5:1
- : -
FbC Plzeň

FBŠ SLAVIA Plzeň - FbC Plzeň 15:4
2. David Biněda, 6. Michal Fuchs, 13. Jakub Šedivý, 16. Michal Fuchs, 23. Michal Fuchs, 27. Matěj Švácha, 27. Filip Cipra, 28. Matěj Rapp, 30. Michal Fuchs, 32. Marek Fuchs, 45. Michal Fuchs, 52. Tobiáš Franc, 54. Jakub Šedivý, 54. Tobiáš Franc, 56. Michal Fuchs - 10. Matěj Sobek, 31. Vojtěch Mrvík, 35. Vojtěch Mrvík, 46. Adam Žežula; rozhodčí: Vladimír Buzický - Matyáš Ehm; vyloučení: 1:3; využití: 3:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Šimon Staněk 24 - Filip Beran 30; po třetinách: 4:1, 6:2, 5:1;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
V zápase jsme si díky trpělivé hře vypracovali velké množství gólových příležitostí. Pěkný výkon předvedlo všech 15 hráčů. Díky za zápas a v úterý zase na značkách.
Komentář hostů Klán Martin (Trenér):
Zápas plný nedisciplinovanosti a individuálních chyb. V hlavách jsme v zápase vůbec nebyli. V úterý musíme být lepší.
60:00
Střely ve 3. části: 16:15
60:00
55:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #47 Matěj Švácha (15:4).
55:34
Vyloučen hráč #18 Jiří Levý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
53:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #97 Tobiáš Franc bez asistence (14:4).
53:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #47 Matěj Švácha (13:4).
51:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #97 Tobiáš Franc, asistoval #45 Michal Fuchs (12:4).
47:23
Vyloučen hráč #97 Tobiáš Franc družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
45:43
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #92 Adam Žežula, asistoval #91 Patrik Hájek (11:4).
44:59
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 16:7
40:00
34:30
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík bez asistence (10:3).
31:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #36 Marek Fuchs, asistoval #47 Matěj Švácha (10:2).
30:17
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík bez asistence (9:2).
29:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #97 Tobiáš Franc (9:1).
27:27
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #78 Matěj Rapp, asistoval #45 Michal Fuchs (8:1).
26:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #85 Filip Cipra, asistoval #70 David Lácha (7:1).
26:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #12 Martin Benda (6:1).
24:09
Vyloučen hráč #32 Vítek Vyčíchlo družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #67 Jakub Šedivý (5:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:6
20:00
15:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #12 Martin Benda (4:1).
12:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #12 Martin Benda (3:1).
11:27
Vyloučen hráč #17 Jan Šik družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:19
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #58 Matěj Sobek, asistoval #93 Lukáš Joachimsthaler (2:1).
05:30
01:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 David Biněda, asistoval #36 Marek Fuchs (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Matyáš Ehm.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Filip Beran; hráči v poli: Patrik Hájek, David Janovský, Jan Baštýn, Vítek Vyčíchlo, Vojtěch Mrvík
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Šimon Staněk; hráči v poli: Matěj Rapp, Martin Benda, Jakub Šedivý, Michal Fuchs, Matěj Švácha