3:0
1:3
- : -

T.B.C. Králův Dvůr - ASK Orka Čelákovice 8:5
6. Michal Mašek, 6. Jakub Votava, 10. Daniel Riley, 14. Adam Lešuk, 22. Tomáš Hájek, 26. Michal Nový, 31. Tomáš Vlček, 60. Adam Lešuk - 4. Daniel Korych, 4. Jakub Doutnáč, 42. Ondřej Špalek, 58. Lukáš Zadák, 60. Ondřej Špalek; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 89; zásahy brankářů: David Křeček 27 - Aleš Zetek 8, Vojtěch Žáček 17; po třetinách: 4:2, 3:0, 1:3;
Komentář domácích Kubert Michal (Trenér):
Když jsme ve 4.minutě prohrávali 0:2 tak jsem z toho neměl dobrý pocit, ale cítil jsem na týmu, že dneska chtějí vyhrát a zlomit šňůru proher. Následně se opravu nastartovala mašina T.B.C. Měli jsme i štěstí a spadlo nám tam skoro vše. Hosté byli nervozní a kupili chyby, které jsme trestali. Rozdíl bych viděl v našem gólmanovi a pevné obraně, kde kluci opravdu jezdili po zadku a padali do střel. Zaslouženě jsme vyhráli a můžeme jít slavit na Vánoční večírek. Děkujeme ještě jednou soupeři za super utkání a hlavně všem fanouškům co přišli a podporovali nás do konce utkání. Krásný Vánoce všem a hlavně ve zdraví ať se sejdeme v novém roce 2023.
Komentář hostů Zmátlo Šimon (Trenér):
Zápas jsme započali příliš laxně a první dva góly nás v tom ještě utvrdili. První třetina byla z naší strany doslova hrozná. Ve druhé a zvláště ve třetí třetině jsme se zvedli, nicméně na obětavě hrajícího soupeře a výborně chytajícího gĺmana to nestačilo. Zároveň jsme si vybrali zápas blbec. Děkujeme soupeři za zápas, přejeme šťastné Vánoce a přejeme jim, aby se dostali do play-off a potvrdili příslušnost této lize.
60:00
Střely ve 3. části: 6:16
60:00
59:39
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #12 David Zeman (8:5).
59:39
Adam Lešuk trefuje z půlky prázdnou branku.
59:11
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #89 Václav Kramel (7:5).
59:11
Využitá přesilovka hostů a je to o dvě branky.
58:30
Domácí teď čekají perné dvě minuty, kdy budou ve čtyřech bránit šest hráčů.
58:26
Vyloučen hráč #57 Daniel Škoula družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
57:42
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #3 Lukáš Zadák, asistoval #89 Václav Kramel (7:4).
57:30
Hosté se zmocnili balónku a jsou opět v šesti.
56:07
Standarní situace hostů před brankou, kterou zlikvidoval Škoula svým blokem.
55:41
Další skvělý zákrok domácího Křečka.
54:45
Hosté zkoušejí hru v šesti.
53:55
Standarní situace Orky z rohu, jejich střelu zlikvidoval Křeček.
53:16
Timeout ASK Orka Čelákovice
52:56
Orka se snaží s výsledkem něco udělat, ale obrana domácích je dles velmi silná.
51:46
Domácí se snaží uklidnit hru a kombinují na vlastní polovině.
49:36
Votava v protiútoku trefuje připraveného Žáčka.
47:55
Většina střel při přesilovce domácích teď míří do bloku.
46:20
Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
46:09
Zeman nádherně vyvezl míček, Mašek ale neproměnil.
44:34
Tvrdá rána z otočky hostujícího kapitána, Křeček byl ale připraven.
43:03
Výborná obranná práce Zemana.
41:51
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #85 Petr Němeček (7:3).
41:51
Domácí statečně bránili oslabení, ale Špalek se těsně pred koncem trefuje a snižuje skóre.
40:01
Poslední třetinu zahajují hosté ve dvouminutové přesilovce.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:6
40:00
39:59
Vyloučen hráč #66 Adam Lešuk družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
39:20
Výborný zákrok Křečka, který stále drží v této třetině čisté konto.
37:46
Bolestivá srážka Krska s Žáčkem v brankovišti hostů.
35:24
Hosté tlačí domácí na vlastní polovině, ale zatím pálí do bloků.
33:00
Gesto fair play ze střídačky domácích.
32:30
Dobrá kombinace hostů, kterou zastavuje Zeman.
32:13
Za zmínku stojí i skvělá atmosféra v hale, která povzbuzuje hráče na hřišti.
30:16
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček bez asistence (7:2).
30:16
Vlček po mantinelu vytáhl míček a krásně se trefuje nad nohu Žáčka.
29:27
Vyloučen hráč #4 Jaroslav Verner družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
29:27
Vyloučen hráč #71 Michal Nový družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
29:27
Rozhodčí teď sáhli po dvouminutovém trestu na obou stranách, následuje hra 4 na 4.
26:20
Krsek v obrovské brankové příležitosti, ale Žáček střelu perfektně zachytil a připisuje si první zákrok v zápase.
25:07
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #19 Jakub Votava (6:2).
25:07
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Vojtěch Žáček družstva ASK Orka Čelákovice
25:07
Michal Nový dostává domácí do vedení o čtyři branky a Orka střídá brankáře.
22:56
Němeček mohl střílet do odkryté branky, ale promáchl.
21:40
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #80 Tomáš Hájek, asistoval #42 Daniel Riley (5:2).
21:40
Domácím se podařilo proměnit přesilovou hru a odskakují do vedení o tři branky.
20:02
Domácí zahajují druhou třetinu s větším počtem hráčů v poli.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:10
20:00
19:56
Hosté zahrozili hezkou kombinací ve vlastním oslabení na konci třetiny, míček jde ale nad branku.
19:49
Vyloučen hráč #72 Jan Kolář družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
18:10
Hrubá chyba domácích, ale Korychovi sjel balónek v brankové situaci.
14:09
Rychle sehraná standartní sitauce Orky, ale Doutnač přestřelil bránu.
13:39
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #13 Michal Mašek (4:2).
13:39
Rychlý protiútok domácích 3 na 0 a Lešuk je neomylný.
13:30
Maškovi sjel balón z florbalky a hosté uklidňují hru na vlastní polovině.
12:30
V hale můžeme sledovat atraktivní florbal, jak se říká, každý chvilku tahá pilku.
09:33
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #42 Daniel Riley, asistoval #80 Tomáš Hájek (3:2).
09:33
Riley si narazil míček s Hájkem a nekompromisně zakončil.
08:58
Nový vytáhl míček do středu, ale jeho střela je zblokovaná.
05:58
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #19 Jakub Votava, asistoval #57 Daniel Škoula (2:2).
05:58
Votava dostal přihrávky zpoza branky a srovnává střelou z otočky.
05:03
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #11 Tomáš Vlček (1:2).
05:03
Výborně sehraná standartní situace z rohu. Vlček poslal přesnou přihrávku na Maška, který se skvěle trefuje.
03:40
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč bez asistence (0:2).
03:40
Doutnáč vybojoval míček a vymetl šibenici.
03:20
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #23 Daniel Korych, asistoval #85 Petr Němeček (0:1).
03:20
Němeček našel na středu volného Korycha, který posílá hosty do vedení.
02:07
Teď lehký tlak od Orky.
00:35
Prní šance zápasu, Adam Lešuk v breaku na brankáře, Zetek zastihl jeho střelu.
00:01
Uvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Aleš Zetek; hráči v poli: Tomáš Beran, Jan Sedlák, Petr Němeček, Ondřej Špalek, Daniel Korych
00:00
Line-up domácích T.B.C. Králův Dvůr: brankář: David Křeček; hráči v poli: David Zeman, Patrik Svoboda, Michal Mašek, Tomáš Vlček, Adam Lešuk
00:00
Vážení diváci, za pořadaltelský stolek vás vítám u sledování online přenosu vánočního zápasu 15. kola Národní ligy mezi týmy T.B.C. Králův Dvůr a ASK Orka Čelákovice. Udělejte si svařák a a užijte si zápas z pohodlí domova.