2:1
- : -
FBC Hranice

Snipers Třebíč - FBC Hranice 4:5
18. Vojtěch Janata, 20. Martin Žák, 41. Jan Vochyán, 50. Martin Žák - 6. Ondřej Borik, 15. Ondřej Dobeš, 33. Tomáš Václavík, 34. Lubomír Kratochvíl, 51. Lubomír Kratochvíl; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 163; zásahy brankářů: Petr Brestovský 13 - Jakub Kosar 24; po třetinách: 2:2, 0:2, 2:1;
Komentář domácích Kelbler Michal (Trenér):
Dnes jsme podali další ze svých špatných výkonů a tím, že to honíme ve třetí třetině, nic nevyřešíme. Gratuluji soupeři šťastnou cestu domů.
59:24
Vyloučen hráč #46 Jiří Vraj družstva FBC Hranice na 2 minuty za hra rukou.
59:00
Do konce zbývá minuta a Snipers tlačí v šesti hráčích.
57:56
Timeout Snipers Třebíč
56:56
Homolka při přečíslení 2 na 1 nedokázal najít Mátla před brankou.
56:53
Vochyán ukazuje svou neskutečnou šikovnost a šetří cenné sekundy.
55:02
Vyloučen hráč #19 Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za zvedání florbalky.
52:03
Po střele Homolky znovu tyč.
50:48
Po střele Mátla zvoní tyč!
50:06
Mikel přesnou nahrávkou našel osamoceného Kratochvíla před odkrytou bránou a ten už se nemýlil.
50:05
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #28 Lubomír Kratochvíl, asistoval #8 René Mikel (4:5).
49:37
Krásné zakončení Žáka znamená vyrovnání.
49:36
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #47 Jan Vochyán (4:4).
47:45
Vyloučen hráč #97 Jan Grygar družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
44:29
Výborný blok Vochyána.
40:50
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #47 Jan Vochyán, asistoval #22 Lukáš Mátl (3:4).
40:50
Vochyán využil trochu volného místa, které nechal Kosar na přední tyči.
33:47
Po Mikelově přihrávce se ocitl Kratochvíl sám před třebíčskou brankou a podsunul pod Brestovským míček do sítě.
33:46
32:28
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #88 Tomáš Václavík bez asistence (2:3).
32:28
Václavíkova dorážka backhandem znamená vedení Hranic.
31:29
Brestovský nadvakrát skvěle vychytal Bittera!
30:38
Vyloučen hráč #36 Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za opakované přestupky.
29:24
Ani Žákova střela se mezi tři tyče nevešla.
28:40
Kosar potřetí během chvilky vykryl Vochyána.
27:54
Vyloučen hráč #29 Jaromír Chodil družstva FBC Hranice na 2 minuty za držení.
27:18
Dorážka Svobody se mezi tři tyče nevešla.
25:38
Opět skvělý Picmaus vzadu.
23:38
Hosty teď zachránila branková konstrukce! Dorážka Malicha šla trasou tyčka-tyčka-pryč a Kosar musí být rád.
23:03
Výborný obranný zákrok Picmause a jeho následný pokus backhandem kryje Kosar.
22:24
Borik tentokrát svou střelou ohrozil jen kameru za brankou třebíčského brankáře.
22:00
20:32
Borik se dostal do stejné pozice jako při prvním gólu, tentokrát ale na Brestovského nevyzrál.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:6
20:00
19:28
Domácí v přesilové hře díky Žákovi vyrovnávají.
19:27
19:17
Vyloučen hráč #35 Tomáš Kubica družstva FBC Hranice na 2 minuty za opakované přestupky.
17:50
Snipers mají možnost odloženého vyloučení.
17:11
Tečovaná střela Janaty dopadla za Kosarova záda.
17:10
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #71 Vojtěch Janata, asistoval #7 Lukáš Dvořák (1:2).
15:16
Brestovského po nepřesvědčivém zákroku zachránila tyčka.
14:03
Po skvělém Václavíkově posunutí míčku se před domácím brankářem objevil sám Dobeš a poradil si.
14:02
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #6 Ondřej Dobeš, asistoval #88 Tomáš Václavík (0:2).
13:30
11:57
Střela Potsche z dálky Brestovského nepřekvapila.
10:12
Střela Dvořáka zblokovaná.
08:23
Střelu Mikela kryje Brestovský.
07:49
První střelu na branku si připisují i Snipers.
05:34
Hranice se ujímají vedení díky přesné střele Borika z osy hřiště.
05:33
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #20 Ondřej Borik, asistoval #46 Jiří Vraj (0:1).
04:51
Picmausovu přízemní střelu tečoval před bránou Žák, míček ale skončil v rohu.
04:18
Ačkoliv kotel hranic tvoří pouze čtyři fanoušci, vytvářejí skvělou atmosféru pro svůj tým.
02:00
Ani jeden z týmů si zatím nevytvořil žádnou šanci.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: Ondřej Borik, Ondřej Dobeš, Tomáš Václavík, Jiří Vraj, Štěpán Potsch
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Milan Picmaus, Lukáš Štveráček, Adam Benáček, Martin Žák, Kryštof Kůs