1:1
- : -
Orka

Orka - FBC Kutná Hora - černí 4:3pn
6. Tomáš Bodlák, 30. Tomáš Bodlák, 36. Matěj Podávka, N Lukáš Holada - 8. David Kobylarz, 12. Marek Trník, 45. Štěpán Blahník; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Filip Neumann; vyloučení: 0:3; využití: 3:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Adam Woller 18 - Rudolf Javořík 4, Matěj Řípa 6; po třetinách: 1:2, 1:0, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora - černí hráč #90 Michal Hruška , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Orka hráč #59 Lukáš Holada a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora - černí hráč #88 Matyáš Vašíček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Orka hráč #57 Jan Jaroš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora - černí hráč #46 Jakub Martínek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Orka hráč #10 Matyáš Míka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora - černí hráč #46 Jakub Martínek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora - černí hráč #60 Marek Trník , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Orka hráč #60 Matyáš Libánský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora - černí hráč #4 Štěpán Blahník , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Orka hráč #10 Matyáš Míka a vstřelil gól.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
Střely ve 3. části: 2:7
45:00
44:36
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #4 Štěpán Blahník, asistoval #88 Matyáš Vašíček (3:3).
44:13
Timeout Orka
41:23
Trestné střílení družstva FBC Kutná Hora - černí neproměnil #88 Matyáš Vašíček.
37:38
Timeout FBC Kutná Hora - černí
35:51
Branku družstva Orka vstřelil #58 Matěj Podávka, asistoval #57 Jan Jaroš (3:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:9
30:00
29:53
Branku družstva Orka vstřelil #80 Tomáš Bodlák, asistoval #10 Matyáš Míka (2:2).
29:42
Vyloučen hráč #17 David Kobylarz družstva FBC Kutná Hora - černí na 2 minuty za sekání.
11:00
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #57 Michal Trník (1:2).
08:19
Vyloučen hráč #88 Matyáš Vašíček družstva FBC Kutná Hora - černí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:02
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #17 David Kobylarz bez asistence (1:1).
05:00
Branku družstva Orka vstřelil #80 Tomáš Bodlák, asistoval #60 Matyáš Libánský (1:0).
04:22
Vyloučen hráč #4 Štěpán Blahník družstva FBC Kutná Hora - černí na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora - černí:
00:00
Line-up domácích Orka: brankář: Adam Woller; hráči v poli: Matyáš Míka, Martin Landa, Tomáš Bodlák, Oliver Voldřich, Jan Durda