tomáš Brom.
58:13
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #39 Tadeáš Gryc (4:7).
57:26
Domácí v 6ti!
57:17
Jedlička motal za brankou všechny a všechno, předložil Svobodovi, ten do Kolajty.
56:04
Po trase Sládeček - Brom - Slezák doputoval balónek až do branky a Hattrick odskakuje na 2 branky.
56:03
Timeout Aligators Klobouky
56:03
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #96 René Slezák, asistoval #6 Tomáš Brom (4:6).
55:22
Aligators přesilovku nevyužili, teď má šanci Hattrick.
55:21
Vyloučen hráč #42 Mikuláš Svoboda družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za blokování florbalky.
55:00
Dnešnímu utkání přihlíží 101 diváků, děkujeme!
53:48
Skvělý zákrok Kolajty po střele Gremmela.
52:46
Přesilovka pro domácí. Nejlepší varianta pro srovnání.
52:45
Vyloučen hráč #92 Jonáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování florbalky.
51:59
Bednář se dostal do střely, avšak nad.
50:57
Nová akvizice domácích Dalimil Krčma se nyní dostal k dorážce po střele Svobody. Těsně mimo!
49:37
Vlach ztratil balónek, Zbořil natáhl a nedal Kolajtovi šanci.
49:36
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
49:36
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil bez asistence (4:5).
48:03
Hattrick motá domácí a nedává jim šanci skoro vystřídat.
46:15
Dvořák střílenou přihrávkou hledal Davida, ten do Prokeše.
44:47
Sládeček útočil na Hattrick, Prokeš jeho střelu chytá.
43:22
Snížení na 3:5! Svoboda projel celé hřiště a krásně zakončil 20 na led k tyči.
43:21
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #42 Mikuláš Svoboda bez asistence (3:5).
41:46
Nedůraz v předbrankovém prostur domácích a hosté trestají, prosazuje se Lacina.
41:45
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #20 Jan Lacina, asistoval #65 Jiří Hájek (2:5).
41:28
Opět svižný začátek třetiny. Nejprve Zouhar po kličce nezakončil do odkryté klece, poté domácí Svoboda netrefil bránu.
40:01
Začíná nám třetí třetina. Vyrovnají domácí krok se soupeřem nebo půjde Hattrick do trháku?
38:23
Hattrick se drží na balónku, ale nijak dopředu se netlačí.
35:43
J. Kůra hledal před brankou Slezáka, ten se ke střele dostal, ale Prokeš ho vychytal nohou.
32:32
Zbořil vystihl špatnou rozehrávku hostí, avšak jeho backhand cestu do branky nenašel.
31:00
Máme tu pasáž zápasu, kdy se balónek přelévá ze strany na stranu, ale ani jeden tým se do ničeho moc nedostává.
29:35
Domácí jsem asi přechválil. Hattrick rozehrál jednoduchou akci a Sládeček svým druhým gólem zvyšuje na 2:4.
29:34
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #45 David Sládeček, asistoval #74 Matyáš Kůra (2:4).
28:38
Nástřel na bránu, teč a je to 2:3.
28:37
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #9 Jaroslav David, asistoval #25 Dominik Dvořák (2:3).
25:32
Aligátoři hrají zatím velmi dobře. Kolajta musel vytáhnout další výborný zákrok.
24:48
Zbořil se Zouharem v situaci 2 na 1, první jmenovaný volil střelu, kterou však Kolajta chytá.
23:16
Svobodovi se nepodařila rozehrávka, Vlach však jen do Prokeše.
22:05
Rychlý nástup ve druhé třetině pro oba celky. Nejprve střela Gryce, kterou Prokeš neviděl a pak křižná nahrávka Zbořila na Lorence, který nekompromisně zakončil.
22:04
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #99 Ondřej Lorenc, asistoval #40 Pavel Zbořil (2:2).
21:01
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #39 Tadeáš Gryc, asistoval #74 Matyáš Kůra (1:2).
20:26
Šmerák se dostal s Jedličkou do situace 2 na 1, Jedlička trefil dobře mezírku mezi nohama, avšak Kolajta skvělě zakročil druhou nohou.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:11
20:00
18:53
David Sládeček odčaroval Prokešovo rameno a přesnou střelou vyrovnává na 1:1.
18:52
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #45 David Sládeček, asistoval #87 Nikolas Zouhar (1:1).
18:05
Na dvakrát skvělý Prokeš! Skvělý zákrok rukou podpořil dobrým rozklekem při dorážce.
16:15
Křižná nahrávka, dobrá střela z první a Prokeš vytáhl skvělý zákrok nohou.
14:42
Konstant nyní skvěle získal balónek, dostal se do sóla, ale střelu mu překazil včasný blok.
14:06
Prokešovo rameno po třetí , zatím nenašlo pokořitele.
12:32
Hattrick se žene za vyrovnáním, ale kombinaci maří přihrávka Prokešovi přímo do rukou.
10:57
Druhé rameno Prokeše v permanenci a opět skvělý zákrok.
09:54
Miky jel z pravé strany, hodil si balónek na forehand a vymetl šibenici - 1:0!
09:53
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #42 Mikuláš Svoboda z trestného střílení (1:0).
09:53
Nájezd pro domácí!
07:36
Aligátoři se teď dostali do dvou slibných střel, avšak zákrok Kolajty vše vyřešil.
06:49
Brom pořádně vyzkoušel Prokeše, ten ramenem udržel stav 0:0.
06:03
Domácí zatím srdnatě bojují a nedají soupeři nic zadarmo.
05:33
Aligátoři se po kombinaci dostali na útočnou polovinu, kde dostali výhodu rozehrávky z rohu, následovala však střela do bloku.
04:02
M. Kůra se teď dostal k teči na hraně brankoviště, Prokeš zasahovat nemusel.
02:49
Hosté ve velké šanci. Slezák hledal Vlacha, ten však promáchl.
01:07
Hosté hned v úvodu střelecky aktivní. Dvě střely rychle po sobě a dva úspěšné bloky pro domácí tým.
00:01
Úvodní buly dnešního svátečního utkání vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Lukáš Suk, Jonáš Kůra, René Slezák, Matěj Bednář, Lukáš Vlach
00:00
Line-up domácích Aligators Klobouky: brankář: Michal Prokeš; hráči v poli: Pavel Zbořil, Jakub Gremmel, Matyáš Zouhar, Tomáš Hos, Ondřej Lorenc