2:1
2:0
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní C - FBK Atlas Blansko B 5:6pn
5. Ondřej Dobrovolný, 16. Lukáš Vašínek, 24. Lukáš Šmarda, 31. Jaroslav Maša, 38. Lukáš Vašínek - 7. Jiří Kroutil, 7. Dominik Žilka, 9. Marek Moučka, 11. Vojtěch Foret, 26. Martin Bládek, N Jiří Kroutil; rozhodčí: David Zástřešek - Tomáš Kašík; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Kamil Zelený ? - Jan Opletal ?; po třetinách: 1:4, 2:1, 2:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní C hráč #14 Ondřej Dobrovolný , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní C hráč #87 Lukáš Šmarda a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní C hráč #12 Tomáš Macalík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Atlas Blansko B hráč #44 Jiří Kroutil a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Atlas Blansko B hráč #6 Jan Frýdek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Atlas Blansko B hráč #27 Martin Tesař a vstřelil gól.
39:00
Zahájena trestná střílení.
39:00
37:10
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #43 Lukáš Vašínek, asistoval #87 Lukáš Šmarda (5:5).
35:07
Vyloučen hráč #12 Tomáš Macalík družstva Hornets Brno ZŠ Horní C na 2 minuty za bránění ve hře.
31:03
Vyloučen hráč #17 Jakub Kolmačka družstva FBK Atlas Blansko B na 2 minuty za sekání.
30:02
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #38 Jaroslav Maša, asistoval #93 Michael Zelený (4:5).
26:00
26:00
25:25
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #45 Martin Bládek, asistoval #44 Jiří Kroutil (3:5).
23:48
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #87 Lukáš Šmarda, asistoval #4 Jakub Vašek (3:4).
15:56
13:00
13:00
10:16
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #21 Vojtěch Foret, asistoval #6 Jan Frýdek (1:4).
09:05
Vyloučen hráč #16 Martin Kreslík družstva Hornets Brno ZŠ Horní C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:59
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #9 Marek Moučka, asistoval #27 Martin Tesař (1:3).
06:53
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #34 Dominik Žilka, asistoval #26 Marek Hrazdíra (1:2).
06:09
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #44 Jiří Kroutil, asistoval #6 Jan Frýdek (1:1).
04:34
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #14 Ondřej Dobrovolný, asistoval #86 Karel Vejmelka (1:0).