3:5
1:1
- : -

SK Florbal Benešov - TJ Sokol Jaroměř 6:7
7. Martin Šimek, 20. Martin Poláček, 27. Miloš Vojtíšek, 39. Martin Šimek, 40. Ladislav Vorel, 48. Adam Balík - 4. Milan Sucharda, 21. Daniel Kroupa, 23. Filip Krigovský, 24. Michal Nožička, 25. Michal Nožička, 35. Vojtěch Výborný, 50. Vojtěch Výborný; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:7 + Martin Klapka OS; využití: 3:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Lukáš Brož 5, Šimon Zídek 12 - Mikuláš Futschik 29; po třetinách: 2:1, 3:5, 1:1;
Komentář domácích Kieler Roman (Trenér):
Výkon v tomto zápase a v minulém kole, nebe a dudy. Odmakaný zápas, který jsme si bohužel prohrávali v úvodu druhé třetiny, kdy jsme dostali 4 góly ve 4 minutách. I přesto jsme nesložili zbraně, chvíli šahali po vítězství. Chtěl bych poděkovat všem hráčům za týmový výkon. Gratuluju soupeři k vítězství a přeju štastnou cestu domů.
Komentář hostů Balcar Roman (Asistent trenéra):
Prohra z Jaroměře splacena! Vydřené tři body proti houževnatému Benešovu se cení. Soupeř dnes dostal velmi mnoho šancí hrát v početní výhodě a dokázal některé potrestat. My však dobře bráníme v oslabení a tak jsme byli dnes o kuličku šťastnější. Děkuji týmu, že bojoval o vítězství celých šedesát minut. Hezké Vánoce všem a zdravíme do Jaroměře. Díky soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 13:6
60:00
59:59
Zápas končí lépe pro Jaroměř. Děkujeme jim, že se utkání odehrálo i při takovém obtížném klimatu. Šťastné a veselé Vánoce a hodně sportovních a jiných úspěchů. Děkujeme také všem fanouškům za přízeň v tomto roce a těšíme se na vás v tom dalším.  #benepower
59:09
Poslední minuta, chci se spíše koukat než psát.
57:15
Už zvedám ruce, Vorel trefil konstrukci.
55:25
Vyloučen hráč #23 Milan Sucharda družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
55:05
Bude následovat dlší přesilovka pro domácí tým.. třeba nějaké růže budou.
54:09
Adam Balík vystřelil, Kuba Sklenář dorážel.. minul bránu.
53:32
Trpělivost růže přináší.
53:02
Teď Bene přežilo těžké chvíle.
51:54
Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil #23 Milan Sucharda.
51:53
Balík rukou zabránil asi gólu.. škoda bylo to moc vidět. Další nájezd.
51:42
Zranění kapitána hostů, snad bude v pořádku.
50:00
Jak se říká "hraje se posledních 10 minut". Teď potřebujeme fakt hrát.
49:48
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #24 Vojtěch Výborný z trestného střílení (6:7).
49:48
Chvíli koukáš na fotbal, jak řádí želva Mbappé a je tu nájezd hostů.
47:31
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #20 Adam Balík, asistoval #14 Ladislav Vorel (6:6).
47:31
Při přesilovce nechala Adama uplně samotného uprostřed hřiště. Dostal nahrávku, měl čas si zamíchat a uklidit pokojíček a srovnává skóre.
47:17
Vyloučen hráč #73 Jiří Lhotský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování florbalky.
45:40
Náš nový časoměřič Radan si dnes ve svých gucci brýlích vede ukázkově. Ještě na něho nikdo nekřičel "ČAS".
44:50
Skvělá komunikace obranné dvojice Pavlíček J.- Balík
44:02
Hejzlar v tváří tvář se Zídkem, Zídek zkušeně zmenšil úhel a Hejzlar minul.
42:50
Jeager si počkal na chybu a zkusil střelu, minul.
39:54
Brankovej rozdíl jednoho gólu, ve třetí třetině  se může stát cokoli.. doufejme, že se nebude muset volat záchranka.
39:49
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #7 Martin Šimek (5:6).
38:32
Důležité ale je že Benešov proměnil přesilovou hru 5 na 3 a snížil skóre.
38:20
Děje se toho tolik, že nestíhám psát.
38:01
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #14 Ladislav Vorel (4:6).
37:56
Vyloučen hráč #77 Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
37:50
Další přesilovka, snad už goly.
37:31
Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov neproměnil #28 Martin Poláček.
37:31
Vyloučen hráč #73 Jiří Lhotský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
37:31
Vyloučen trenér Martin Klapka družstva TJ Sokol Jaroměř - osobní trest.
37:02
Z mého pohledu domácí více na balonku, jediné co chybí jsou střely.
35:00
Dnešní utkání sleduje celých 12 diváků, díky za to! Počet velice příjemný, přece jen dnes je finále MS.
34:25
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #24 Vojtěch Výborný bez asistence (3:6).
34:25
Nához na bránu a skočil v bráně. Brankář nic neviděl.
33:40
Na hřišti začínají vznikat dvojičky, u kterých to vypadá, že si budou chtít něco vyříkávat.
32:40
Smolný kontakt, kdy Pulpán přeletěl před Hejzlara, který akorát vyskočil z tresné lavice. Při tomto pádu si Hejzlar zlomil hokejku.
32:24
Přesilovka moc šancí, ani střel nepřinesla. Škoda
31:32
Po minutě jsme si balonek teprve sklidnili.
30:35
Další přesilovka, další možnost na snížení.
30:33
Vyloučen hráč #61 Tomáš Hejzlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
28:53
Hra se trochu přiostřuje, přibývá soubojů u mantinelů.
26:37
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek, asistoval #14 Ladislav Vorel (3:5).
26:37
Láďa Vorel skvělou nahrávkou viděl nabíhající Miloše Vojtíška, ten nechal nastavenou hokejku ve vzduchu a trefil balonek za zády brankáře.
26:05
Hostující tým v další šanci.
25:10
V poslední minutě se toho stalo hodně. Nejdříve další gól, na to byla reakce timeoutu a dále střídání brankářů. Doufejme, že tým rozmrzne a začne makat.
24:43
Timeout SK Florbal Benešov
24:43
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #73 Jiří Lhotský (2:5).
24:43
Střídání brankáře. Nový brankář #97 Šimon Zídek družstva SK Florbal Benešov
24:32
Domácí by se měli probudit, nástup do této třetiny děs.
23:08
23:08
Pomalé střídání a špatné rozebrání hráčů nás stálo utrpení v podání další branky.
22:06
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #95 Filip Krigovský, asistoval #26 Daniel Škeřík (2:3).
22:06
Hosté dostali na středu hřiště příliš prostoru. Krigovský zavěsil přesně.
20:41
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #23 Milan Sucharda (2:2).
20:41
Hosté doklepli odražený balonek za záda Brože.
20:20
Jaroměř hraje přesilovku, uvidíme co v ní předvedou.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:8
20:00
19:47
Vyloučen hráč #14 Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
19:37
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #20 Adam Balík (2:1).
19:37
Poláček individuální akcí neskutecně povodil hráče v rohu a následně z výběhu nekompromisně vystřelil.
18:59
Vojtíšek Miloš opět nerozlučitelný s balonkem. Když on má balonek nikdo mu ho nevezme.
18:01
Balík Adam vyzkoušel jestli je Brož v bráně ve střehu, když si chtěl balon přikopnout nohou. Balonek mu přeskočil přes nohu a Brož si situaci pohlídal.
17:12
Jaroměř pár nepříjemných střel na brankáře domácích.
15:32
Pasáž, kdy je hra rozlétaná a běhá se nahoru dolů.
14:52
Láďa Vorel mohl být spasitel stejně jako Leo Messi. Láďovi to na poslední chvíli sjelo. Messi neminul.
14:51
Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov neproměnil #14 Ladislav Vorel.
13:24
Nově složená lajna Vojtíšek-Pavlíček V.- Vorel zatím funguje, pokud budou takto pokračovat určitě přinesou nějaké gólové šance.
12:58
Další slušné střídání první lajny.
12:10
Benešov už dlouhou dobu na balonku, bránu ale neohrožují.
10:33
Další nevyužitá přesilovka, velká škoda.
10:28
Poláček vyslal skrytou střelu, ta skončila jen v boční síťce.
09:30
Další přesilovka domácích, tentokrát více střel.
08:36
Vyloučen hráč #73 Jiří Lhotský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:50
Garreis Kryštof potřebuje více klidu na hokejce.
07:23
Domácí v klidu jistí míček na své půlce.
06:16
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #28 Martin Poláček (1:1).
06:16
Se skvělé kombinace vznikl cross a Šimek zametl do odkryté brány.
06:10
Domácí skvěle kombinují.
04:22
Benešov zatím více na balonku.
03:30
Nastala přesilovka a než jsem překlikal záložky, už padl gól. Bohužel do brány domácích.
03:09
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #23 Milan Sucharda, asistoval #95 Filip Krigovský (0:1).
02:37
Vyloučen hráč #26 Daniel Škeřík družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
01:30
Naskakuje už třetí domácí formace.
00:51
V úvodu je znatelné pomalé rozmrzání všech účiňkujících. Zvlášť obdivuju těch pár fanoušku, kteří nejsou doma na fotbale.
00:01
Vítám fanoušky onine přenosu na další verzi Winter Classic ve florbale.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Mikuláš Futschik; hráči v poli: Filip Krigovský, Daniel Škeřík, Tomáš Hejzlar, Daniel Kroupa, Milan Sucharda
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: Jakub Sklenář, Jan Pavlíček, Martin Šimek, Martin Poláček, Adam Balík