2:1
5:5
- : -

Fbc Strakonice - Florbal Jindřichův Hradec 10:7
5. Vojtěch Houska, 10. Jiří Křesák, 17. Luboš Homolka, 28. Jiří Křesák, 32. Karel Šavrda, 41. Vojtěch Houska, 45. Tomáš Houska, 47. Luboš Homolka, 49. Miloslav Blahuta, 55. Adam Štěpánek - 11. Michal Hřebíček, 40. Filip Šimek, 49. Jakub Tejnor, 51. Martin Novák, 54. David Camrda, 56. Filip Šimek, 60. Michal Hřebíček; rozhodčí: Kamil Vraspír - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 29; zásahy brankářů: Jaroslav Velek 8 - Jakub Rytíř 23; po třetinách: 3:1, 2:1, 5:5;
Komentář domácích Staněk Jan (Vedoucí):
Díky za zápas. Těšíme se na divákx v příštím roce. to už snad budu chytat v bráně, jinak končím s florbalem. Jinak zápas proběhl ve Vánoční náladě a teď jdeme mrknout na to finále. Šťastné a Veselé a do nového roku mnoho zdaru.
Komentář hostů Prokýšek Jiří (Trenér):
Děkujeme za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 10:6
60:00
59:54
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček, asistoval #18 Martin Novák (10:7).
55:13
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #17 Filip Šimek bez asistence (10:6).
54:50
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #66 Adam Štěpánek, asistoval #3 Miloslav Blahuta (10:5).
53:00
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #7 David Camrda, asistoval #4 Michal Hřebíček (9:5).
50:57
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #18 Martin Novák, asistoval #7 David Camrda (9:4).
50:09
Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za blokování florbalky.
49:01
Vyloučen hráč #3 Miloslav Blahuta družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře.
48:48
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #7 David Camrda (9:3).
48:00
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #3 Miloslav Blahuta, asistoval #9 Tomáš Houska (9:2).
46:40
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka bez asistence (8:2).
45:34
Trestné střílení družstva Florbal Jindřichův Hradec neproměnil #11 Tomáš Brožek.
44:24
Timeout Florbal Jindřichův Hradec
44:24
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #14 Jan Staněk (7:2).
43:59
Vyloučen hráč #7 David Camrda družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za sekání.
40:36
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #8 Lukáš Pluskal (6:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:5
40:00
39:44
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #7 David Camrda (5:2).
39:42
Vyloučen hráč #3 Miloslav Blahuta družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:57
Vyloučen hráč #6 Karel Matějka družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za sekání.
31:55
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #8 Lukáš Pluskal (5:1).
27:14
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák z trestného střílení (4:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:4
20:00
16:17
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka, asistoval #38 Adam Přib (3:1).
10:36
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček, asistoval #14 Jakub Tejnor (2:1).
09:34
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák bez asistence (2:0).
04:05
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #19 Jiří Křesák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Vraspír a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Jindřichův Hradec: brankář: Jakub Rytíř; hráči v poli: Martin Novák, Vít Hovorka, Filip Kopřiva, Filip Šimek, Daniel Danyi
00:00
Line-up domácích Fbc Strakonice: brankář: Jaroslav Velek; hráči v poli: Vojtěch Houska, Tomáš Mareš, Lukáš Pluskal, Miloslav Blahuta, Jiří Křesák