3:1
4:3
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 8:4
7. Dominik Bláha, 19. Daniel Grézl, 26. Maxim Grega, 27. Martin Bugala, 37. Maxim Grega, 40. Maxim Grega, 45. Maxim Grega, 45. Dominik Bláha - 27. Vojtěch Procházka, 33. Robert Málek, 43. Matyáš Borek, 43. Matyáš Borek; rozhodčí: Marek Pohunek - Tomáš Hladký; vyloučení: 1:4 + Filip Navrátil OS; využití: 2:1; diváků: 39; zásahy brankářů: František Stárek 26 - Matěj Fridrich 4, Matěj Marian 10; po třetinách: 1:0, 3:1, 4:3;
45:00
Střely ve 3. části: 9:14
45:00
44:39
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #86 Dominik Bláha, asistoval #88 Maxim Grega (8:4).
44:35
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #62 Jakub Nový (7:4).
44:35
Vyloučen hráč #8 Matyáš Kýr družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování.
44:35
Vyloučen trenér Filip Navrátil družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV - osobní trest.
42:52
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
42:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #19 Vojtěch Kulhavý (6:4).
42:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #7 Vojtěch Procházka (6:3).
40:58
Vyloučen hráč #86 Dominik Bláha družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování florbalky.
40:30
Vyloučen hráč #8 Matyáš Kýr družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
39:33
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #19 Šimon Mazánek (6:2).
36:50
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #23 Dominik Bürger (5:2).
36:39
Vyloučen hráč #97 Robert Málek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
32:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #97 Robert Málek, asistoval #88 Marek Navrátil (4:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:10
30:00
26:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka bez asistence (4:1).
26:15
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #46 Martin Bugala, asistoval #62 Jakub Nový (4:0).
25:44
21:26
Vyloučen hráč #8 Matyáš Kýr družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení.
18:47
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #96 Daniel Grézl, asistoval #28 Antonín Janoušek (2:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:6
15:00
06:06
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #86 Dominik Bláha, asistoval #62 Jakub Nový (1:0).
02:29
Střídání brankáře. Nový brankář #46 Matěj Marian družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a Tomáš Hladký.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV:
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: František Stárek; hráči v poli: Daniel Grézl, Dominik Bürger, Šimon Mazánek, Maxim Grega, Adam Václav Kyselka