0:0
0:2
0:1

Panthers Praha - Crazy girls FBC Liberec 2:3p
8. Nikola Křemenáková, 15. Jana Pavlicová - 49. Kateřina Kvapilová, 55. Monika Žapková, 64. Kateřina Kvapilová; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Tea Mažáryová 46 - Kateřina Dlouhá 25; po třetinách: 2:0, 0:0, 0:2, 0:1;
65:00
Střely v prodloužení: 1:3
63:20
63:20
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #45 Kateřina Kvapilová, asistoval #88 Karolína Vlachová (2:3).
63:20
Nešťastný lob skončil toto vypjaté utkání za zády Mažáryové a ukončil tak toto dnešní utkání.
62:44
Zikmundová teď strdnatě nastavila své tělo jedovaté střele od mantinelu.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 8:15
60:00
58:07
Křemenáková jde sama na bránu a bohužel tyčka.
57:22
Neshoda Pavlicové z Gocovou a je z toho šance pro Liberec.
56:30
Pavlicová ani na dvakrát netrefila balońek za záda liberecké gólmanky.
54:30
Tentokrát Zikmundová pálila těsně vedle levé tyčky.
54:13
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #54 Monika Žapková bez asistence (2:2).
54:13
Žapková vystřelila od mantinelu, míček proskákal až za záda panterské brankářky.
53:40
Zikmundová se rozběhla až na polovinu soupeře a vystřelila. Nicméně trefila maximálně tak házenkářskou bránu. I tak vykouzlila úsměv na tváři svým spoluhráčkám.
52:05
Je vidět, že už Panterkám dochází síly. Není divu. Hrají na 9 lidí, ale i tak hrají skvěle.
51:45
Liberec drží Panthers na vlastní polovině.
50:20
Budská skvěle blokuje Žapkovou.
48:09
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #45 Kateřina Kvapilová, asistoval #77 Julia Opic (2:1).
48:09
Nahrávka z poza branky a je z toho první gól Liberce.
46:25
Faťunová vybojovala balónek na své polovině a dostala se až ke střele. Bohužel jen do brankářky.
45:28
Žapková pálí do své spoluhráčky.
44:11
Jedovatá střela Liberce. Mažáryová drží Panthers.
42:52
Vlčková ze standartky na Gocovou. Ta bohužel pouze do golmanky.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:17
40:00
39:25
Poslední dvě minuty ve vysokém tempu. Šance mají obě družstva, ale skóre se nemění.
38:40
Žbánková do brankářky.
37:56
Pantherky teď předvedly krásnou kombinace na jeden dotek. Až před libereckou bránu,kde bohužel závar neskončil dalším gólem Pavlicové.
37:30
Rozehnalová pálí dalekonosnou jedovatou střelu, kterou zneškodnila brankářka.
36:40
Gocový zapoměla, že už nehraje se Žbánkovou. Namazala jí a ta následně do bloku.
35:41
Liberecké náhradnice už se rozběhávají.
35:06
Místy to v Rudné vypadá, jak na švýcarských pastvinách. Zvony zní.....
34:01
Liberecké zvony a mohutný hlas trenéra, se snaží popohnat své svěřenkyně k vyššímu tempu.
32:46
Žbánková z otočky na Opic. Domácí opět zachraňuje pravá tyčka.
30:40
Pabiánová jedovatou střelou těsně vedle pravé tyčky.
30:20
Soupeř stupňuje tlak, ale Pantherky se statečně drží.
23:20
Žapková před prázdnou bránu, kde nikdo nebyl.
20:00
Domácí tým předvádí krásný výkon. Liberec zatím nemá moc šancí.
19:55
Liberec zkouší hru v 6.
17:50
Krásná kombinace domácího týmu.
14:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Jana Pavlicová, asistoval #28 Adéla Vlčková (2:0).
14:45
Krásná akce domácích. Zikmundová lobíčkem na Vlčkovou. Ta z otočky před bránu na Pavlicovovu a máme z toho vedení 2:0.
11:05
Vyloučen hráč #76 Markéta Žbánková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za opakované přestupky.
10:32
Faťunová krásnou nahrávkou na Budskou před bránu. Bohužel jen tyčka.
09:51
Liberec poprvé ohrožuje domácí branku. Mažáryová s přehledem chytá.
07:13
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #84 Nikola Křemenáková bez asistence (1:0).
07:13
Velký chumel před brankou Liberce a je z toho gól Křemenákové.
03:27
Rozehrávka domácích končí střelou na branku.
01:51
Gocová si prokličkovala sama celé hřiště. Bohužel střela letěla mimo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Kateřina Dlouhá; hráči v poli: Monika Žapková, Karolína Vlachová, Kateřina Kvapilová, Veronika Šmídková, Kateřina Novotná
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Tea Mažáryová; hráči v poli: Adéla Vlčková, Kristýna Gocová, Jana Pavlicová, Veronika Raková, Monika Zikmundová