4:1
4:1
- : -

FbŠ Bohemians - FBŠ SLAVIA Plzeň 11:2
2. Marie Čápová, 4. Kateřina Bünterová, 16. Marie Čápová, 22. Tereza Spoustová, 30. Lidija Luklynska, 33. Kateřina Bünterová, 37. Eva Faltová, 45. Markéta Seidlerová, 51. Markéta Seidlerová, 55. Tereza Duchková, 60. Lucie Vodičková - 34. Victoria Binědová, 54. Edita Boháčková; rozhodčí: Tereza Trávníčková - Klára Svobodová; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Anita Vlachová 25 - Kateřina Holečková 20; po třetinách: 3:0, 4:1, 4:1;
Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér):
Dnes jsme šli do zápasu s nějakými novějšími prvky a chtěli jsme hlavně tvořit na balonku. To se nám po většinu času dařilo a můžeme na tom stavět dál. Jsem rád, že jsme dnes dali do hry další mladé hráčky, které se určitě neztratily. Děkuji soupeři a hlavně všem, kteřím nám dnes pomohli při pořádání. Florbálku zdar!
Komentář hostů Šimek Jakub (Trenér):
Dnes se nám moc nechtělo tvořit s míčkem a bylo to na naší hře dost znát. Je potřeba navázat na zápasy z víkendu a na tenhle zapomenout. Díky všem za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 14:11
60:00
60:00
A máme tu konec. Domácí hráčky vyhrávají zaslouženě 11:2 a mohou se radovat ze zisku 3 bodů. Od online komentářů se loučí s přáním krásného večera Honza Smoke Smoček
59:42
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková, asistoval #36 Markéta Seidlerová (11:2).
59:42
A přece jen jedenáctý gól z hole Lucky Vodičkové.
59:32
Holky by potřebovaly větší branku, možná házenkářskou.
58:41
Timeout FbŠ Bohemians
58:40
Zápas je rozhodnutý. Dohrává se jakoby nahoru dolů, ale trpí příliš nepřesnostmi. Domácí si teď berou time a pravděpodobně zkusí v šesti zúročit standardní situaci.
54:09
Vlastní branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #55 Tereza Duchková (10:2).
54:09
A hned skórují znovu, tentokrát ovšem do vlastní branky. Domácí posílají díky za desátou trefu
53:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #50 Edita Boháčková, asistoval #91 Nela Peteříková (9:2).
53:42
Plzeňské hráčky teď zaslouženě kontrují svým druhým gólem. Odmakaly střídání a byly odměněny
50:48
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová, asistoval #89 Kateřina Bünterová (9:1).
50:48
Teď krásná akce, Kačka Bunterová našla průnikovou přihrávkou, která nešla do strany, ale přímo dopředu, Markétu Seidlerovou. Ta rozkývala brankářku a uklidila míček po své pravé straně
47:23
Střela Terky Spoustové asi z 50 metrů končí padáčkem na břevně. Překvapilo to všechny a tak mohla brankářka Plzně v klidu míček sebrat před zraky diváků z řad domácích a hostujících hráček
45:55
Domácí hráčky se teď radovaly z gólu, který opravdu nebyl. Kuriózní situace pobavila zejména fanoušky Plzně.
44:55
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová, asistoval #34 Tereza Spoustová (8:1).
44:55
Osmý gól domácích po několika dorážkách, kdy se hráčky Plzně vůbec nezapojily do bránění vlastní branky. Gólmanka dělala, co mohla, ale zůstala na všechno úplně sama
43:48
Vyloučen hráč #81 Natálie Šindelářová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
43:48
Nesportovní chování spáchané na Barče Sinkulové vede ke druhé přesilovce domácích.
42:20
A další Bára, tentokrát Kovaříková už je taky na place
41:10
Do zápasu se zapojují další hráčky v zelenobílém dresu. Na pravém křídle teď létá Bára Sinkulová
40:00
Druhá třetina je také minulostí. Domácí ji opět vyhráli o 3 branky, ale čistě konto se udržet nepodařilo. Druhá část byla místy ospalá, ale holky se teď určitě občerství a do třetí vlétnou jako uragán.
36:07
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #5 Eva Faltová, asistoval #91 Lidija Luklynska (7:1).
36:07
Sedmý gól domácích. Po střele Čísla 5 to chvíli vypadalo, že míček míří do boční sítě. Nakonec nikoliv a Evík se raduje z gólu.
35:05
Varování nestačilo a je tu další šance hostů. Anita likviduje helmou
33:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #91 Nela Peteříková (6:1).
33:35
Tak dlouho se chodí se žbánkem pro pivo, až se jednomu zamotá hlava. Je tu gól v síti domácího týmu po sérii nedůrazu
32:28
Hráčky začínají bez varování odstřelovat i stolek pořadatelů. Je to těžky chleba časoměřičů a zapisovatelů
32:07
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #89 Kateřina Bünterová bez asistence (6:0).
32:07
A je tu šestý gól. Kačka Bunterová se prosazuje po dorážce své vlastní střely.
31:10
Tempo hry teď prece jen šlo nahoru a oba týmy si připisují náznaky šancí.
29:18
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Lidija Luklynska, asistoval #25 Anna Stará (5:0).
29:18
Lída za to nakonec vzala a navyšuje vedení domácího celku.
28:50
Zápas je teď takový porouchaný. Chtělo by to zvýšit tempo a přesnost
25:00
Přesilovka se moc nepovedla, domácí kombinovali, ale drtivý tlak se nedostavil. Zápas teď pokračujre spíše v pomalém tempu
23:45
Terka Spoustová po kombinaci v šanci ze středu. Zatím se skóré nemění
22:55
​Domácí si poprvé vyzkouší přesilovku. Uvidíme, jakou kulišárnu vymyslí
22:09
Vyloučen hráč #55 Tereza Duchková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
21:28
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Tereza Spoustová, asistoval #36 Markéta Seidlerová (4:0).
21:28
Čtvrtý gól domácích střílí Tereza Spoustová. Gólmanka Plzně první střelu sice vyrazila nad sebe, ale míček si následně cestu do sítě našel
20:00
První třetina je za námi. Domácí zatím zaslouženě vedou, ale okénka v bránění se občas objevují. Sportfie se u domácích trenérů nezastaví. Je stále, co zlepšovat.
17:40
Další šance plzeňských hráček, ale Anita se zatím chová úplně neprůstřelně
15:58
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Marie Čápová, asistoval #94 Kateřina Ciblová (3:0).
15:58
Plzeň v šanci, ale nedáš, dostaneš. Anita likviduje přímou střelu z levé strany a hned na druhé straně uklízí míček do branky Mája Čápová
12:38
Teď ze středu šance domácích po ose Seidlerová Čápová
10:51
Tlak domácích mírně polevil a hosté se dostávají ke střelám. Nejsou to přímo šance, ale postupně se dostávají blíž a blíž k bráně
09:30
Chybu v rozehrávce domácí dvojice Spoustová Čermáková zachraňuje opět Anita Vlachová
08:59
Na druhé straně Anita likviduje nebezpečnou střelu z dálky
08:29
Ve velké šanci velká Voda (Lucka Vodičková), gólmanka Plzně si připisuje velký zákrok
05:51
Hezká kombinace zakončená z první Katkou Bunterovou, jen tesně vedle
04:15
Domácí zápasu zatím dominují a hosté se snaží podržet chvíli míček. Zatím jej relativně rychle vždy ztrácejí
03:14
01:06
01:06
Zelenobílá parta rozjela zápas a ujímá se vedení. Kačna Ciblová vystřelila a Mája Čápová uklidila do prázdné brány
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tereza Trávníčková a Klára Svobodová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kateřina Holečková; hráči v poli: Tereza Duchková, Natálie Šindelářová, Nela Kubíková, Adéla Poláková, Victoria Binědová
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Anita Vlachová; hráči v poli: Kateřina Bünterová, Štěpánka Kubánková, Kristýna Říhová, Lucie Vodičková, Denisa Hebíková
00:00
Dobrý den, vítám vás všechny u dnešní dohrávky první ligy juniorek, kdy na sebe narazí domácí FbŠ Bohemians a Slavia Plzeň. Oba týmy se připravují a za pár minutek, doufáme, začne pořádná přestřelka.