2:2
2:1
0:1

TJ Sokol Nové Strašecí - FBC Česká Lípa 5:6p
8. Petra Šteklová, 21. Adéla Skořepová, 32. Kristýna Kleknerová, 46. Kristýna Kleknerová, 55. Veronika Křečková - 12. Leona Lahoda, 19. Leona Lahoda, 23. Lucie Smrčková, 38. Petra Pavlíková, 53. Petra Pavlíková, 63. Lenka Ševčíková; rozhodčí: Jessica Keszi - Michal Lipinský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Vendula Lisá 9 - Nikola Soukupová 27; po třetinách: 1:2, 2:2, 2:1, 0:1;
Komentář domácích Jánský Zdeněk (Trenér):
Drama až do konce, pro nás bohužel se smutnou tečkou, děkujeme soupeři za utkání a klidnou cestu domu.
Komentář hostů Gembecová Martina (Trenér):
Dnes jsme plnily co jsme si před zápasemřekly a poctivá práce se vyplatila,děkujeme soupeři za utkání.
65:00
Střely v prodloužení: 2:1
62:24
62:24
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková, asistoval #81 Lucie Smrčková (5:6).
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 9:5
60:00
54:03
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #21 Veronika Křečková, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (5:5).
52:33
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #22 Nela Meďášová (4:5).
52:33
Trenérovi Strašecí tečou nervy!
50:33
Timeout TJ Sokol Nové Strašecí
50:33
Leontýna Káralová si zvrkla kotník. Doufejme že nic vážného a přejeme brzké uzdravení.
45:34
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová bez asistence (4:4).
45:34
Hráčky České Lípy nechaly volný prostor před bránou a Kleknerová využila šance. Z první dává krásný gól a vyrovnává.
40:43
Vyloučen hráč #21 Veronika Křečková družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nesportovní chování.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:5
40:00
37:48
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #36 Martina Gembecová (3:4).
31:51
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová, asistoval #21 Veronika Křečková (3:3).
31:51
Sehraná dvojka dává gól! Křečková dala bezchybnou nahrávku a Kleknerová vymetá horní růžek!
27:52
Vyloučen hráč #81 Lucie Smrčková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
22:58
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #81 Lucie Smrčková bez asistence (2:3).
22:58
​Z trestné rovnou do brány. Smrčková dává gól a navyšuje na 4:2!
20:08
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #2 Adéla Skořepová, asistoval #12 Zuzana Mochanová (2:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:4
20:00
18:49
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #28 Leona Lahoda bez asistence (1:2).
11:21
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #28 Leona Lahoda, asistoval #17 Aneta Pokorná (1:1).
11:21
Hráčky České Lípy vymetly branku domácích. To byla střela!
07:07
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #11 Petra Šteklová, asistoval #7 Veronika Kučerová (1:0).
05:12
Česká Lípa se pokusila o šanci. Bohužel tyčka zařinčela.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jessica Keszi a Michal Lipinský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Nové Strašecí: brankář: Vendula Lisá; hráči v poli: Veronika Křečková, Veronika Petrová, Lucie Kalinová, Kristýna Kleknerová, Nina Schumannová