1:6
1:1
- : -

MITEL Florbalová akademie MB - FAT PIPE Tigers Start98 3:9
9. Markéta Kosová, 25. Viktorie Vacardová, 46. Markéta Kosová - 3. Tereza Hanzlíková, 19. Anna Macháčková, 26. Kateřina Kovaříková, 26. Tereza Hanzlíková, 30. Monika Škorpová, 32. Kristýna Vejvodová, 36. Kateřina Kovaříková, 39. Kristýna Vejvodová, 50. Anežka Pěnkavová; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Eva Klementová 17, Klára Šimonová 5 - Kristýna Janglová 15; po třetinách: 1:2, 1:6, 1:1;
60:00
Střely ve 3. části: 6:6
60:00
57:35
Domácí nevyužívají přesilovou hru.
55:35
Vyloučen hráč #28 Kristýna Vejvodová družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za bránění ve hře.
55:34
Uvidíme první přesilovku tohoto utkání.
53:41
Boleslav vyvíjí tlak na hosty za bránou.
49:10
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #48 Anežka Pěnkavová, asistoval #42 Kateřina Kovaříková (3:9).
49:09
Hosté se nezalekli boleslavkého gólu a srovnávají na stejný brankový rozdíl jako při začátku třetí třetiny.
45:16
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #8 Markéta Kosová bez asistence (3:8).
45:15
Kosovás si prošla hostující obranou jak nůž máslem a zakončuje z poza branky.
43:59
Na hřišti je znát domácí nervozita a nejistota.
42:07
Domácí dělají značné chyby a Start z toho získává, zatím jen šance.
40:01
Druhá třetina patřila jednoznačně hostům. Uvidíme zda domácí něco vymyslí a udělá něco s výsledkem.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #2 Klára Šimonová družstva MITEL Florbalová akademie MB
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 3:13
40:00
39:44
Nebezpečné nahození na bránu Klementové.
38:39
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #42 Kateřina Kovaříková (2:8).
38:38
Vejvodová našla prostor pod rukou Klementové.
37:58
Domácím se nedaří získat útočné pásmo.
35:03
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #42 Kateřina Kovaříková, asistoval #28 Kristýna Vejvodová (2:7).
35:02
Domácí přestávají hrát. Hosté naopak zvyšují tempo a těží z toho jednoduché branky.
34:46
Míček skáče před bránou Boleslavi.
31:26
31:25
Kovaříková nahrává před prázdnou bránu na Vejvodovou a mění skóre.
30:22
Chaloupková střílí nad branku.
29:15
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #32 Monika Škorpová, asistoval #79 Tereza Hanzlíková (2:5).
29:14
Hosté dál pokračují na střelecké vlně.
25:57
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #79 Tereza Hanzlíková, asistoval #35 Hana Chaloupková (2:4).
25:56
Hostům se zadařilo hned dvakrát po sobě vstřelit branku a jsou pořád při chuti.
25:28
24:39
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #44 Viktorie Vacardová, asistoval #40 Aneta Hlušičková (2:2).
24:12
Hra začíná být ostřejší.
22:19
Hanzlíková prověřila domácí brankářku.
20:01
Za první třetinu jsme viděli jen 3 branky. Snad to nebude pro dnešní zápas vše.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:12
20:00
18:19
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #89 Anna Macháčková, asistoval #12 Sabina Šnajberková (1:2).
18:18
Kombinace hostů vrácí jednobrankový náskok.
16:03
Domácí jsou pod tlakem, ale zatím si drží balónek na svých florbalkách.
12:52
Hlušičková měla pěkný pokus na vstřelení branky, ze kterého mohla ještě zakončit Hukalová.
12:29
Hosté kombinují na vlastní půlce.
11:09
Boleslav se dostala do tempa a daří se jim získávat útočné pásmo. Na branku to ale pořád nestačí.
09:25
Doležálková získala míček na půlce a z toho těžila Kosová, která se dostala dvakrát do zakončení.
08:06
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #8 Markéta Kosová, asistoval #36 Mayya Lytorova (1:1).
08:05
Mela před bránou a tlak boleslavských končí srovnáním na bezbrankový rozdíl.
07:01
Boleslav víc na balónku, ale nedaří se dostat na útočnou polovinu.
03:28
Oba týmy se snaží být produktivní. Pražanům se ale zatím daří víc.
02:51
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #79 Tereza Hanzlíková, asistoval #24 Barbora Špačková (0:1).
02:50
Hanzlíková otevírá skóre dnešního zápasu.
00:01
Vážení diváci, vítejte dnešního utkání domácí MITEL Florbalová Akademie proti FAT PIPE Tigers Start98.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Reczai a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Tigers Start98: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Anežka Pěnkavová, Sabina Šnajberková, Anna Macháčková, Kristýna Vejvodová, Kateřina Kovaříková
00:00
Line-up domácích MITEL Florbalová akademie MB: brankář: Eva Klementová; hráči v poli: Klára Hukalová, Kristýna Vranová, Barbora Doležálková, Viktorie Vacardová, Ivana Miklíková