4:4
4:0
- : -

FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice 8:5
23. Sabina Siňorová, 23. Markéta Seidlerová, 29. Markéta Seidlerová, 37. Kateřina Strnadová, 44. Sabina Siňorová, 50. Tereza Spoustová, 54. Lucie Vodičková, 60. Markéta Seidlerová - 4. Karolína Bláhová, 23. Lucie Vernerová, 25. Nikola Pieczonková, 31. Karolína Stůjová, 34. Barbora Lovíšková; rozhodčí: Filip Novák - Matyáš Vašňovský; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Tereza Kučerová 30 - Veronika Novotná 20; po třetinách: 0:1, 4:4, 4:0;
Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér):
Dnes musím před svými hráčkami smeknout, protože to jak jsme se semknuli hlavně před 3. třetinou, to jsem snad u nás ještě neviděl. Mohl bych tady psát, že jsme nebyli první dvě třetiny dostatečně důrazní v obraně, že jsme nechali místy Tatran zbytečně hrát. Ale to vem v tuto chvíli čert. Posledních 20 minut jsme ukázali jak jsme silní a jak říká můj kolega Kryštof - rozhoduje třetí třetina. Teď si konečně trochu odpočineme, nabereme novou sílu a po novém roce do toho zase vlítnem se stejnou chutí a půjdeme si pro to, co tady všichni chceme. Děkuji soupeři za fér hru a děkuji všem rodičům, kteří nám pomohli při pořádání. Tak všem hezké svátky a tomu našemu florbálku, teď na delší dobu, zdar!
Komentář hostů Michálek Marek (Trenér):
Velmi  kvalitni utkání ve vysokem tempu, ktery rozhodla nase nepovedena treti tretina. Diky divakum za podporu a vsem hezke svatky.
60:00
Střely ve 3. části: 13:15
60:00
59:59
Neskutečná radost na straně Bohemians. Je to v tomto roce poslední zápas a proto přejeme všem krásné Vánoce, šťastný rok 2023 s mnoha sportovními zážitky
59:40
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová, asistoval #61 Lucie Čermáková (8:5).
59:21
Míček jen těsně míjí prázdnou branku
58:31
Hráčky Tatranu se navzájem povzbuzují, trenér Bohemians zase nutí své hráčky zůstat v klidu
56:55
Timeout Tatran Střešovice
56:55
Celá 5 Bohemians zaslouží tentokrát obrovskou pochvalu Spoustová, Čermáková, Bunterová, Stará, Vodičková neskutečně zavřely Tatran a tak raději po hvizdu volí trenér Tatranu timeout
55:04
Bára Matějková přichází o svou hokejku - zlomenina vejpůl - tady se bude asi kupovat nová pod stromeček
54:02
Střelu Pavlíny Soukupové vytěsňuje brankářka domácího týmu Tereza Kučerová mimo 3 tyče
53:37
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková, asistoval #34 Tereza Spoustová (7:5).
53:37
Vyloučení je potrestáno, Bohemians si připisuje další gól
52:44
Vyloučen hráč #14 Barbora Lovíšková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:44
Hra se začíná přiostřovat, už to tady zavání úrazem, toto by chtělo sklidnit, možná tomu přispěje vyloučení za ostrý zákrok tatranské hráčky, i když jejich trenérovi se to nelíbí
51:55
Tatranské hráčky začaly o poznání více napadat, rozhodně se nechtějí se stavem skóre smířit, to se bude jistě ještě přepisovat, ovšem otázkou je, na kterou stranu?
50:36
Tatran je ze strany diváků mohutně povzbuzován trumpetami
49:22
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Tereza Spoustová, asistoval #36 Markéta Seidlerová (6:5).
49:22
Tereza Spoustová za pomoci Markéty Seidlerové dostává Bohemians do vedení
48:28
Šárka Ježdíková nestačí v rychlosti na Kateřinu Strnadová,ta ji předbíhá a ještě ukazuje zkušenou otočku s míčkem na čepeli
46:15
Tereza Spoustová s Marií Čápovou opět čarují před brankou Tatranu, ale zatím neuspěšně
44:59
Tatran na rozehrávce, ale Lucie Čermáková rychle míček dostává do svého držení
43:56
Rychlý protiútok Tatranu nebyl využit, šly 3 tatranky na 2 zelenobílé2, ale střela šla nad
43:27
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #90 Sabina Siňorová, asistoval #36 Markéta Seidlerová (5:5).
43:27
Přesilovkový gól a srovnávací zároveň střílí Sabina Siňorová
42:18
Vyloučen hráč #77 Adéla Bořilová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hra rukou.
42:18
Rukou se při florbale hrát nemůže, za tento zákrok si jde hráčka Tatranu Adéla Bořilová sednout
40:45
Vyloučen hráč #89 Kateřina Bünterová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání.
40:45
Další přesilovka v podání Tatranu Střešovice, holky z Bohemky si nedaly pozor a naskákalo jich na hrací plochu o trošku víc
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:12
40:00
39:49
Poslední šance Lucie Čermákové na Annu Starou, ta střílí, střela by šla do branky, ale Jessica Kabelková střelu blokuje svým tělem
38:52
I trenér Bohemians své svěřenkyně povzbuzuje a snaží se je dotlačit k větším výkonům, nechce se mu do šatny s náskokem Tatranu o jednu branku
37:37
Lucie Vodičková vyzrála na Barboru Lovíškovou, čistě získala míček a může se posunout na útočnou polovinu hřiště
36:58
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #2 Kateřina Strnadová bez asistence (4:5).
36:58
Trenér Tatranu povzbuzuje své hráčky jak hrají skvěle, v zápětí o míček přichází a chybu Kačka Strnadová trestá
35:11
Kateřina Bunterová získává míček za brankou Střešovic, snaží se nahrát Lucii Vodičkové, avšak míček jí sklouzkl z čepele a získává ho Tatran
33:51
Tvrdý souboj Nely Kočvarové Jessiky Kabelkové ustála lépe Nela a pokračuje ve hře dál
33:02
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková, asistoval #37 Karolína Bláhová (3:5).
33:02
Takhle to vypadá tak jednoduše, ale najít tu skulinu mezi tolika nohama je těžké, ale Barboře Lovíškové se to povedlo
31:55
Valentýna Viková v jasné gólové šanci, ale střílí vysoko nad
30:47
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #11 Karolína Stůjová, asistoval #12 Valentýna Viková (3:4).
30:47
Teď už není, Karolína Stůjová si připisuje další bodík do kanadského bodování a  Tatranu se rozsvítí na tabuli gól číslo 4
30:22
Karolína Stůjová zkouší brankářku Bohemians, zda i přes skrumáž těl je v pozoru - je
30:21
Opět dvojice Čápová, Seidlerová řádí na hřišti, tektokrát ještě s pomocí Kristýny Říhové, tentokrát ale bez úspěchu
28:50
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová, asistoval #10 Marie Čápová (3:3).
28:50
Marie Čápová u mantinelu v souboji s Klárou Němcovou, která ji nechce pustit k míčku, ovšem Marie našla skulinku, posouvá míček k Markétě Seidlerové, která neomylně trefuje
26:54
Adéla Bořilová zachytává výhoz bohemácké brankářky Terezy Kučerové, ale Anna Stará je ihned u ní a nenechá jí vystřelit
25:55
Štěpánka Kubánková zastoupila cestu hráčce Tatranu Kateřině Fialové a Tereza Spoustová si její ztracený míček bere na svou čepel
24:46
Denisa Hebíková jednou, Denisa Hebíková podruhé, obě rány byly tvrdé,ale tatranská brankářka obě chytá
24:05
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #92 Tereza Tkadlecová (2:3).
24:05
S góly se nám rozthl pytel, hráčky to tam sází jak brambory, opět je ve vedení Tatran Střešovice
22:59
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová, asistoval #19 Jessica Kabelková (2:2).
22:59
Neuplynula ani minuta a světelná tabule hlásí stav 2:2, hráčky Tatranu rychle zareagovaly
22:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová bez asistence (2:1).
22:15
5 vteřin a rázem Bohemians vede - zasloužila se o to Markéta Seidlerová
22:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #90 Sabina Siňorová, asistoval #61 Lucie Čermáková (1:1).
22:10
Lucie Čermákovou si jako poslední rozehrála svou hru, dokázala se v rychlosti nahrát Sabině Siňorové a tak propaluje poprvé brankářku Tatranu
19:50
1.třetina se odehrává v dost rychlém tempu, skóre již asi změněno prozatím nebude, uvidíme, zda se bude ve vražedném tempu pokračovat i ve 2.třetině
17:45
Tereza Čermáková nastřeluje tyč hostí
17:09
Karolína Bláhová nezachycuje přihrávku od Káji Stůjové,  velká příležitost pro Kateřinu Strnadovou
16:16
Lucie Vodičková po nahrávce od Kateřiny Bunterové nastřeluje brankářku Střešovic
15:14
Markéta Seidlerová vybojovala děrovanou kuličku nad Terezou Tkadlecovou, chybělo málo a mohlo se přepisovat skóre
14:20
Zatím přesilovka nevypadá jako přesilovka, hra je každou chvilku na jiné polovině, jakoby žádná hráčka nechyběla
13:11
Toto se domácím hráčkám moc nepovedlo a Barbora Lovíšková jde sama na branku, ale netrefuje
12:40
Vyloučen hráč #12 Valentýna Viková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
12:40
Tentokrát zahřeje lavičku hráčka Tatranu Střešovice za sekání
11:55
Další rána z čepele Terezy Spoustové,tentokrát brankářka Tatranu vyskakuje a chytá na čáře brankoviště míček do ruky
10:01
Tereza Spoustová v souboji u mantinelu je úspěšnější a nahrává Marii Čápové, která si o míček říká
08:24
Anna Stará a Kristýna Říhová kombinují na své obranné polovině a snaží se najít vpředu volnou hráčku, které by nahrály
07:21
Kateřina Strnadová se svém vlastním oslabení dostává k míčku a vyváží ho skoro přes celé hřiště
06:24
Polovina tatranské přesilovky je za námi, ale zatím hostující hráčky nepředvedly žádnou velkou akci
05:29
Vyloučen hráč #10 Marie Čápová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
05:29
Marie Čápová z Bohemians použila nedovolený zákrok a tak půjde na 2 minuty na trestnou lavičku
04:12
Příležitost Sofie Gocové při rychlém uniku směrem k bohemácké brance, Štěpánka Kubánková hasí její možnost zakončit
03:31
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Karolína Bláhová, asistoval #14 Barbora Lovíšková (0:1).
02:33
Nela Kočvarová obírá o  míček svou bývalou spoluhráčku Pavlínu Soukupovou, která momentálně obléká dres Tatranu
01:12
Lucie Čermáková krásnou, rychlou a přesnou nahrávkou z poloviny hřiště posouvá míček na Sabinu Siňorovou, která může zakončit
00:01
První hvizd a na buly jsou úspěšnější jsou lepší domácí hráčky
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Matyáš Vašňovský.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Veronika Novotná; hráči v poli: Jessica Kabelková, Sofie Gocová, Lucie Vernerová, Bára Matějková, Adéla Bořilová
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Tereza Kučerová; hráči v poli: Tereza Spoustová, Markéta Seidlerová, Marie Čápová, Kristýna Říhová, Lucie Čermáková
00:00
Dobrý den,vítáme Vás na utkání 1. ligy juniorek,kde se utkají týmy FbŠ Bohemians a Tatran Střešovice