2:0
1:1
- : -

Panthers Praha F - Florbalová akademie MB "B" 3:4pn
18. Vojtěch Marek, 24. Tomáš Ducháček, 31. Michael Rudolf - 1. Zdeněk Vyhnánek, 4. Jiří Krouský, 34. Jiří Krouský, N Matěj Sedláček; rozhodčí: Marek Schober - Šimon Dubský; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 6; zásahy brankářů: Radek Brych ? - Lukáš Doležal ?; po třetinách: 0:2, 2:0, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha F hráč #35 Tomáš Ducháček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha F hráč #56 Miloslav Mattes , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha F hráč #98 Matěj Špalek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha F hráč #64 Ondřej Bendík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha F hráč #67 Michael Rudolf , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB "B" hráč #45 Matěj Sedláček a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB "B" hráč #21 Tadeáš Korolevyč , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB "B" hráč #27 Jiří Krouský a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB "B" hráč #21 Tadeáš Korolevyč a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB "B" hráč #35 Adam Kolšovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB "B" hráč #27 Jiří Krouský , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
36:00
Hostující útočník se zamíchal až za bránu, odkud už nelze dát gól.
36:00
Domácí útočník zvolna dovezl míček uspávací střelou.
36:00
Hostující útočník opět zamíchal pouze do gólmana.
36:00
Domácí nedal. Nájezdníci často střílejí po zemi, gólmani často chytají na zemii.
36:00
Hostující Zorro proměňuje.
36:00
Domácí opět neprostřelil po zemi. Na zemi byl gólman proti.
36:00
Hostující po zemi pro změnu proměňuje. Gólman byl tentokrát ve vzduchu.
36:00
Domácí šibenice.
36:00
Hostující střelec po dlouhém soustředění neuzorroval gólmana.
36:00
Domácí veterán zkušeně... Neproměnil.
36:00
Hostující borec zavezl míček do šibenice.
36:00
Domácí borec neprostřelil gólmana, který neuhnul. Jelo se šest sérií.
35:30
Domácí gólman božským zákrokem zachránil remízu.
33:30
Utkání je stále intensivnější, gestikulace trenérů názornější, debicely v hale stoupají.
33:10
Branku družstva Florbalová akademie MB "B" vstřelil #27 Jiří Krouský, asistoval #20 Martin Miclík (3:3).
32:00
Útok hostí končí střelou do časoměřičského stolku.
30:34
Branku družstva Panthers Praha F vstřelil #67 Michael Rudolf, asistoval #64 Ondřej Bendík (3:2).
29:12
Vyloučen hráč #12 Adam Fiřt družstva Florbalová akademie MB "B" na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
23:25
Branku družstva Panthers Praha F vstřelil #35 Tomáš Ducháček, asistoval #63 Dominik Korolus (2:2).
23:00
Domácí tlačí a vezou gól do šatny.
19:36
Vyloučen hráč #63 Dominik Korolus družstva Panthers Praha F na 2 minuty za sekání.
18:00
Domácí přebírají iniciativu. Jsou všude rychleji. I u mantinelů, aby je narovnali, jsou rychleji, než pořadatelé.
17:00
Branku družstva Panthers Praha F vstřelil #14 Vojtěch Marek, asistoval #64 Ondřej Bendík (1:2).
16:00
Přesilovková kombinace zvedá diváky i časoměřiče ze sedadel.
15:28
Vyloučen hráč #21 Tadeáš Korolevyč družstva Florbalová akademie MB "B" na 2 minuty za sekání.
15:00
Interesantní zápas nahoru, dolu divákům příjemně vyplňuje čekání na fotbalové finále MS.
14:00
Restaurace je stále zavřená.
13:00
Domácí z brejku míjí bránu i s brankářem.
12:00
12:00
11:00
Hra se přiostřuje. Do soubojů se zapojují už i mantinely.
10:00
Týmy se rovnoměrně střídají v tlaku.
09:00
Týmy si vyměňují střely ze slotu do gólmanů. Co víc by chtěli, nevíme.
08:00
Čau lidi.
03:34
Branku družstva Florbalová akademie MB "B" vstřelil #27 Jiří Krouský, asistoval #21 Tadeáš Korolevyč (0:2).
03:14
Vyloučen hráč #67 Michael Rudolf družstva Panthers Praha F na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:20
Branku družstva Florbalová akademie MB "B" vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek bez asistence (0:1).