1:1
1:5
- : -

TJ Sokol Nové Strašecí - Florbal Ústí 4:7
6. Veronika Kučerová, 19. Veronika Petrová, 32. Kristýna Kleknerová, 60. Veronika Petrová - 12. Markéta Kociánová, 23. Petra Bratschaedlová, 43. Adéla Kubíková, 44. Lucie Mrázová, 45. Markéta Kociánová, 49. Lucie Mrázová, 53. Lucie Mrázová; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Tomáš Veselý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Vendula Lisá 15 - Kateřina Kočová 28; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:5;
Komentář domácích:
Dnes jsme velice pohledné utkání byli schopni odevzdat soupeři na 4 minuty ve třetí třetině. K tomu se přidala naše neschopnost vstřelit branku a s těch nejjasnějších situací. děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štestí.
Komentář hostů Wildhaber Michal (Trenér):
Těší mě, že jsme dokázali prolomit šňůru porážek a zakončit tak tento rok tím nejlepším možným způsobem. Utkání bylo místy na můj vkus až zbytečně rozlítané, ale díky zlepšeným činnostem jsme dokázali nakonec výsledek překlopit na naši stranu. Děkuji soupeři za utkání a pokojné svátky všem.
60:00
Střely ve 3. části: 13:8
60:00
59:25
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #23 Veronika Petrová, asistoval #13 Eliška Malíková (4:7).
58:55
Skořepová chytá žížaly uprostřed hřiště
52:15
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Lucie Mrázová, asistoval #50 Kateřina Kočová (3:7).
48:05
Timeout TJ Sokol Nové Strašecí
48:05
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Lucie Mrázová bez asistence (3:6).
44:57
Ústí se třemi rychlými góly dostává do vedení
44:55
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová, asistoval #32 Petra Bratschaedlová (3:5).
43:26
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Lucie Mrázová, asistoval #32 Petra Bratschaedlová (3:4).
42:59
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Adéla Kubíková bez asistence (3:3).
31:57
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová, asistoval #21 Veronika Křečková (3:2).
22:17
Ústí opět vyrovnává
22:16
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #32 Petra Bratschaedlová, asistoval #17 Lucie Mrázová (2:2).
18:10
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #23 Veronika Petrová bez asistence (2:1).
11:21
Kociánová vymetla levý horní růžek a vyrovnává!
11:20
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová bez asistence (1:1).
05:18
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #7 Veronika Kučerová, asistoval #17 Eliška Nedvědová (1:0).
05:18
Kučerová dává první gól a posílá zebry do vedení
04:47
Kalinová po krásné akci přestřeluje bránu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Tomeš a Tomáš Veselý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Kateřina Kočová; hráči v poli: Markéta Kociánová, Petra Bratschaedlová, Lucie Mrázová, Lucie Zavadilová, Ema Mlatečková
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Nové Strašecí: brankář: Vendula Lisá; hráči v poli: Eliška Nedvědová, Anna Vobořilová, Lucie Kalinová, Kristýna Kleknerová, Veronika Křečková