0:2
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - PASKOV SAURIANS 4:3
22. Jan Kopecký, 27. Jan Rolenc, 37. Jan Kopecký, 39. Tomáš Jelínek - 4. Jakub Mechel, 44. Martin Ritz, 51. Vojtěch Daněk; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 17 - Vojtěch Kořínek 33; po třetinách: 0:1, 4:0, 0:2;
Komentář domácích Stehlík Karel (Vedoucí):
Ubojovane tři body...ty poslední zápasy se nám nedaří úplně podle našich představ, ale důležité tři body doma. Ted kapr, salat , stromeček a relax a vrátíme se plni síly na konec sezony.... díky souperi a vsem fanouskum prejeme pekne a klidne svatky a po novém roce se vidime!!!#hot16family
Komentář hostů Hrček Libor (Trenér):
Dnes jsme si dovolili takový luxus, že jsme 4 hráče z první lajny nechali doma. Kluci, co tady dnes byli, odehráli výborné utkání. Chtěl bych je opravdu moc pochválit. Bojovali o body do posledních vteřin. Zároveň gratuluji soupeři k vítězství a děkuji divákům i skvělým rozhodčím. Všem lidem bych chtěl popřát krásné Vánoce a všechno nejlepší do roku 2023.
58:39
Kopelec vodí souopeře, ale Daněk přebírá míček. Tichý uklidňuje.
58:09
Na olomoucké palubovce nyní vidíme hru čtyři na čtyři.
57:15
Vyloučen hráč #26 Jan Kopecký družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
57:15
Vyloučen hráč #78 Matěj Sokol družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost.
56:28
Daněk střelou po zemi znejistil Štěpánka. Ten bez větších problému střelu likviduje.
55:25
Jelínek obírá u mantinelu soupeře o míček a své spoluhráče vysílá do šance. O pár vteřin později Jelínek zas a znovu v akci, míček dovezl akoro až do branky.
54:09
Tichý vysílá přesnou pecku a k úspěšnémú zakončení chyběly opravdu jen milimetry.
52:29
Sokol hledá Růžičku, Minář bere situaci do svých rukou a uklidňuje tempo hry.
51:18
Hosté se pokouší o dorovnání skore a pomalu přibližují. Olomouc se rychle dostává do dalších střel a snaží se soupeři opět odskočit.
50:02
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #26 Vojtěch Daněk, asistoval #88 Lukáš Kurečka (4:3).
50:02
Paskov páli a trefuje se za záda Štěpánka-
48:38
Paskov na polovině hostů hledá nahrávkami nejlepší střeleckou pozici. Obrana domácích zasahuje a likviduje další pokusy.
47:29
Tichý pěkný zátah, ale blokem soupeře už střela nedokázala projít a získává jej tak obrana hostů.
46:11
Ritz prozkoušel Štěpánka, ale ten zasahuje a nenecháva soupeři nic zadarmo.
45:12
Skoupil neskutečně! Opět ze vduchu, miček pobírá tělem golman hostů.
44:06
Jelínek nevyužívá svoji pozici před branoku hostů a střelu posílá do bloku.
43:03
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #33 Martin Ritz, asistoval #77 David Štirba (4:2).
43:03
Hosté střílí a máme tady další golovou situaci.
41:53
Herní tempo nabírá plné obrátky a tato třetina už od začátku sviští.
40:01
Vstup do třetí třetiny a vítězné buly pro domácí celek.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:6
40:00
39:34
Jedna s posledních šancí třetí třetiny. Hosté se tlačí do střely, golman domácích připraven.
38:23
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #26 Jan Kopecký (4:1).
38:02
Kurečka se vydává k bráně domácích, nakonec bez střely.
36:31
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #26 Jan Kopecký, asistoval #19 Vojtěch Krhovják (3:1).
36:31
Šance doslova střídá šanci a jedna z nich končí za zády Kořínka.
35:41
Skoupil trefuje ze vzduchu, ale pouze odraz od zadního mantinelu.
34:45
Růžička uklidnuje situaci na obrané polovině a vysílá nahrávku svým spoludrůčum po mantinelu.
33:24
Kořinek lape a hasí tak dallší střelu domácího týmu.
31:36
Skoupil ukazuje divákům precizní práci s hokejkou a svoji šanci si doslova vykličkoval.
30:44
Domácí mají standartní situaci z půlky, Daněk je o bolonek připravuje.
28:51
Olomoucká pětka předvádí souhru, soupeři jím, ale šance nedávají zadarmo.
27:23
Kratochvil svou svižnou nahrávkou připravuje spoluhráčům šanci. Míček, ale nenašel čepel olomouckých hrůčů a hosté si ho hned pokrývají.
26:39
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Jan Rolenc, asistoval #12 Daniel Tichý (2:1).
26:39
Olomouc pálí! A je to gol!
26:05
Minář si z protihráčů chtěl udělat slalom, ale soupeři byli rychlejší.
24:40
Štěpánek a hned po něm Kořinek, oba ukazují publiku pohotové zákroky.
23:26
Rolenc ze zátahu vysílá rychlou střelu, kterou soupeři tečují za mantinel.
21:40
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #26 Jan Kopecký, asistoval #87 Tomáš Jelínek (1:1).
21:40
Krhovjak luxusně zpracovává míček na polovině hříště a vytváří spoluhračům golovou šanci, kterou Kopecký skore vyrovnává.
20:23
Vstup do druhé třetiny domácí pojali pěkně zhurta. Macháček hned zkouší připravenost Kořínka.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:5
20:00
19:08
Poslední minuta první třetiny a na olomoucké palubovce vidíme ještě pokusy o ztakončení na obou dvou stranách.
17:57
Domácí tým se snaží již dlouhou dobu opětovně dostat k soupeřově brance.
16:26
Minář pálí! Kořínek byl v této situaci rychlejší a šanci zvrátil.
15:12
Jelínek chce zakončit z první. Rolec pohotově doráží ze vzduchu, ale z obrovské golovky nakonec domácí tým branku nevytěžil.
14:17
Máme tu spornou situaci, branka hostů po vstřelení nakonec neuznána a hra pokračuje ve vysokém tempu.
14:01
Naprosto skvělý zákrok Štěpánka! Situaci dva na nula zvládl levou zadní.
13:05
Daněk svoji peckou testuje připravenost golmana domácích.
12:03
Hned další nebezpečná střela domácích z čepele Kopeckého.
11:09
Střela domácích! Macháček v šanci.
10:24
Bonczek zkouší štěstí, ale míček pokračuje obloukem mimo bránu.
08:20
Jelínke rychle na Kopeckého, hosté však v pozoru a přichází ukázkový blok.
06:57
Je tu další pokus hostů, ale míček sotva doskákal k domácí brance a míjí ji.
05:30
Tvrdý zákrok domácích a hosté mají z rohu. Krhovjak, ale získává míček a pálí! Kořínek vyráží maskou.
04:34
Máme za sebou první branku dnšního zápasu. Hosté se dostávají do vedení a snaží se o další střelecký pokus, ale neúspěšně, Štěpánek zasahuje.
03:16
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #29 Jakub Mechel, asistoval #78 Matěj Sokol (0:1).
02:02
Minář s Tichým zahajují postupný útok, ale hosté si míček berou na své čepele.
01:00
První dramatické vteřiny jsou tu a domácí tým se již pokusil atakovat soupeřovu branku.
00:01
První buly dnešního utkání získávají na svoji stranu přitahli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů PASKOV SAURIANS: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Filip Krčmář, Jakub Mechel, Viktor Bőhm, Matěj Sokol, Marek Gaščík
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Tomáš Skoupil, Petr Sova, Jan Minář, Vojtěch Krhovják, Igor Macháček