1:8
0:4
- : -

Panthers Praha - PSN Tatran Střešovice 1:19
25. Matěj Motl - 3. Vít Soukup, 3. Matěj Čelakovský, 5. Adam Kučera, 7. Václav Bajko, 8. Vojtěch Panuška, 15. Jakub Pluhař, 18. Adam Bureš, 25. Matěj Čelakovský, 27. Vít Soukup, 30. Vít Soukup, 34. Marek Hozman, 39. Daniel Péc, 39. Vojtěch Panuška, 40. Lukáš Procházka, 40. Vojtěch Kún, 48. Vít Hrbáček, 50. Matěj Čelakovský, 55. Adam Bureš, 55. Marek Hozman; rozhodčí: Jakub Cigl - Vojtěch Typl; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Julius Šabler 32 - Adam Draslar 18; po třetinách: 0:7, 1:8, 0:4;
Komentář domácích Jenšík Lukáš (Trenér):
Dnes soupeř jednoznačne lepší po celý zápas.  Ostuda , trapas, hnus. Díky soupeři za zápas
Komentář hostů Menhart Jakub (Trenér):
Utkání od začátku až do konce pod kontrolou. Škoda, že jsme neproměnili více šancí. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 11:17
60:00
54:44
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #92 Matěj Čelakovský (1:19).
54:32
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #53 Daniel Péc (1:18).
54:02
Z domácí střídačka se prohlásilo: 4. třetina je naše.
49:13
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #5 Marek Hozman (1:17).
47:17
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #31 Vít Hrbáček, asistoval #68 Vojtěch Panuška (1:16).
46:54
Poslední třetina se zatim drží bez branky.

40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:15
40:00
39:55
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #66 Vojtěch Kún, asistoval #92 Matěj Čelakovský (1:15).
39:51
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #69 Lukáš Procházka, asistoval #53 Daniel Péc (1:14).
38:35
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #31 Vít Hrbáček (1:13).
38:04
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #53 Daniel Péc, asistoval #92 Matěj Čelakovský (1:12).
36:59
Vyloučen hráč #27 Antonín Ježek družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování florbalky.
35:31
Panthers rozehrávají z rohu.
33:43
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #17 Adam Kučera (1:11).
32:57
Vyloučen hráč #67 David Zelinka družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
31:05
I přesto, že tato třetina není totální debakl, si Tatran stále drží výrazný náskok. Stav utkání 1:10.
29:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #15 Vít Soukup, asistoval #53 Daniel Péc (1:10).
26:01
24:49
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský bez asistence (1:8).
24:24
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Matěj Motl, asistoval #10 Ryan Ian Rolan (1:7).
21:03
Panteři chytli o pauze druhý dech a hrají ofenzivně.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:19
20:00
18:56
První třetina přinesla hodně branek. Snad se podaří Panthers dát góla ve zbytku zápasu.
17:00
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #68 Vojtěch Panuška (0:7).
14:39
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #21 Jakub Pluhař, asistoval #31 Vít Hrbáček (0:6).
14:39
Tatran vstřeluje 6 branku a hra nevypadá příliš slibně pro domácí.
09:45
Vyloučen hráč #77 Matěj Motl družstva Panthers Praha na 2 minuty za opakované přestupky.
07:18
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #8 Adam Bureš (0:5).
06:17
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #96 Václav Bajko, asistoval #53 Daniel Péc (0:4).
04:33
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #17 Adam Kučera, asistoval #6 Michal Antonín Malhocký (0:3).
04:33
Tatran je jak utrežený ze řetězu a přebíra hru. Stav utkání 0:3.
02:26
02:02
02:02
V čase 2:02 otevíra Tatran skóre. Stav utkání 0:1
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Vojtěch Typl.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Adam Draslar; hráči v poli: Marek Hozman, Vojtěch Kún, Matěj Čelakovský, Adam Kučera, Michal Antonín Malhocký
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Julius Šabler; hráči v poli: Marek Urban, David Zelinka, Tomáš Kačer, Antonín Pražák, Antonín Ježek