3:2
6:0
- : -

K1 Florbal Židenice - T.J. Sokol Břeclav 11:2
2. Adam Šimon Kasal, 8. Adam Šimon Kasal, 16. Tomáš Fajmon, 25. Ondřej Pokora, 28. Ondřej Pokora, 33. Adam Šimon Kasal, 33. Petr Svoboda, 34. Adam Šimon Kasal, 36. Nikolas Kocmánek, 40. Ivan Drtil, 44. Ivan Drtil - 27. Pavel Gargulák, 28. Vojtěch Julínek; rozhodčí: Tomáš Kašík - Vojtěch Haleš; vyloučení: 1:4 + Lukáš Krejčiřík OS; využití: 2:0; zásahy brankářů: Ema Čechová ? - Lukáš Krejčiřík ?, Pavel Gargulák ?; po třetinách: 2:0, 3:2, 6:0;
45:00
43:03
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #35 Ivan Drtil, asistoval #69 Nikolas Kocmánek (11:2).
40:58
Střídání brankáře. Nový brankář #47 Pavel Gargulák družstva T.J. Sokol Břeclav
40:58
Vyloučen hráč #21 Lukáš Krejčiřík družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za nesportovní chování.
40:58
Vyloučen hráč #21 Lukáš Krejčiřík družstva T.J. Sokol Břeclav - osobní trest.
40:55
Vyloučen hráč #30 Šimon Miklík družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za sekání.
39:33
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #35 Ivan Drtil, asistoval #12 Ondřej Pokora (10:2).
37:50
Vyloučen hráč #7 Vojtěch Julínek družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za sekání.
35:00
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #69 Nikolas Kocmánek, asistoval #95 Petr Svoboda (9:2).
33:44
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #68 Adam Šimon Kasal, asistoval #93 Tomáš Fajmon (8:2).
32:56
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #95 Petr Svoboda, asistoval #15 Václav Hnaníček (7:2).
32:26
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #68 Adam Šimon Kasal, asistoval #33 Lukáš Ulbrich (6:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:4
30:00
28:34
Vyloučen hráč #11 Vojtěch Slavík družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hrubost.
27:52
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #7 Vojtěch Julínek, asistoval #47 Pavel Gargulák (5:2).
27:38
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #12 Ondřej Pokora, asistoval #35 Ivan Drtil (5:1).
26:12
Gargulákova střela z velké vzdálenosti propada brankářce Židenic mezi nohama a Břeclav může slavit první gól.
26:11
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #47 Pavel Gargulák, asistoval #50 Jakub Valášek (4:1).
24:33
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #12 Ondřej Pokora, asistoval #69 Nikolas Kocmánek (4:0).
15:44
Dvě sekundy před koncem přesilovky využily Židenice zaváhání Břeclavi v rozehrávce a zaslouženě přidaly třetí gól.
15:43
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #93 Tomáš Fajmon, asistoval #33 Lukáš Ulbrich (3:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:2
15:00
13:46
Zatím moc šancí k vidění nebylo, změní se to přesilovkou Židenic?
13:45
Vyloučen hráč #97 Eda Hűbner družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za sekání.
07:48
V minulém zápase vymetl levý růžek Vrašťák, teď vymetl ten pravý Kasal. Uklízečce můžeme sdělit, že tato branka je od paavučin již kompletně vytřená.
07:47
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #68 Adam Šimon Kasal bez asistence (2:0).
01:35
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #68 Adam Šimon Kasal, asistoval #15 Václav Hnaníček (1:0).