3:3
2:3
- : -

Kanonýři Kladno - ACEMA Sparta Praha UNYP 5:7
26. Dominik Horák, 30. Jan Karel Matějka, 36. Dominik Prudil, 53. Šimon Procházka, 59. Matěj Čika - 12. Jakub Mühlfait, 25. Matyáš Bláha, 38. Michael Petráň, 40. Vojtěch Krupička, 43. Vojtěch Andrášek, 48. Adam Kuchynka, 58. Jakub Mühlfait; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 17 - Michal Norek 9; po třetinách: 0:1, 3:3, 2:3;
Komentář domácích Novák Jan (Trenér):
Začátek zápasu a druhá třetina v naší režii. Rozhodlo posledních pět minut druhé třetiny, kdy jsme zápas překlopili na svojí stranu a následně jsme měli výpadek. Tuhle pasáž zápasu jsme měli ustát a jít do šatny s náskokem. Jinak od nás opět výkon, který měl parametry. Děkujeme za zápas.
Komentář hostů Thompson Oliver James (Trenér):
Klasický zápas s Kladnem. Nízké tempo, soupeřovo bránění na balonku a góly z našich darů. V 1. třetině kontrola hry, kdy nás může mrzet pouze 1 vstřelená branka. Ve 2. třetině nás z ničeho nic přestala poslouchat florbalka, což vyústilo v řadu nevynucených chyb, které vedly ke gólům nebo vyloučením. Pozitivně vnímám to, jak jsme se srovnali i za nepříznivého vývoje a od poloviny zápasu už měli hru pod kontrolou, a to především díky vyšší individuální kvalitě. Děkujeme za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 5:9
60:00
59:30
Sparta si vypracovala ješte jednu šanci, ale skore se již nemění.
58:29
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #69 Hugo Hübner (5:7).
58:29
Čika ze středu trefuje přesně.
57:33
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (4:7).
57:33
Tomáškovi nevyšla nahrávka a hosté navyšují své vedení.
55:23
Tvrdá střela Wertheima, Janoušek zasahuje.
54:10
Druhá možnost přesilové hry pro pražany.
54:02
Vyloučen hráč #15 Matěj Čika družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování florbalky.
52:01
Procházka proti Norkovi uspěšnější.
52:00
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #98 Šimon Procházka, asistoval #52 Jan Karel Matějka (4:6).
49:40
Několik kladenský šancí v rychlém sledu, ani jedna však nenašla cestu do branky.
47:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #6 Adam Kuchynka, asistoval #76 Lukáš Mervart (3:6).
47:01
Sparta díky Kuchynkovi odskakuje do tříbrankového vedení.
43:40
Tomášek si všiml volného Procházky na pravé straně hřiště, střela mu vůbec nesedla a Sparta bude rozehrávat z rohu.
42:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #16 Jakub Mühlfait (3:5).
41:20
Sparta předvedla velmi pohlednou kombinaci, která skončila na vestě Janouška.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:7
40:00
39:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #88 Vojtěch Krupička, asistoval #95 Matyáš Bláha (3:4).
39:29
Bláha našel na brankovišti Krupičku, ten přízemní střelou překonal Janouška.
38:45
Hübner ve slibné šanci míjí.
37:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #64 Michael Petráň, asistoval #94 Vojtěch Bláha (3:3).
37:30
Sparťanská kombinace do prázdné branky a máme opět srovnáno.
35:18
Prudil hned po buly prostřeluje Norka na bližší tyči.
35:17
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil, asistoval #81 Martin Čermák (3:2).
35:03
Prudil trefuje Krupičku.
34:07
Vyloučen hráč #16 Jakub Mühlfait družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
34:07
Vyloučen hráč #85 Vojtěch Andrášek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
34:07
Rúžička fantasticky vybojoval početní výhodu. Kladno si zahreje 5 na 3.
32:40
Čika v běžeckém souboji s Bláhou, míček pro Spartu.
30:25
Prudil orazítkoval tyčku.
29:54
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #52 Jan Karel Matějka, asistoval #81 Martin Čermák (2:2).
29:54
Nepřesnou rozehrávku hostů ukořistil Čermák a naservíroval míček Matějkovi.
27:56
Petráň prošel přes čtyři hráče Kladna a vykoledoval si faul.
25:53
Horák po kombinaci s Procházkou do prázdné branky snižuje.
25:52
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák, asistoval #98 Šimon Procházka (1:2).
24:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #95 Matyáš Bláha, asistoval #88 Vojtěch Krupička (0:2).
24:22
M. Bláha proběhl celé hřiště a zavěsil nad Janouškovo pravé rameno.
23:35
Růžička přečetl úmysl hostů a vyráží dopředu.
22:41
Bláhova střela od mantinelu skončila na Tomáškovi.
20:56
Kříž fauluje za brankou soupeře, rozehrávat bude Sparta.
19:53
Další střela Wertheima trefuje boty Spurného.
18:53
Wertheimova střela pouze do bloku domácího Tomáška.
17:59
Vyloučen hráč #73 Jakub Kříž družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
17:20
Odložené vyloučení po zákroku Kříže.
16:26
Frýba nastřeluje břevno.
16:09
Tomášek mířil na zadní tyč, Norek vyráží.
15:04
Mühlfait v šanci po nahrávce Petráně, Janoušek připraven.
12:20
Kladno se pokoušelo o rychou odpověď, Kuchynka akci zastavil.
11:50
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #72 Jakub Šváb (0:1).
11:50
Mühlfait střelou do protipohybu překonal Janouška.
11:25
Andráškův lob skrz brankoviště zachytil Frýba.
10:50
Prudil se dostával do šance, ale na polovině zakopl o soupeře.
08:13
Čika vysílal Hübnera do šance, ten místo střely ještě vymýšlel nahrávku, která se nesetkala s úspěchem.
07:25
Tvrdou střelu Krupičky zblokoval Špaček.
06:34
Wertheimovo nahození do brankoviště nenašlo nikoho ze spoluhráčů.
05:36
Prudil z vytočení pouze do golmana.
03:54
Skvělý obranný zákrok Kříže, v útoku to ovšem bylo o poznání horší.
02:33
Sparta poprvé na balonku na útočné polovině a hned je z toho ohrožení Janouškovi branky.
01:58
Hübner hledal před brankou Frýbu, tomu balonek sebral hostující obránce.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrává Kladno a Čermák rovnou vyráží do útoku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Reczai a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Michal Norek; hráči v poli: Vojtěch Krupička, Jakub Šváb, Jakub Kárník, Robin Havlina, Matyáš Bláha
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Hynek Špaček, Ferdinand Tomášek, Jan Karel Matějka, Lukáš Spurný, Martin Čermák