1:0
- : -
F.A.T.R.

F.A.T.R. - Aligators U21 C 4:3pn
16. Marek Bábíček, 23. Zbyněk Grufík, 45. František Navrátil, N Zbyněk Grufík - 6. Tomáš Líznar, 7. Tomáš Jedlička, 28. Tomáš Jedlička; rozhodčí: Pavel Vích - Tomáš Húska; vyloučení: 1:4 + Antonín Šmerák OS; využití: 1:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Lukáš Bábíček ? - Vojtěch Dvořák ?; po třetinách: 0:2, 2:1, 1:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U21 C hráč #7 Tomáš Líznar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva F.A.T.R. hráč #3 Patrik Jedlička , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U21 C hráč #89 Tomáš Jedlička a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva F.A.T.R. hráč #26 Zbyněk Grufík a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U21 C hráč #94 Adam Doupovec , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva F.A.T.R. hráč #19 František Navrátil a vstřelil gól.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:21
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #19 František Navrátil, asistoval #11 Marek Bábíček (3:3).
44:08
Vyloučen hráč #22 Antonín Šmerák družstva Aligators U21 C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:08
Vyloučen hráč #22 Antonín Šmerák družstva Aligators U21 C - osobní trest.
44:08
Vyloučen hráč #22 Antonín Šmerák družstva Aligators U21 C na 2 minuty za nesportovní chování.
44:00
Timeout Aligators U21 C
39:42
Vyloučen hráč #22 Antonín Šmerák družstva Aligators U21 C na 2 minuty za držení.
38:54
Timeout F.A.T.R.
30:00
30:00
27:59
Vyloučen hráč #14 Zdeněk Zemský družstva F.A.T.R. na 2 minuty za sekání.
27:01
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #89 Tomáš Jedlička, asistoval #94 Adam Doupovec (2:3).
22:32
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #26 Zbyněk Grufík, asistoval #3 Patrik Jedlička (2:2).
15:47
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #11 Marek Bábíček, asistoval #3 Patrik Jedlička (1:2).
15:00
15:00
09:18
Vyloučen hráč #8 Luboš Dostál družstva Aligators U21 C na 2 minuty za sekání.
06:15
05:11
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #33 Martin Houšť (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Vích a Tomáš Húska.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators U21 C:
00:00
Line-up domácích F.A.T.R.: brankář: Lukáš Bábíček; hráči v poli: Václav Dohnálek, Marek Bábíček, Zdeněk Zemský, Tibor Taibl, Patrik Jedlička