1:3
2:5
- : -

Panthers Praha B U23 - Wizards DDM SO Praha 10 6:8
7. Tomáš Mánek, 11. Martin Brauner, 12. David Navrátil, 21. Tomáš Mánek, 58. Tomáš Mánek, 59. Jan Tvrdek - 23. Petr Krob, 35. Karel Smutný, 40. David Bouda, 43. Karel Smutný, 51. Sebastian Maxa, 53. Karel Smutný, 55. David Bouda, 60. Sebastian Maxa; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 3; zásahy brankářů: Pavel Chlup 18 - Jan Hartman 1, Vít Svojše 25; po třetinách: 3:0, 1:3, 2:5;
Komentář domácích Sysel Jan (Trenér):
Měli jsme dobrý vstup do utkání, bohužel jsme v nastaveném tempu nedokázali pokračovat ve zbytku zápasu i přes zlepšený výkon na konci třetí třetiny jsme odskočení soupeře už dohnat nedokázali. Děkujeme soupeři za utkání a přeji všem klidné Vánoce a zdraví do nového roku.
Komentář hostů Kincl Jaroslav (Trenér):
Znovu špatný začátek zápasu, kdy jsme v podstatě vůbec nehráli. Následně se nám nedařilo ve hře ani při proměňování brankových příležitostí. V druhé polovině utkání mírné zlepšení, ale nákládání s možnostmi vstřelit branku bylo děsné. Pro nás dobře, že bereme body a potvrdili jsme předchozí zápasy.
60:00
Střely ve 3. části: 7:13
60:00
59:56
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #39 Sebastian Maxa bez asistence (6:8).
58:50
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #17 Jan Tvrdek, asistoval #88 Christopher Matheson (6:7).
57:21
Trestné střílení družstva Wizards DDM SO Praha 10 neproměnil #28 David Bouda.
57:05
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #56 Tomáš Mánek, asistoval #17 Jan Tvrdek (5:7).
54:05
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #25 Karel Smutný (4:7).
52:53
Timeout Panthers Praha B U23
52:53
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #39 Sebastian Maxa (4:6).
50:57
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #39 Sebastian Maxa, asistoval #25 Karel Smutný (4:5).
42:23
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný bez asistence (4:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:12
40:00
39:26
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #7 Filip Müller (4:3).
38:24
Vyloučen hráč #12 Martin Brauner družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
34:07
27:36
Vyloučen hráč #10 Jakub Sedliský družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za vysoká florbalka.
27:36
Vyloučen hráč #28 David Bouda družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
22:08
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #13 Petr Krob, asistoval #18 Vít Křivonoska (4:1).
20:40
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #56 Tomáš Mánek, asistoval #52 David Polcar (4:0).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:7
20:00
19:22
Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
15:25
Vyloučen hráč #25 Karel Smutný družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za zvedání florbalky.
11:42
11:11
Timeout Wizards DDM SO Praha 10
11:11
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #7 David Navrátil, asistoval #70 Tomáš Marhefka (3:0).
11:11
Střídání brankáře. Nový brankář #32 Vít Svojše družstva Wizards DDM SO Praha 10
10:32
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #12 Martin Brauner, asistoval #34 Jakub Živčák (2:0).
06:54
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #56 Tomáš Mánek, asistoval #7 David Navrátil (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM SO Praha 10: brankář: Jan Hartman; hráči v poli: Jindřich Zoth, Petr Krob, Karel Smutný, David Bouda, Filip Müller