3:4
1:3
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 7:8
12. Patrik Synek, 15. Ondřej Kos, 19. Aleš Fanta, 25. Adam Drga, 31. Jakub Drga, 37. Aleš Fanta, 59. Mikuláš Weinstein - 9. Ondřej Štefek, 21. Matěj Jambor, 24. Jakub Čech, 38. Matyáš Kronovetr, 39. Matyáš Borek, 55. Filip Kovářík, 55. Matěj Jambor, 57. Vojtěch Petráň; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Šimon Večeřák 29 - Matěj Fridrich 14; po třetinách: 3:1, 3:4, 1:3;
Komentář domácích Bouška Adam (Asistent trenéra):
Škoda. Dnes jsme sahali na výhru za 3 body, bohužel jsme si pro to ve třetí třetině nešli naproti. Pěkný florbalový zápas z obou stran. Děkujeme soupeři za zápas a fanouškům za podporu.
Komentář hostů Svoboda Jan (Trenér):
Dnes jsme nebyli lepším týmem, ale ve třetí třetině jsme to nakonec zlomili. Soupeř hrál jednoduše a v soubojích 1-1 byli mnohem lepším. Mám radost, že jsme to urvali. Zítra musíme být ale mnohem lepší, pokud chceme pomýšlet na bodový zisk. Děkuji všem za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 9:13
60:00
60:01
S tímto se s Vámi loučím, jen se chci omluvit za chyby a překlepy. Přeji Vám hezký zbytek večera.
60:00
Utkání končí, Gullivers si bohužel nechali utéct 3 body mezi prsty a ty tak po skvělém závěru utkání pražanů putují do Prahy
58:50
Klasická Mikešovka, Gulls snižují v závěru zápasu
58:22
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #3 Mikuláš Weinstein, asistoval #44 Marek Habler (7:8).
57:40
Domácí v 6
56:52
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
56:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #44 Filip Kovářík (6:8).
56:46
Pražané odskakují do 2 golového manka
54:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor bez asistence (6:7).
54:54
Rychlé dva góly a Chodov vede
54:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #82 Vojtěch Petráň (6:6).
52:14
Vyloučen hráč #59 Matyáš Polzer družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
Gulls usnuli na poslední 3 minuty 2. třetiny. Chodov se dotáhl na rozdíl jedné branky. 3. třetina bude jěště zajímavá, vyhrocená a doufáme plná gólů (pro domácí samozřejmě :))
40:00
Střely ve 2. části: 5:12
40:00
39:20
Probíhá poslední minuta druhé třetiny
38:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #72 Matyáš Kronovetr (6:5).
38:27
Znovu a opět...vikýř...začiná se přiostřovat i v hledišti
37:40
Co k tomu dodat...nechytatelné...vikýř
37:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #53 Matyáš Borek (6:4).
36:21
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta, asistoval #59 Matyáš Polzer (6:3).
30:38
Vyloučen hráč #27 Filip Bezpalec družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení.
30:21
Po využité přesilovce, souhra Fanta a Drga Jakub, odskakuje Brno opět do dvoubrankového vedení
30:03
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #41 Jakub Drga, asistoval #9 Aleš Fanta (5:3).
28:40
První přesilovka Gullivers
28:39
Vyloučen hráč #53 Matyáš Borek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
28:39
Adam Drga byl vybídnut Kosem zaméct do prázdné, promáchl
25:45
Ostrý střílí slepými, zase
25:30
Brno vstoupilo do 2. třetiny ve výrazně lepším tempu. Pražané se nestíhají otáčet
24:21
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #14 Adam Drga, asistoval #57 Ondřej Kos (4:3).
24:20
Adam Drga si pokryl balónek a úspešně zavěsil do víka
24:00
Po necelých 4 minutách se hraje znovu od 0
23:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #26 Jakub Čech, asistoval #57 Ondřej Štefek (3:3).
23:40
Famozní zákrok Večeřáka, jasná tutovka
22:58
Chodovské nahození končí v rukou Večeřáka
20:40
Jambor se Štefkem ukázali své Superligové zkušenosti a snižují po souhře do prázdné na 2:3
20:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor, asistoval #57 Ondřej Štefek (3:2).
20:01
Úvodní buly opět pro Brno
20:00
20:00
Chodov má určitě ze hry na míčku a ze hry obecně více. Uvidíme co nám nabídne dalši třetina
20:00
JAKUB ŘEZNÍČEK ligový král střelců FORTUNA:LIGY si dopřává zasloužené volníčko v Egyptě.
18:11
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta bez asistence (3:1).
17:50
Dvě velké šance Brna hned za sebou, skóre je však stále 2:1
14:51
Kosík s ledovou hlavou položil Fridricha a hodil to pod víko
14:50
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #57 Ondřej Kos z trestného střílení (2:1).
14:50
Sojda si došel až pro nájezd
13:00
Večeřákův další big save, který drží Gullivers
11:38
Vyloučen hráč #20 Matyáš Ostrý družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
11:04
Paťa Synek srovnává stav utkání
11:03
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #10 Patrik Synek, asistoval #44 Marek Habler (1:1).
10:40
Gulls se i ve 4 snaží ohrozit branku Fridricha
08:52
Vyloučen hráč #57 Ondřej Kos družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za opakované přestupky.
08:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #44 Filip Kovářík (0:1).