1:1
0:2
- : -

FbC Hradec Králové - SOKOLI Pardubice 4:5
1. Vojtěch Vošický, 4. Vítek Ryba, 6. Petr Szturc, 36. Petr Szturc - 5. Adam Černý, 14. Matěj Tlučhoř, 40. Adam Černý, 53. Adam Černý, 56. Patrik Záruba; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Pavel Špryňar; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Jakub Musil 15 - Vojtěch Ujec 14; po třetinách: 3:2, 1:1, 0:2;
Komentář domácích Heger David (Trenér):
Dnas kvalitně odehrané utkání. Doplácíme trošku na horší kondiční připravenost.Jinak hráčům děkuji za utkání. Zítra znovu na značkách.
Komentář hostů Krejčí Tomáš (Asistent trenéra):
Děkuji soupeři za zápas a těšíme se na zítřejší derby.
60:00
Střely ve 3. části: 3:10
60:00
59:54
Vyloučen hráč #24 Vojtěch Vošický družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
57:00
Bohužel třetí třetina patří Pardubicím.
55:22
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #89 Patrik Záruba, asistoval #67 Jan Pek (4:5).
54:21
Timeout FbC Hradec Králové
52:30
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #25 Petr Kvasil (4:4).
52:30
Hezká krosovka do prázdné a Černý kompletuje hattrick.
50:54
Vyloučen hráč #95 Matěj Kremeník družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování.
49:01
Pardon, nestíhám zapisovat, hra vypadá pořád podobně, gól je na spadnutí, ale na obou stranách ne a ne padnout.
45:17
Teď byly Pardubice v tlaku, ale Hradec srdnatě brání.
43:13
Golmani obou družstev teď mají dost práce, ale se závary před oběma branami se jim daří likvidovat.
41:11
Tvrdá hra nadále pokračuje na hřišti je nespočet malých přestupků.
39:19
Po zmatku na středu hřiště našel Kvasil krosem volného Černého a ten nekompromisně do prázdné zavěsil.
37:35
Celý zápas je velice hektický, mnoho ztrát a zisků, pro oko diváka zajímavý florbal.
35:14
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #29 Petr Szturc, asistoval #95 Matěj Kremeník (4:2).
35:14
Tentokrát skvěle vymyšlená přesilovka domácích a Szturc nechytatlně vymetl do bližší šibenice.
34:55
Vyloučen hráč #57 Ondřej Machatý družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
34:05
Musil si teď oproti hostujícím brankáři pohlídal přední klacek a předvedl jistý zákrok.
32:04
Emoce planou halou, pouští se do sebe hráči, fanoušci, trenéři a začnou snad i golmani v tomto nastaveném trendu.
30:00
Hradecká přesilovka nepřinesla nic moc přesného.
28:43
Hradečtí namohou najít recept na pardubický blok.
27:57
Vyloučen hráč #8 Tomáš Macháček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
22:29
Pokračujeme v hitparádě juniorského florbalu, brejkové situace na obou stranách pořád a pořád dokola.
21:21
2. třetina začíná stejně chaoticky, jako ta první.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:6
20:00
20:00
Standartka se nevydařila a je konec první třetiny.
19:55
Chaotická třetina skončí standartkou Sokolů
18:05
Musil teď tředvedl monster save, v situaci 2 na 1 vychytal prázdnou bránu
15:43
Ryba byl teď dost nevybíravě sestřelen na půlce, ale rozhodčí se rozhodli nevylučovat.
13:59
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #49 Matěj Tlučhoř, asistoval #8 Tomáš Macháček (3:2).
13:59
Nevím neviděl jsem, byla to celkem haluz, sotva to zapadlo za Musila.
13:21
Kremeník udělal v obraně 1 na 1 a famózně posadil pardubického útočníka na zadek
12:12
Hanzlík u pravého mantinelu udělal jednoduchou kličku dostal se ke střele, ale Ujec byl pozorný.
09:52
Teď ale Ryba napravil svou chybu, na středu klasicky pomotal 2 soupeře a dostal se ke střele, bohužel pro domácí zafungoval pardubický blok.
08:43
Ryba teď bohužel trestuhodně zahodil situaci 2 na 1 přihrávkou vzduchem na Rathouského. Hodil mu to jak psovi.
05:49
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #29 Petr Szturc, asistoval #27 Jakub Nerad (3:1).
05:49
Szturc nátáhl ze stejného místa jako Ryba a také zakončil na bližší tyč, Ujec po tomto gólu určitě nemá čisté svědomí.
04:28
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #44 Lukáš Drahný (2:1).
04:28
Prohraný souboj na polovině hřiště vyústil v situaci sám na golmana a Černý se nemýlil.
03:39
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #5 Andrej Janda (2:0).
03:39
Ryba klasicky natáhl k dlouhému výběhu a vyrval na bližší tyč.
02:33
Hradečtí o něco více na balonu, jinak typický juniorský florbal, nahoru dolů
00:42
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #24 Vojtěch Vošický, asistoval #95 Matěj Kremeník (1:0).
00:42
Szturc se probojoval do předbrankového prostoru, zde se míček ztratil ve změti těl, balonek našel až Kremeník, ten ho posunul nahoru k Vošickému a ten příklepem z větší dálky trefil přesně levou šibenici.
00:01
Buly sice pro sokoly, ale míčku se hned chopili hradečtí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Jelínek a Pavel Špryňar.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Vojtěch Ujec; hráči v poli: Petr Kvasil, David Strnádek, Matěj Tlučhoř, Michal Puchner, Tomáš Macháček
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové : brankář: Jakub Musil; hráči v poli: Andrej Janda, Filip Rathouský, Elliot Festa, Martin Cupal, Vítek Ryba