4:0
4:1
- : -

FBŠ Gorily Plzeň - Kanonýři Kladno 11:3
1. Lukáš Čech, 8. Nicolas Bolan, 8. Daniel Fuchs, 16. Lukáš Čech, 22. Adam Čech, 26. Tomáš Bolda, 28. Lukáš Fischer, 31. Nicolas Bolan, 36. Filip Vavrík, 37. Jiří Jogl, 40. Lukáš Čech - 7. Jakub Veselý, 9. Jan Karafiát, 36. Jan Blažek; rozhodčí: David Scholz - Tereza Trávníčková; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Filip Černý 15 - Matyáš Vocílka 23; po třetinách: 3:2, 4:0, 4:1;
45:00
Střely ve 3. části: 13:5
45:00
39:58
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #75 Lukáš Čech bez asistence (11:3).
39:13
Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost.
39:13
Vyloučen hráč #31 Matěj Půček družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
36:46
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #23 Jiří Jogl, asistoval #75 Lukáš Čech (10:3).
35:59
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #77 Jan Blažek, asistoval #9 Šimon Bohuslávek (9:3).
35:14
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #82 Filip Vavrík, asistoval #33 Tomáš Bolda (9:2).
32:58
Vyloučen hráč #65 Matěj Mach družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
30:48
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #12 Nicolas Bolan, asistoval #75 Lukáš Čech (8:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 12:6
30:00
27:36
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #94 Lukáš Fischer, asistoval #12 Nicolas Bolan (7:2).
25:13
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #33 Tomáš Bolda, asistoval #23 Jiří Jogl (6:2).
21:04
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #14 Adam Čech, asistoval #94 Lukáš Fischer (5:2).
17:41
Vyloučen hráč #12 Nicolas Bolan družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
15:18
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #75 Lukáš Čech, asistoval #23 Jiří Jogl (4:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:7
15:00
11:38
Vyloučen hráč #65 Matěj Mach družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
08:31
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #25 Jan Karafiát bez asistence (3:2).
08:05
Trestné střílení družstva FBŠ Gorily Plzeň neproměnil #82 Filip Vavrík.
07:45
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #19 Daniel Fuchs, asistoval #21 Filip Čech (3:1).
07:14
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #12 Nicolas Bolan, asistoval #94 Lukáš Fischer (2:1).
06:38
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #30 Jakub Veselý z trestného střílení (1:1).
02:24
Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky.
00:18
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Scholz a Tereza Trávníčková.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Matyáš Vocílka; hráči v poli: Matěj Mach, Jakub Veselý, Jan Blažek, Martin Pešta, Matěj Půček