1:4
0:4
- : -

FbK TJ Svitavy - FBK Atlas Blansko 2:14
6. Dominik Kovář, 32. Jakub Štěpánek - 3. Vojtěch Fedra, 9. Lukáš Svoboda, 10. Dominik Janík, 13. Vojtěch Fedra, 16. Lukáš Kučera, 20. Jakub Fedra, 23. Lukáš Kučera, 24. Šimon Borek, 26. Vojtěch Fedra, 33. Jakub Fedra, 44. Martin Tesař, 48. Vojtěch Fedra, 57. Dominik Janík, 60. Jakub Fedra; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Filip Neumann; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Filip Lamař 13, Pavel Studený 12 - David Tenora 34; po třetinách: 1:6, 1:4, 0:4;
Komentář domácích Motl Jakub (Vedoucí):
Kvalitní předvánoční nadílka od soupeře, který potvrdil roli lídra tabulky a s přehledem zápas kontroloval. V první třetině si Blansko vytvořilo bezpečný náskok po fatálních idividuálních chybách, které nás provázely celý zápas. No, není se čemu divit, když máme hodně ložitou situaci v týmu, ať už je to počtem hráčů nebo nasazením. V druhé třetině se náš výkon o ždibíček zlepšil, jelikož z mého pohledu Blansko povolilo v důraznosti díky vytvořenému náskoku. Třetí třetina se už jen dohrávala. Děkuji soupeři, rozhodčím za výkon a věrným divákům, kteří i přes ne moc pohledný zápas zůstali. #nestrečuj
Komentář hostů Frýdek Jan (Vedoucí):
Svitavy byly houževnatým soupeřem a nedali nám nic zadarmo. Náš výborný výkon nás donesl až k této Vánoční nadílce. Soupeři přejeme, aby ze sebe sundal deku, která na něm v posledních kolech leží a ukázal své kvality, které tam stále jsou. Nakonec přejeme Ondrovi Machovi brzké uzdravení. Děkujeme soupeři za zápas. #atlasultras
60:00
Střely ve 3. části: 7:16
60:00
60:00
Nejlepšími hráči jsou Vojtěch Fedra a Jakum Motl. Za stolek musíme ale pochválit celý svitavský tým.
59:25
Standa nedokázal usměrnit skákající míček za Tenorova záda. V této situaci to je ale už asi jedno.
59:14
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #61 Denis Müller (2:14).
58:53
Míček skončil ve svitavské brance, ale gól to není.
58:14
Velmi zajímavá formace Svitav v oslabení - duo Štěpánek, Pešl a Prudil.
57:13
První přesilovka tohoto utkání! Dneska oba týmy hrají ukázněně.
57:12
Vyloučen hráč #17 Dominik Kovář družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
57:05
Pepa Prudil měl teď výraz "Ať už to skončí"
56:17
Rozehrávka pro Blansko. Hráč č. 19 nastřeluje břevno. Ale střela pěkná!
56:03
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #72 Vojtěch Polách (2:13).
54:28
Útočník Standa Štěpánek hasí situaci v obraně.
53:29
Dominik Kovář stojí před střídačkou a diví se výroku rozhodčích. Ondřej Mach v dresu Blanska mu vysvětluje situaci.
52:01
Skóre tomu opravdu neodpovídá, ale hru nyní kontrolují převážně Svitavy.
51:07
Standa Štěpánek vybojoval v rohu míček, poslal ho na bráchu Kubu, ale ten to měl v brankovišti těžké, protože měl na zádech hráče Blanska.
50:15
Lála Vašák běží sám na bránu. Střílí. A míjí.
49:37
Husák vyběhl pro změnu po levém mantinelu. Mohlo to být brácha na bráchu, ale Lála nahrávku přeběhl.
48:54
Dominik Kovář se ocitl sám na pravém mantinelu, ale dostal takovou přátelsky skákavou nahrávku od Prudila a proto nemohl zakončit.
47:13
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #32 František Fedra (2:12).
46:45
Hynek se z ničeho nic otočil, vystřelil a překvapil Tenoru.
45:22
Fanda (S)Pešl dostal nahrávku od Lály, ale míček byl rychlejší než Fanda.
44:42
Studený vytáhl další skvělý zákrok.
43:45
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #21 Martin Tesař bez asistence (2:11).
42:42
Motlič on fire!!!
41:19
Standa Štěpánek nahrával Pepovi, ale Blansko nahrávku zablokovalo.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:14
40:00
39:18
Vašák střílel, sjetá střela našla Prudila, ale ten těsně míjí bránu.
37:49
Kuba Motl vyslal Vašáka po mantinelu. Ten podle své přítelkyně hezky vystřelil, ale golman vyráží za mantinel.
37:10
Hráč Blanska šel sám na Studeného, ale ten vytáhl neuvěřitelný zákrok. Klobouk dolů.
36:48
Pepa Prudil ze své klasické otočky míjí bránu.
35:30
Svitavy už vypadají dost odevzdaně, tak snad se ještě vzchopí.
32:42
Za posledních asi 10 minut můžu konstatovat, že Kubík Štěpánek dal pěkný gól a v bufetu mají vynikající toustíky.
32:26
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #5 Šimon Borek (2:10).
31:51
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #10 Jakub Štěpánek, asistoval #11 Josef Prudil (2:9).
27:08
Fanda Pešl poslal krásnou nahrávku na Motla. Ke Kubovi se nahrávka nedostala.
25:27
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #6 Jan Frýdek (1:9).
23:53
Motlovi pauza od florbalu prospěla. Na Tenoru palí jednu střelu za druhou.
23:41
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #5 Šimon Borek, asistoval #73 Lukáš Svoboda (1:8).
22:44
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (1:7).
22:44
Skóre vypadá děsivě, ale hra ze strany Svitav není vůbec špatná.
22:14
Lajna mladých předvedla naučený signál, ale gól z toho není.
22:01
Pepa Prudil se ujímá rozehrávky z rohu, která končí další rozehrávkou.
19:32
2 na Pepu Prudila a Fildu Lamaře naštěstí gólem nekončí.
19:00
15:40
Hynek sice předvedl krásný nájezd, ale Tenora předvedl neskutečný zákrok. Stále 1:5
15:39
Trestné střílení družstva FbK TJ Svitavy neproměnil #7 Tomáš Hynek.
15:11
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #5 Šimon Borek (1:5).
14:50
Šavlovačka před Lamařem naštěstí gólem nekončí.
13:47
Motl teď zaměstnal Tenoru svojí hezkou střelou tahem.
13:08
Po chybě Blanska se míčku ujímá Husák a vysílá prudkou střelu na Tenoru.
12:43
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (1:4).
12:13
Pepa Prudil hledal Standu Štěpánka, ten by ale potřeboval delší ruce, aby trefil míček.
09:27
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík bez asistence (1:3).
09:10
Cituju Kačku (DJ): Dobře Lamař!
08:26
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #73 Lukáš Svoboda, asistoval #22 Jakub Fedra (1:2).
08:26
Svoboda ze středu vymetl pravý horní růžek Lamařovy brány.
07:12
Míra Otáhal potahal! Ale málo, stále 1:1.
05:06
Husák střílí z půlky. Před Tenorou však nikdo nestojí a tak bez problému chytá.
05:00
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #17 Dominik Kovář, asistoval #11 Josef Prudil (1:1).
04:50
Opět prudká střela od Vašáka. Motl s Otáhalem se snažili dorážet, ale gólem to neskončilo.
02:50
Hezká střela Vašáka. Tenora vyráží.
02:12
00:58
Kuba Štěpánek se ocitl sám před bránou Blanska, ale střílí pouze do Tenory.
00:35
Hynek nastřeluje tyčku.
00:01
Buly pro Blansko. Tyčka pro Blansko. Bude to ostrý!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: David Tenora; hráči v poli: Jan Frýdek, Daniel Žilka, František Fedra, Vojtěch Fedra, Lukáš Kučera
00:00
Line-up domácích FbK TJ Svitavy: hráči v poli: Ondřej Husák, Tomáš Hynek, Miroslav Otáhal, Ladislav Vašák, František Pešl