2:1
8:1
- : -

FBŠ ATT Gorily Plzeň - FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B 15:2
1. Kryštof Lehečka, 3. Bořek Ozom, 7. Ondřej Budek, 8. Matěj Živčák, 11. Bořek Ozom, 24. Vojtěch Hejduk, 30. Jiří Veselý, 47. Tomáš Pour, 50. Kryštof Lehečka, 51. Ondřej Budek, 53. Matěj Surák, 54. Jiří Veselý, 55. Ondřej Budek, 57. Kryštof Lehečka, 59. Tomáš Pour - 26. Ondřej Kuhajda, 51. Tomáš Vlček; rozhodčí: Šimon Dubský - Jaroslav Němeček; vyloučení: 5:6; využití: 4:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Martin Lenárt 20 - Ondřej Trhlík 32; po třetinách: 5:0, 2:1, 8:1;
Komentář domácích Vandák Jakub (Vedoucí):
Dnes nám pomohly rychlé branky v úvodu utkání, po kterých jsme mohli od úvodu držet utkání ve své režii. Druhá třetina od nás byla slabší, vlivem několika nesmyslných chyb ale podržel nás dnes výborný Leny. Závěrečnou třetinu jsme se vrátili ke své hře a přidali několik branek, které potěšily oko diváka. Zápas byl tvrdý, jsem rád, že jsou všichni fit. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za podporu.
Komentář hostů Šimek Jakub (Trenér):
Po pár minutách hraješ s hendikepem, k tomu se ti přidá mizerná produktivita a nešikovnost. Druhá třetina byla vcelku fajn, zbytek nic moc. Soupeři jsme to dost usnadnili, což mne mrzí. I tak díky za zápas a šťastný a veselý.
60:00
Střely ve 3. části: 17:7
60:00
60:00
Máme tady konec utkání ve kterém dominovali domácí. My děkujeme všem divákům, že si našli čas na to přijít se podívat na dnešní utkání a přejeme všem příjemný večer a klidnou cestu domů. Z komentátorské stanoviště se s vámi loučí Marek Schober a od časomíry pozdravuje také Jan Felkl.
59:33
Ozom zkusil ohrozit branku, ovšem bez úspěchu.
59:05
Vyloučen hráč #62 Adam Petrák družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:05
Ke konci zápasu si užijeme hru 4 na 4.
58:18
Vyloučen hráč #13 Kryštof Lehečka družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:18
Lehečka nevybíravě poslal soupeře k zemi a odpočne si tak na trestné lavici.
58:02
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #58 Bořek Ozom (15:2).
58:02
Pour se nemýlil a prosazuje se.
57:46
Vyloučen hráč #21 František Jíra družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za špatné střídání.
57:46
Hosté si nepohlídali střídání a doplácí na to trestem.
56:55
Gorily tlačí na soupeře co to dá. Slavii se v tlaku relativně drží a nepouští domácí ke skórování.
56:30
Závar před hostující brankou nevyužit.
56:10
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #48 Jiří Veselý (14:2).
56:10
I Lehečka se dostává mezi střeleckou smetánku.
55:31
Gorily vyčkávají na press soupeře a hezky ho přehrávají.
54:57
Slavie už se chvílemi pouští do hry v šesti. Jakmile domácí získají balonek, brankář se vrátí zpět mezi tři tyče.
54:30
Gorily zazmatkovaly v obraně, ale soupeř toho nevyužil.
54:07
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (13:2).
54:07
Budek je dnes prvním tříbrankovým střelcem. My mu gratulujeme a doufáme, že si formu udrží.
53:25
Greyhounds chodí v pěti hráčích do tlaku, ale Gorily ví jak v těchto situacích hrát a překonávají soupeře.
53:20
Timeout FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B
53:20
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #48 Jiří Veselý, asistoval #16 Matěj Živčák (12:2).
53:20
Hostují tým si vybírá oddechový čas. Uvidíme zda jim to pomůže.
53:10
Živčákova střela skončila pouze na hrudi golmana hostí.
52:56
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #20 Tomáš Pour (11:2).
52:56
Surák krásně využil Pourova nahazovaného balonku a vsítil branku.
52:05
Hostující obraně se nepodařilo balonek vytlačit za polovinu hřiště. Gorily stále v tlaku.
52:00
Gorilí střílí nad branku. Balonek pro Greyhounds.
51:18
Vyloučen hráč #74 Karel Eichler družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za hrubost.
51:18
Další přesilovka pro domácí.
50:30
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #96 Vojtěch Beneš (10:2).
50:30
Dvě branky v rychlém sledu událostí pro obě strany.
50:16
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #58 Tomáš Vlček, asistoval #16 Radek Calta (9:2).
50:00
Slavie zkouší přesilovku v šesti lidech.
49:48
Vyloučen hráč #11 Ondřej Budek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
49:48
Budek smolně trefil soupeře a jde si odpykat dvě trestné minuty.
49:10
Slavie se musí z obraného pásma vysvobodit nahozeným balonkem, který si přivlastnili Gorily.
49:01
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (9:1).
49:01
Lehečka od mantinelu prostřelil vše co mu stálo v cestě.
48:25
Gesto fair-play od Goril. Nyní přiznali domácí hráči balonek soupeři.
47:57
Surák si poradil s prvním obráncem, ten druhý mu vystavil stopku, ovšem s faulem.
47:13
Hlinovský si šibalsky kryl balonek tak, aby se k němu soupeř nedostal. Vyšlo mu to na jedničku.
46:37
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #11 Ondřej Budek (8:1).
46:37
Pour natáhl, zamířil a skóroval. Využitá početní převaha pro Gorily.
46:22
Brankář hostí si poradil se střelou.
45:53
Vyloučen hráč #16 Radek Calta družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za bránění ve hře.
45:53
Calta se opravdu rozjel a po malém přestupku přidává velký.
45:40
Calta nyní orzítkoval Ozomovu florbalku.
45:12
Hlinovský předložik svému spoluhráči nahrávku jako z učebnice, ten ji nevyužil.
44:47
Surákovu chybu Slavie nevyužila.Udělala totiž útočný přestupek.
44:14
Slavie se tlačí dopředu. Gorilí obrana je, ale skálopevná.
43:05
Lehečka namířil balonkem mimo prostor určený pro hru. Hejduk ho tak počastoval přátelský nepřátelskýmy slovy a hraje dál.
42:35
Pour po nejisté rozehře podržel míček a uklidnil celou situaci.
42:05
Domácí přečkali početní nevýhodu a ženou se dopředu.
41:31
Lehečka byl faulován v rohu, balonek dloho nepodržel a Slavie je opět u balonku.
41:07
Slávistická přesilovková pětice je zatím bezzubá.
40:01
Zajímavý začátek třetí části. Gorily si nepohlídali čas určený k přestávce a přišly pozdě. Greyhounds si díky tomu zahrají v početní převaze.
40:00
Vyloučen hráč #16 Matěj Živčák družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za zdržování hry.
40:00
40:00
V další pauze vydíme na ploše malé Gorily. Jejich hrátky na hřišti jsou tak náplní přestávky pro přihlížející diváky.
40:00
Střely ve 2. části: 13:11
40:00
39:51
Lenárt měl plné ruce práce, balonek se za jeho záda nedostal a tak může být spokojený.
39:15
Surákova přihrávka nenašla požadovaného adresáta.
39:02
Hejduk zastavil útok hostí.
38:46
Gorily po ubráněném oslabení opět útočí.
38:21
Pour nám poskytl ovhutnávku jeho fotbalového umění. Svým odkopem vyhnall soupeře z útočné poloviny.
37:40
Slavie se konečně dostala do žádaného postaví, ale branku zatím neohrozila.
37:15
Gorily kontrolují balonek ve vlastním oslabení a soupeře do ničeho nepouští.
36:33
Vyloučen hráč #46 Filip Tábořík družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:33
Druhá přesilovka připadne i Greyhounds.
36:00
Gorily zkouší překonat soupeře přes celou šířku i délku hřiště.
35:27
Lehečka a obranná činnost, to se navzájem doplňuje. Poradil si i se dvěma útočníky.
35:01
Standartka ze zajímavé pozice Slavii branku nepřinesla.
34:36
Živčák se pokusil uklidnit hru. Bohužel se dostal spíše pod tlak než z něj.
34:03
Pour si při bránění pomohl lehkým faulem. Hosté z následné akce neskórovali.
33:22
Fuchs se mohl z otočky prosadit, pohotový obranný zákrok mu v tom zabránil.
33:05
Hejdukovo útočné tažení ukončil faul.
32:24
Budek se prosmíkl mezi třemi obránci a následně trefil čtvrtého, který zaklekl proti jeho střele.
32:21
Hosté přečkali oslabení bez branky.
31:29
Po útočném faulu domácích mají hosté možnost ukrátit čas svého vyloučeného spoluhráče.
31:03
I Pour pohrdl hezkou šancí a minul brankové prostory.
30:43
Ozom netrefuje, míček pro Slavii.
30:20
Vyloučen hráč #62 Adam Petrák družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
30:20
Gorily mají k dispozici druhou přesilovou hru.
30:00
Hašek využil svého silného těla a prošel hned dva soupeře.
29:16
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #48 Jiří Veselý, asistoval #11 Ondřej Budek (7:1).
29:16
Veselý se zvládl prosadit na bližší tyč a otevírá si u nás bodový účet.
29:01
Jonáš si odnese ze zápasu pár šrámů, ale pokračuje i nadále.
28:37
Tábořík je dnes v obraně neprůstupný. Zkrátka je to kapitán jak se sluší a patří.
27:56
Hned několik hráčů z obou týmu absolvovalo souboj u mantinelu, lépe z něj vyšli hosté.
26:45
Veselý je hbitý maník a tak tak se vymanil ze soupeřova držení.
26:13
Lenártův dlouhý výhoz našel Hejduka, ovšem jeho pas na Živčáka byl nepřesný.
25:50
Veselý neprocedil brankáře hostí. Ten v druhé části utkání drží svůj tým.
25:19
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #67 Ondřej Kuhajda z trestného střílení (6:1).
25:19
Kuhajda se nenechal rozhodit a využívá trestné střílení. Na toto byl Lenárt krátký.
25:01
Beneš nyní zažívá horší časy a po tvrdém střetu končí na zemi.
24:30
Hostující brankář opět zaúřadoval ve svém prostoru a nenechal Budka vsítit branku.
24:21
Táboříkova střela vytěsněna mimo branku hostujícím golmanem.
23:44
Gorily přečkaly oslabení a hrají v plném počtu.
23:27
Lenárt konečky prstů zabránil soupeři ve skórování.
23:02
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #19 Vojtěch Hejduk, asistoval #17 Matěj Surák (6:0).
23:02
Hejduk si našel prostor ke vstřelení branky i ve vlastním oslabení.
22:36
Domácí čtveřice obránců dává do obrany opravdu vše a velmi tím ulehčuje Lenártovi práci.
22:13
Slavie se pokouší zamknout svého soupeře.
21:31
Vyloučen hráč #46 Filip Tábořík družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
21:31
Domácí kapitán Tábořík teď oslabí svůj tým. Jde si odpykat dvě trestné minuty.
21:07
Hejduk s ukázal jak je bojovný a nechal se faulovat v rohu. Následnoustandartku domácí neproměnili v gól.
20:01
Do druhé části vstoupil lépe hostující tým vyhraným vhazováním.
20:00
20:00
Nyní v reklamní přestávce si vás dovolíme pozvat na páteční gorilí akci. Příští předvánoční pátek se zde v AreaD koná vánoční sraz všech gorilích příznivců. Bude se hrát a jíst cukroví v předvánočním duchu. Budeme rádi pokud nás poctíte svou přítomností a užijete si spolu s námi hezké páteční odpoledne. Konec reklamní přestávky.
20:00
Střely v 1. části: 17:4
20:00
19:44
Jeden z hostujících nyní zůstal v nepříjemné grimase na hřišti. S tíhou se zvedl a pokračuje ve hře.
19:34
Pour nyní ukázal jak je schopný obránce. Zastavil střelu soupeře téměř na pětníku.
19:26
Hosté jsou nyní aktivnější na útočné polovině. Zatím stále bez vstřelené branky.
18:45
Lenárt nyní ukázal kdo je tady pánem. Skvělým zákrokem podržel svůj tým.
18:29
Tento souboj se nelíbil Surákově florbalce, ta si tak odnesla pár šrámů.
17:58
Kuhajdova střela těsně minula branku domácích. Pro brankáře Lenárta to známená, že si stále drží čisté konto.
17:07
Ostrý souboj v rohu rozhodčí pustili jako čistý. U míčku jsou Greyhounds
16:49
Beneš si pomohl v souboji faulem.
16:20
Rozehra v útočném rohu se bude opakovat. Hned po rozehrání Gorily znovu faulovaly.
15:58
Pěkná akce hostí nenabyla úspěchu.
15:34
Budek si nyní ocitl vleže na hrací ploše. Jako správný makáč se rychle zvedl a pokračuje ve hře.
15:20
Trocha nepřesností na domácí straně.
14:58
Tábořík svou nahrávkou našel pouze hůl soupeře.
14:10
Slávisté sportovně odevzdali balonek domácím. Taková gesta vídáme rádi. Přecijen fair-play se cení.
13:43
Slávisté si nyní poradili s tlakem Goril a zůstavají na balonku.
13:20
Fuchs zkusil ohrozit Lenárta, jeho střela skončila mimo prostor tří tyčí.
12:57
Budek trestuhodně promáchl a bude mít co dělat při návratu do obrany.
12:25
Gorilí akce skončila v rohu soupeře, ten se zmocnil míčku a zkouší něco vymyslet.
11:39
Sudí si přivolal hráče Greyhounds, aby mu objasnil jak se chovat na hřišti. Daný hráč slova rozhodčího přijal a hraje se dál.
11:17
První formace domácích kontroluje hru.
10:48
Gorily se pro jistotu stáhly zpět na svou polovinu, aby uklidnily hru.
10:14
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #58 Bořek Ozom, asistoval #11 Ondřej Budek (5:0).
10:14
Ozom se podruhé prosadil a zvyšuje náskok domácích na pět branek.
09:43
Lehečkův dlouhý pas nenašel adresáta.
08:57
Gorilí obránce se dostal pod tlak, ale soupeř ho fauloval. Hra plyne dál.
08:43
Pour si svou aktivitou vykoledoval faul na svou osobu.
08:05
Hašek znovu zkouší střílet z pozice safetyho a golman Slavie si připisuje úspěšný zákrok.
07:50
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #16 Matěj Živčák, asistoval #46 Filip Tábořík (4:0).
07:50
Živčák využil špatně postavené obrany soupeře a připisuje si branku.
07:25
Čížek chybuje v rozehrávce a balonku se ujímají Gorily.
06:50
Rychlý break Slavie skončil v boční síťce Lenártovy svatyně.
06:37
Naše milá zdravotnice jde poprvé do práce. Hráči Greyhounds přejeme rychlé zotavení a návrat do utkání.
06:07
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek bez asistence (3:0).
06:07
Budek se v zakončení nemýlí a skóruje.
05:42
Jeden ze sudích si všiml vysoké hole domácích a balonek patří Slavii.
05:10
Hašek vypustil svůj projektil na branku, bohužel pro něj minul.
04:45
Gregořica našel hezkou přihrávkou svého spoluhráče, ten neproměnil.
04:20
Slavie se pokouší rozehrát, ale Gorily jim to neulehčují.
04:00
Hra nabírá na intenzitě.
02:58
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #58 Bořek Ozom, asistoval #13 Kryštof Lehečka (2:0).
02:58
Ozom využívá přesilovku. Lehečka našel Ozoma na vrchu gorilího zámku a tomu již nedělalo problém skórovat.
02:35
Zajímavý signál ze standrtky nezužitkoval Pour.
02:13
Vyloučen hráč #18 Pavel Hamrle družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
02:13
Gorily zkusí jako první hrát v početní převaze.
02:06
Faul na středu standartka pro Gorily.
01:31
Čížek promáchl střelu, míček získávají Gorily.
00:58
00:58
Gorily šli hned do tlaku a těží z něj. Prosadil se Lehečka, přihrávku mu předložil Hlinovský.
00:50
Greyhounds uklidňují situaci a v klidu střídají.
00:15
Gorily hned po ztrátě balonku vývíjí tlak na soupeře.
00:01
Úvodní buly pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Dubský a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B: hráči v poli: Petr Gregořica, Karel Eichler, Lukáš Kratochvíl, Radek Calta, Pavel Hamrle
00:00
Line-up domácích FBŠ ATT Gorily Plzeň: brankář: Martin Lenárt; hráči v poli: Tomáš Pour, Bořek Ozom, Matěj Surák, Ondřej Budek, Vojtěch Beneš
00:00
 Vítáme vás posledního zápasu Goril v letošním kalendářním roce. Doufáme, že si s spolu s námi zápas užijete, ať už jste nebo nejste na hale.
00:00
Dnes se zde koná plzeňské miniderby. Gorily vyzvou na domácí hale Slávistické Greyhounds.