2:2
1:0
- : -

SSK Future - Barrandov - Panthers Praha C POWER 3:4pn
18. Lukáš Klier, 29. Jaromír Lisa, 42. Jan Vašák - 15. Štěpán Andrle, 18. David Ghali, 21. Anna Bartušková, N Štěpán Andrle; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; zásahy brankářů: Ondřej Horňák ? - Martin Hruška ?; po třetinách: 0:1, 2:2, 1:0;

Nájezd na branku provedl z družstva SSK Future - Barrandov hráč #13 Ondřej Hněvkovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #72 Martin Kostřica , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SSK Future - Barrandov hráč #14 Filip Šíma , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #7 Štěpán Andrle a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva SSK Future - Barrandov hráč #88 Lukáš Klier , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
41:53
Timeout SSK Future - Barrandov
41:53
Branku družstva SSK Future - Barrandov vstřelil #91 Jan Vašák, asistoval #8 Jaromír Lisa (3:3).
30:00
30:00
28:13
Branku družstva SSK Future - Barrandov vstřelil #8 Jaromír Lisa, asistoval #14 Filip Šíma (2:3).
20:14
Vyloučen hráč #23 Daniel Černý družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za sekání.
20:06
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #19 Anna Bartušková, asistoval #98 Matěj Špalek (1:3).
19:44
Vyloučen hráč #67 Karel Pernica družstva SSK Future - Barrandov na 2 minuty za hra na zemi.
18:12
Vyloučen hráč #11 Jan Kudela družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za špatné střídání.
18:08
Vyloučen hráč #88 Lukáš Klier družstva SSK Future - Barrandov na 2 minuty za sekání.
17:49
Branku družstva SSK Future - Barrandov vstřelil #88 Lukáš Klier, asistoval #99 Lubomír Nikolov (1:2).
17:40
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #34 David Ghali, asistoval #23 Daniel Černý (0:2).
15:48
Vyloučen hráč #26 Petr Svojítka družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:11
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #7 Štěpán Andrle, asistoval #11 Jan Kudela (0:1).
13:03
Vyloučen hráč #14 Filip Šíma družstva SSK Future - Barrandov na 2 minuty za sekání.