2:4
5:1
- : -

FBC Česká Lípa - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  8:5
6. Lenka Ševčíková, 30. Leona Lahoda, 31. Lenka Ševčíková, 42. Lenka Ševčíková, 46. Petra Pavlíková, 50. Martina Gembecová , 54. Kateřina Hanzlíková, 58. Petra Pavlíková - 22. Adéla Vrbková, 30. Adéla Vrbková, 33. Martina Kratochvílová, 38. Tereza Bočková, 41. Tereza Bočková; rozhodčí: Jakub Horák - Marek Pohunek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Nikola Soukupová 22 - Veronika Podlahová 22; po třetinách: 1:0, 2:4, 5:1;
Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér):
V dnešním zápase se nám dařilo proměnovat šance a ubránit dvě nejnebezpečnější hráčky soupeře a díky tomu jsme vyhrály. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme štastnou cestu domu.
Komentář hostů Příhodová Denisa (Vedoucí):
Tvrdě nastavený zápas, který nás po řadě zranění psychicky hodil úplně jinam, než na právě probíhající zápas. Měly jsme krásné zákroky i střely. Avšak připraveného soupeře jsme nechaly zcela ovládnout hru.
Děkujeme fanouškům a soupeři.
60:00
Střely ve 3. části: 16:7
60:00
59:58
Hosté zkouší poslední možnosti na vstřelení golu, o výsledku je však již rozhodnuto.
59:22
Domácí rozehrávají na vlastní polovině.
58:06
Hosté v útočných pozicích.
57:47
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #81 Lucie Smrčková (8:5).
57:10
Vyloučen hráč #17 Aneta Pokorná družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování florbalky.
54:17
Máme tu další dlouhé přerušení.
54:08
Hanzlíková předvadí ukázkovou střelu, Podlahová to však vyráží.
53:14
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #64 Kateřina Hanzlíková, asistoval #36 Martina Gembecová (7:5).
52:50
Soukupová helmou vyráží střelu.
52:10
Paďourková lobem přehazuje skoro celé hřiště až k brance domácích.
51:56
Slaná jde do střely.
49:25
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #36 Martina Gembecová bez asistence (6:5).
45:31
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #14 Lenka Ševčíková (5:5).
44:30
Do svkělé šance se dostala Hanzlíková.
42:02
Soukupová je nepropustná jako zeď.
41:30
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková bez asistence (4:5).
40:32
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková bez asistence (3:5).
40:01
První buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
38:08
Vyloučen hráč #81 Lucie Smrčková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
37:43
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #21 Karolína Hašlová (3:4).
32:17
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #15 Martina Kratochvílová, asistoval #11 Šárka Houzarová (3:3).
32:01
Hosté roezhrávají na vlastní polovině.
30:03
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková, asistoval #88 Petra Pavlíková (3:2).
30:01
A zase je vyrovnáno.
29:49
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #88 Adéla Vrbková, asistoval #22 Michaela Bezpalcová (2:2).
29:39
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #28 Leona Lahoda, asistoval #36 Martina Gembecová (2:1).
29:13
27:30
Meďášová lobem střílí na bránu.
26:56
Výborný obraný zákrok Pokorné.
25:49
Pavlíková ukázkově nahrává před bránu Ševčíkové, ta však netrefuje zařízení.
24:05
Medášová ve velké šanci střelou z půlky.
23:13
22:28

Máme vyrovnáno.

Domácí už to řítí do útoku.

21:58
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #88 Adéla Vrbková bez asistence (1:1).
21:24
Hosté v útočném rozpoložení.
20:01
První buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
13:48
Meďášová nestíhá hráčku běžící před ní s míčkem a kupodivu nefauluje (pan bůh asi není doma).
13:21
Ševčíková při střele na branku provedla došwich až k nebesům, rozehrávají hosté.
12:11
Hanzlíková uklidňuje hru, domácí střídají.
11:34
Hosté delší dobu u míčku, nejdříve si přihrávají na vlastní polovině, následně se rozebíhají na polovinu, kde si zase přihrávají pak postoupí zase o pár metrů dále, kde jim míček sjede a přihrávky jsou zbytečné.
11:23
Smrčková čistí střed u domácí branky, rozehrávka nyní v českolipském rohu.
10:25
Ševčíková maří soupeřovu šanci a vytahuje míč před soupeřovu branku.
09:45
Zikmundová napadá útočíci soupeřku, míček zatím v levém rohu českolipské poloviny.
08:33
Domácí v útoku!
07:58
Po zakončení hostí se halou ozvalo, tam se jich vejde.
07:30
Smrčková brilantně odebrala soupeřku na střídačku domácích.
06:30
Menšíková surově fauluje a je už blízko k trestu.
05:00
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková, asistoval #10 Markéta Cháberová (1:0).
03:19
Gembecová jde do střely.
00:45
Hra nám už běží a domácí pronikají do útočné poloviny.
00:28
Nemáme odehranou ani minutu a už tu je zranění, hráčka hostí leží u branky domácích a drží se za koleno. Nyní ji odnáší v rukou její spoluhráčky.
00:01
P\rvní buly tohto utkání vyhrávají ddomácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Horák a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Veronika Podlahová; hráči v poli: Denisa Příhodová, Bára Procházková, Michaela Bezpalcová, Tereza Bočková, Martina Kratochvílová
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Nikola Soukupová; hráči v poli: Markéta Cháberová, Nela Meďášová, Petra Pavlíková, Lenka Ševčíková, Lucie Smrčková