1:0
2:4
0:0

SOKOLI Pardubice - FbC Hradec Králové  5:4pn
8. Lukáš Drahný, 40. David Strnádek, 46. Lukáš Drahný, 55. Lukáš Drahný, N Lukáš Drahný - 45. Prokop Hanzlík, 51. Martin Cupal, 53. Martin Cupal, 57. Petr Szturc; rozhodčí: Filip Neumann - Vladimír Lešák; vyloučení: 2:3 + David Heger OS; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Jan Matějka 17 - Michal Malý 26; po třetinách: 1:0, 1:0, 2:4, 0:0;
Komentář domácích Krejčí Tomáš (Asistent trenéra):
Dnešní utkání jsme byli herně lepší ale bohužel jsme sei to zkomplikovali sami, jsem rád že kluci udrželi koncentraci celé utkání. Důležitých 5 bodů za víkend. Děkuji soupeři za utkání
Komentář hostů Heger David (Trenér):
Dnešní výkon rozhodčích komentovat nemohu. ok Ale včerejší už ano. Ať se na mně nikdo nezlobí ale to co pánové posílají na pískání celostátní soutěže to by člověk zvracel. Argumenty tipu nastavený metr kdy hráči souopeře přijedou kosit trávník kdy 3 branky vstřelí po jasných faulech na naše hráče.Ok nastavený metr nepískám nic hlavně že dostanu zaplaceno jako opravdu? Pardubice by ve včerejším utkání hráli 30 minut oslabení a to minimálně. Ale proč že, . Můžeme učit hráče nehrát vše holí ale tlačit se tam tělem a nohama aby nebylo tolik vyloučení a pak se hraje utkání že sekera je nic a sprosté slovo pomalu na šibenici. Asi by bylo fajn si uvědomit že ne jen rodiče a trenéři vychovávají děti ale i páni Rozhodčí. Dnešní utkání z naší strany odmakáno, ale po včerejšku dva hráči základu mínus a únava. To se bohužel promítlo do výsledku. Děkujeme soupeři za dvě kvalitní utkání. Pro náš mladý tým vela zkušeností. Posouváme se to je pozitivní.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #44 Lukáš Drahný a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč #13 Elliot Festa , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #44 Lukáš Drahný a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč #24 Vojtěch Vošický , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #20 Adam Černý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč #5 Andrej Janda a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #7 Michal Puchner , ale gól nevstřelil.

58:13
Vyloučen hráč #5 Andrej Janda družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
58:13
Vyloučen hráč #72 Matěj Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování.
58:13
Vyloučen trenér David Heger družstva FbC Hradec Králové - osobní trest.
57:18
Macháček neproměnil.
56:00
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #29 Petr Szturc, asistoval #74 Martin Cupal (4:4).
54:24
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný, asistoval #7 Michal Puchner (4:3).
54:20
Hosté zkouší hrát bez brankáře.
52:19
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Martin Cupal, asistoval #82 Vítek Ryba (3:3).
50:49
50:09
Vyloučen hráč #67 Jan Pek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
47:55
Záruba zabránil hostům akci.
47:00
Ryba neproměňuje svou střelu na bránu domácích.
45:40
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný bez asistence (3:1).
44:05
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík, asistoval #82 Vítek Ryba (2:1).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:9
40:00
39:54
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #17 David Strnádek, asistoval #20 Adam Černý (2:0).
39:50
Hradecká obrana blokuje střelu Drahného.