3:1
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - FBC Česká Lípa 9:3
2. Veronika Šmídková, 19. Karolína Klubalová, 19. Karolína Klubalová, 26. Petra Škodová, 32. Karolína Klubalová, 36. Petra Škodová, 43. Karolína Klubalová, 47. Petra Škodová, 58. Pavla Petrová - 6. Daniela Jandačová, 20. Štěpánka Haklová, 60. Alexandra Šípová; rozhodčí: Vojtěch Beránek - Tomáš Novotný; vyloučení: 1:1 + Kateřina Hanzlíková 4; využití: 1:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Aneta Fryčová 15, Julie Marková 4 - Viktorie Ševrová 23; po třetinách: 3:2, 3:0, 3:1;
Komentář domácích Navrátil Ondřej (Trenér):
Ospalá první třetina z naší strany. Čekali jsme, že zápas půjde sám. Od druhé třitiny, zlepšený pohyb, kterým jsme zápas kontrolovali. Zlepšené přesilové hry a pohyb nám vyhráli utkání, Děkuji holkám za povedený kalendářní rok, doufám, že si těď trouchu odpočinou a v lednu pokračujeme. Soupeřkám děkujeme za utkání.
Komentář hostů Bartošová Lenka (Trenér):
Hrát 9 min z 60 je opravdu málo. Liberec má prostě jednu střelkyní, která dokáže zápas vyhrát. No a my jsme si s ní prostě neporadili.
Všem přejeme krásné Vánoce a štastný Nový rok.
60:00
Střely ve 3. části: 12:8
60:00
59:49
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #40 Alexandra Šípová, asistoval #27 Anna Köhlerová (9:3).
57:51
Góóóól. Na poslední chvilku, ale přece. Gól z florbalky vycházející dobrušské hvězdy Páji Petrové,
57:50
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #3 Pavla Petrová, asistoval #4 Valentina Kopecká (9:2).
56:37
Hisemová pohrdla, krásnou přihrávkou od Klubalové a o milimetry míjí levou tyč.
55:27
Mlčochová potřetí, ale velká škoda. Gólmanka hostí ji gól asi dnes nepřeje.
51:43
Útok hostí zachycen ve středním pásmu a jdem tři na jednu. Červenkové ale jen trefuje gólmanku.
46:46
Báječně za brankou Kopecká. Dává s citem před kasu a pro Škodovou je to bonbónek.
46:45
Timeout FBC Česká Lípa
46:45
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Petra Škodová, asistoval #4 Valentina Kopecká (8:2).
46:45
Střídání brankáře. Nový brankář #16 Julie Marková družstva FBC Liberec
45:24
Holcová posouvá po mantinelu Klubalové, ta z výběhu trefuje masku hostující gólmanky.
44:50
Na konci oslabení domácí ve velké šanci.
44:10
Domácí zatím hrají oslabení dobře. Hosté se pokouší dostat balonek mezi bránící čtveřici, ale všechny pokusy pozorně bránící domácí lapají a chodí do protiútoku.
42:55
Vyloučen hráč #17 Petra Škodová družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra rukou.
42:10
Další brejk od půlky a Klubalová už s jistotou sobě vlastrní proměňuje. Pěkný blafáček.
42:09
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #75 Kateřina Jirsová (7:2).
41:39
Nedáš a valí se na tebe rychlí protiútok. Mlčochová běžela od půlky sama na branku, ale nedává.
41:12
Výbrorný blok JIrsové. Lípa se tlačí do zakončení.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:8
40:00
39:50
Čekáme na sirénu, v této třetině se již další branka neurodí.
39:19
Tak se nám to tu rozběhalo, hra má spád. Hostující Menšíková prověřila Fryčovou.
37:30
Šmídková se probíjí podél mantinelu, ale neprobila hustou obranu českolipských.
35:05
Také Cidlinská dnes hraje výborný zápas. Pro Škodovou bylo snadné dostat míček do branky.
35:02
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Petra Škodová, asistoval #42 Lucie Cidlinská (6:2).
34:38
JIrsová asi četla naše onliny a tentokrát střílí z dobré pozice. Ševrová zázračně chytá.
32:50
V pěkné šanci Mlčochová, ale Ševrová ji střelu chytá.
31:43
KLubalová opět v akci, tentokrát už z jistotou zakončuje.
31:42
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová bez asistence (5:2).
30:30
Klubalová natahuje,..., spouští, ale trefuje pouze nohu blokující hráčky.
29:32
Opět cinkla tyčka za Ševrovou.
28:50
Po střele Šmídkové zvoní tyčka za Ševrovou.
27:20
Aktivní Jirsová pěkně vyváží míček. V dobré pozici ovšem nestřílí a je vytlačena až za bránu, kde se ovšem od míčku nenechá odstavit.
25:52
Domácí jsou odměněny za aktivitu gólem. JIrsová vysílá do zakončení Škodovou, která našla prostor na levou nohou Ševrové.
25:51
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Petra Škodová, asistoval #75 Kateřina Jirsová (4:2).
25:40
Holcová trefuje pouze blok.
24:44
Klubalová trefuje dobře postavenou gólmanku hostí.
23:05
Pokud hosté získají balónek, tak jsou nebezpeční. Pěkná střela Jandačové.
21:03
Domácí stále aktivnější.
20:01
Na  konci první třetiny jsme tu měli zranění kolene domácí hráčky Kučerové, ošetření si vyžádalo nějaký čas. Přejeme Agátě rychlé uzdravení.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:6
20:00
19:46
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová, asistoval #64 Kateřina Hanzlíková (3:2).
18:37
18:30
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #17 Petra Škodová (2:1).
18:19
Jirsová v dobré pozici, ale trestuhodně volí přihrávku do rohu místo gólové střeli,
17:06
Klubalová ze středu nad.
16:20
Hraje se převážně na polovině hostí, kteří ale mají velmi nebezpečné protiútoky.
15:36
Cidlinská zastavuje útok hostí a jde do střely, ale míří těsně nad.
12:40
Přesilovka domácích zatím bez velkých šancí. Naopak hosté zahrozili z protiútoku.
09:50
Vyloučen hráč #64 Kateřina Hanzlíková družstva FBC Česká Lípa na 2+2 minuty za vysoká florbalka.
08:52
Domácí v tlaku. Nejprve pěkná střela Klubalové. Vyražený míček zkouší naprat do branky Holcová.
07:57
Míček vyváží JIrsová, míří přesně, ale trefuje hůl blokující hráčky.
07:20
Hra dostává spád. Teď v dobré šanci sama před branko Šorfová, ale těsně míjí horní růžek branky.
05:23
Útok hostí zakončuje Jandačová pěknou střelou k pravé tyči nad nohou golmanky. Střela to nebyla nikterak prudká, ale přesná.
05:22
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Daniela Jandačová, asistoval #22 Michaela Mazurová (1:1).
04:50
Domácí více na míčku, ale rozehrávka je ve vlažném tempu. Hosté zachytávají a vrhají se do útoku.
03:20
Venku mrzne, ale na hale máme příjemně. Každopádně tempo hry je zatím vlažné.
01:02
Domácí sehráli přesilovku výtečně. Šmídková dostala přihrávku do předbrankového prostoru a přesně zavěšuje k levé tyči.
01:00
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #95 Veronika Šmídková, asistoval #18 Karolína Klubalová (1:0).
00:02
Začínáme s drobným spožděním. Tým hostí se zapomněl v šatně a dostává malý trest.
00:01
Vyloučen hráč #27 Anna Köhlerová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za zdržování hry.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Beránek a Tomáš Novotný.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Viktorie Ševrová; hráči v poli: Kateřina Hanzlíková, Štěpánka Haklová, Lucie Smrčková, Daniela Jandačová, Anna Köhlerová
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Aneta Fryčová; hráči v poli: Tereza Holcová, Nicol Červenková, Veronika Šmídková, Markéta Šorfová, Karolína Klubalová