0:2
1:3
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - Florbal Ústí 2:6
14. Adam Löwy, 43. Ondřej Wopršalek - 12. Josef Leština, 21. Aleš Vlach, 23. Aleš Vlach, 32. Martin Hrabánek, 34. Jan Vondruška, 41. Vilém Vrzala; rozhodčí: Jan Vokál - Tomáš Hladký; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 39; zásahy brankářů: Ludvík Jaroš 21 - Tomáš Kremlík 17; po třetinách: 1:1, 0:2, 1:3;
45:00
Střely ve 3. části: 7:11
45:00
43:29
Vyloučen hráč #22 Jan Machačný družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
42:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #96 Ondřej Wopršalek, asistoval #95 Nikolas Kresl (2:6).
40:55
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #2 Vilém Vrzala, asistoval #16 Tadeáš Weber (1:6).
40:42
Vyloučen hráč #64 Ondřej Balý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
33:59
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #50 Jan Tůma (1:5).
31:33
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek, asistoval #29 Aleš Vlach (1:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:9
30:00
22:58
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach bez asistence (1:3).
20:23
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #33 Jan Vondruška (1:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:7
15:00
13:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #77 Adam Löwy, asistoval #66 Jakub Černý (1:1).
11:50
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #89 Josef Leština, asistoval #29 Aleš Vlach (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Vokál a Tomáš Hladký.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Tomáš Kremlík; hráči v poli: Jiří Jankovský, Jan Vondruška, Marek Chroustovský, Jan Tůma, Josef Leština