1:0
3:4
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko A - FBC Mohelnice 7:6
3. Aleš Rozlívka, 8. Tomáš Novotný, 10. Jan Horák, 34. Aleš Rozlívka, 47. Patrik Jurco, 48. Vojtěch Šmíd, 53. Vojtěch Šmíd - 13. Tomáš Šalda, 13. Jiří Valigura, 43. Matěj Bizek, 47. Tomáš Pudil, 49. Jiří Šula, 54. Josef Veselík; rozhodčí: Vladimír Lešák - Jitka Romančáková; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Jonáš Marek 22 - Jan Hampl 26; po třetinách: 3:2, 1:0, 3:4;
Komentář domácích Stolín Petr (Trenér):
Velmi vyrovnané utkání s houževnatým soupeřem, který bojuje o přední příčky. Předváděná hra se určitě musela všem divákům na hale líbit. My jsme si dnes ale chtěli více nadělit pod stromeček 3 body než soupeř...3 BODY JSOU DOMA!!!. Děkujeme soupeři za utkání, a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Pudil Tomáš (Trenér):
Dnes to od nás nebylo povedené utkání. Opět jsme se trápili v produktivitě. Děkuji soupeři a rozhodčím za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 10:14
60:00
58:24
Hosté odvolali golmana a hrají v 6-ti hráčích.
58:18
Timeout FBC Mohelnice
54:28
OT se teď tlačí do brány, chtějí dát gól ať to stojí cokoliv.
54:04
První akci v tomto utkání musela udělat i naše zdravotnice.
53:46
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #27 Josef Veselík, asistoval #16 Matěj Bizek (7:6).
52:40
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #28 Patrik Jurco (7:5).
52:12
Krásné zákroky tu teď předvádí golman domácích Jonáš Marek. Doufám že mě pozve na kofolu.
50:23
Hráči na ploše teď padají jak domino.
48:42
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #87 Jiří Šula, asistoval #65 Tomáš Šalda (6:5).
47:28
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #20 Pavel Horák (6:4).
47:28
Nejhezčí střelu tohoto utkání vstřelil hráč s číslem 61 Vojtěch Šmíd (ehm můj bratr).
46:37
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #9 Jan Horák (5:4).
46:37
Gól domácích, který byl odražen od 16 nohou, 9 rukou a jedné hlavy nakonec končí v síti.
46:34
Hádka obou celků, kterou vyprovokoval hráč hostí s číslem 37.
46:18
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #96 Tomáš Novotný (4:4).
44:48
Akce domácích končí pouze na horní tyči.
42:09
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #19 Jakub Weiss (4:3).
37:48
Hráč hostí 37 to teď zahrál nejhůře jak mohl.
33:30
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #11 Aleš Rozlívka, asistoval #93 Jan Machatý (4:2).
33:30
Famózní kombinace domácích z rozehrávky. Domáci si hosty poslali doslova na párek do našeho bufetu.
31:04
Krásná akce domácích končí pouze na břevně.
28:09
Konflikt mezi hráči z obou týmů musel vyřešit rozhodčí.
27:14
Únik hostí zachránil fantastickým zákrokem domáci golman Jonáš Marek.
24:39
Hostí hrají v plném počtu.
23:18
One timer hráče domácích letěl těsně vedle tyčky.
22:39
Vyloučen hráč #87 Jiří Šula družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za blokování florbalky.
22:27
Domácí zatím hrají s míčkem.
20:43
Utkání Maroko s Chorvatskem po 9. minutách 1:1.
16:18
Vyloučen hráč #90 Tomáš Martinásek družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za hrubost.
16:18
Tomáš Martinásek na truc podseknul hráče hostí a jde na 2 minuty.
16:03
Tomáš Martinásek dal krásný gól, ale bohužel ho rozhodčí neuznal.
12:36
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #86 Jiří Valigura, asistoval #19 Jakub Weiss (3:2).
12:36
Domácí teď přestali hrát a hosté snížili na rozdíl 1 branky.
12:16
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda, asistoval #88 Martin Kubíček (3:1).
12:16
Krásný one timer vstřelil hráč hostí s číslem 65.
10:17
Připomínáme že za 15 minut začíná boj o třetí místo mezi Chorvatskem a Marokem.
09:09
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #9 Jan Horák bez asistence (3:0).
09:09
Hráč domácích Jan Horák si poslal na párek do bufetu 2 hráče hostí a zaskóroval backhandem pod víko.
07:48
Vlastní branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #96 Tomáš Novotný (2:0).
07:48
Tomáš Novotný si po hezké přihrávce od Petra Stolína dal vlastní branku.
06:35
Skvělé zákroky golmanů můžeme vidět na obou stranách.
06:04
Domácí hrají v plném počtu
04:47
Domácí zatím brání oslabení na jedničku s hvězdičkou.
04:04
Vyloučen hráč #61 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za blokování florbalky.
03:39
Všechny střely hostí zatím letěli mimo branku.
02:30
02:30
Krásná akce domácích končí gólem.
01:53
Nebezpečná akce domácích, ale brankář hostí vytánul balonek z brankové čáry.
01:05
Na začátku utkání drží míček Mohelnice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Lešák a Jitka Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice: brankář: Jan Hampl; hráči v poli: Jakub Weiss, Filip Heller, Michal Vaněk, Jiří Valigura, Josef Veselík
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko A: brankář: Jonáš Marek; hráči v poli: Jan Machatý, Tomáš Langer, Dominik Zlesák, Matyáš Holub, Tadeáš Vaněk