1:4
4:0
1:0

K1 Florbal Židenice - SK Meťák České Budějovice 7:6p
2. Anna Klvačová, 30. Anna Klvačová, 43. Anna Klvačová, 47. Viktorie Hrazdírová, 55. Viktorie Hrazdírová, 58. Anna Klvačová, 61. Bára Zemánková - 10. Marie Jozová, 12. Marie Jozová, 21. Anežka Macháčková, 25. Anežka Macháčková, 37. Markéta Míchalová, 39. Marie Jozová; rozhodčí: Tomáš Kašík - Matyáš Reif; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Nela Hájková 9, Ema Čechová 7 - Eliška Bártová 26; po třetinách: 1:2, 1:4, 4:0, 1:0;
Komentář domácích Filipová Eva (Vedoucí):
Opět jsme zaspaly začátek a soupeř nás dokázal uhrát i v tak chudém počtu. Do zápasu musíme začít vstupovat koncentrovaně a začít makat od prvního hvizdu. Není možné probudit se až v třetí třetině a začít dotahovat celý zápas. Pochvala za poslední třetinu, kdy jsme začaly konečně hrát smysluplně a proměňovat šance.
Komentář hostů Zimová Eliška (Trenér):
První dvě třetiny super hra v tomto počtu. Nebylo co vytknout, až na pár chybek. Ve třetí třetině nevím co se stalo, nechápu to. Soupeř otočil a v prodloužení rozhodl. Děkuji za zápas.
65:00
Střely v prodloužení: 1:0
60:25
60:25
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #24 Bára Zemánková, asistoval #2 Anna Klvačová (7:6).
59:17
Vyloučen hráč #17 Anna Pražáková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
58:34
Domácí zazdily situaci 3 na 1...
57:08
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #2 Anna Klvačová bez asistence (6:6).
57:08
Anička Klvačová srovnává a Židenice stále mohou vyhrát!!!
54:58
Timeout SK Meťák České Budějovice
54:58
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #75 Viktorie Hrazdírová, asistoval #87 Tereza Eva Šehičová (5:6).
54:58
Až to cinklo!!! Viki Hrazdírová krásnou střelou snižuje na 5:6.
52:38
Kdyby tady nebyla Viki Hrazdírová, která se jediná vrací tak by padl další gól Meťáku.
50:30
Židenice začaly hrát, bohužel trošku pozdě.
49:45
Kachýnka opět netrefuje bránu.
47:30
Střelba je teď velmi hojná.
46:20
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #75 Viktorie Hrazdírová, asistoval #44 Kateřina Jančová (4:6).
46:20
Viktorka po krásné individuální akci vstřeluje gól.
44:28
Krásný zákrok Emy Čechové.
42:00
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #2 Anna Klvačová, asistoval #75 Viktorie Hrazdírová (3:6).
42:00
Klasický teploměr, krásná střela Klvačové po nahrávce Hrazdírové.
40:50
První střela 3. třetiny z hole hráčky Meťáku.
38:56
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #15 Marie Jozová, asistoval #10 Anežka Macháčková (2:6).
38:56
Máme tu hattrick hráčky číslo 15 z Meťáku.
38:24
Krásná střela Viktorky Hrazdírové, bohužel do gólmanky.
36:14
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #14 Markéta Míchalová, asistoval #17 Anna Pražáková (2:5).
36:14
Nedůraz před bránou Židenic přinesl gól Meťáku.
34:57
Hra je nahoru dolů.
30:56
Backhand až na mars.
29:43
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #2 Anna Klvačová, asistoval #37 Viktorie Fuchsová (2:4).
29:43
Krásný gól ze vzduchu Klvačové po nahrávce Fuchsové.
29:20
Židenice přestaly hrát.
24:43
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Anežka Macháčková, asistoval #15 Marie Jozová (1:4).
24:43
Nepozornost domácí gólmanky přináší ovoce pro Budějovice.
24:39
Židenice zblokovaly standartku.
23:05
Slušná petelice v podání Klvačové.
22:17
Budějovice akorát střílí z dálky, Židenice by to měly také praktikovat.
21:27
Židenice to chtějí očividně dávat až dio kuchyně, moc jim to nevychází.
20:17
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Anežka Macháčková, asistoval #11 Eliška Bártová (1:3).
20:17
Budějovice dobily baterky a prosazují se hned na začátku třetiny.
17:45
Kombinace dvou Viktorií se opět nepovedlo.
16:05
Sólíčko Fuchsové bohužel nevyšlo.
13:02
Střela Židenic ze středu do brankářky.
11:22
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #15 Marie Jozová bez asistence (1:2).
11:22
Jozová opět střílí do spodní části brány a je to gól.
09:42
09:42
Jozová z brejku v přesilovce střílí pod ruku Hájkové a dává gól.
08:10
Vyloučen hráč #1 Nela Hájková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hra rukou.
05:15
Židenice chtějí více ze hry.

04:22
Holky z Budějovic se snaží více střílet.

01:47
01:47
Anička Klvačová dobře vymetla pavučinku.
01:18
První pokus o střelu taky pro hosty.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kašík a Matyáš Reif.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Meťák České Budějovice: brankář: Eliška Bártová; hráči v poli: Petra Skříšovská, Marie Jozová, Markéta Míchalová, Barbora Zimová, Anna Pražáková
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Nela Hájková; hráči v poli: Tereza Eva Šehičová, Kateřina Jančová, Anna Klvačová, Viktorie Hrazdírová, Viktorie Fuchsová