1:0
6:1
- : -

FbC Hradec Králové - Florbal Primátor Náchod 10:2
8. Vítek Ryba, 14. Filip Rathouský, 18. Andrej Janda, 39. Vítek Ryba, 52. Matěj Kremeník, 55. Elliot Festa, 57. Elliot Festa, 58. Ondřej Binar, 59. Prokop Hanzlík, 60. Vítek Ryba - 17. Jakub Vysoký, 49. Martin Hanuš; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Ondráček; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Michal Malý 10 - Adam Richter 21; po třetinách: 3:1, 1:0, 6:1;
Komentář domácích Heger David (Trenér):
Dnes kvalitní taktický výkon podpořený produktivitou. Soupeř se nedostával do své hry v útočném pásmu. Naše obranná fáze hry byla téměř bezchybná. Trpělivost a eliminace zbytečných ztrát míčku byl hlavní apekt dnešního úspěchu. Děkuji týmu za víkend. 6 bodů do tabulky nás s pokorou drží ve hře. 10
Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér):
Chyby v obraně, které jsme udělali v úvodní třetině, dostaly soupeře na koně. Ve druhé třetině jsme sice hráli více na míčku, ale chyběl nám pohyb hráčů bez balónku, takže naše hra byla bezúčelná. V závěrečné části jsme hráli vabank, ale k tomu, abychom se zápasem něco udělali nám chyběla čistá hlava. Gratulujeme soupeři k vítězství a děkujeme rozhodčím a divákům.
60:00
Střely ve 3. části: 16:8
60:00
59:59
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #98 Prokop Hanzlík (10:2).
59:59
Neuvěřitelná akce domácích ukončuje utkaní na 10:2.
58:53
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík, asistoval #82 Vítek Ryba (9:2).
57:41
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Ondřej Binar, asistoval #32 Filip Brejcha (8:2).
56:38
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #13 Elliot Festa, asistoval #42 Filip Rathouský (7:2).
56:38
Známé duo Elliot Festa a Filip Rathouský opět boduje.
54:59
Náchodští nemohou najít recept na hradeckou obranu.
54:22
Timeout Florbal Primátor Náchod
54:22
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #13 Elliot Festa bez asistence (6:2).
54:22
Hořické ručičky ukázal i Elliot Festa.
51:50
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #95 Matěj Kremeník, asistoval #99 Ondřej Binar (5:2).
51:22
Vítek Ryba trefuje tyč.
48:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Martin Hanuš, asistoval #99 Jan Majer (4:2).
48:51
Martin Hanuš svou prudkou střelou k pravé tyčce snižuje skóre.
47:49
Hra 4 na 4 ve vysokém tempu, následuje krátká přesilová hra Náchoda.
46:47
Vyloučen hráč #95 Matěj Kremeník družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za zdržování hry.
46:11
Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
44:20
Gólová šance Náchoda zůstala beze změn.
42:33
Náchodští začali zvyšovat tempo, aby se přiblížili golové ztrátě Hradci.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:2
40:00
38:42
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #13 Elliot Festa (4:1).
38:42
Vítek Ryba si připisuje druhý gól na své konto, a tím zvyšuje skóre na 4:1.
37:35
Náchod se nemůže vymanit ze svého obranného pásma.
32:07
Gólovou šanci v oslabení neproměnil Antonín Donaj.
30:19
Vyloučen hráč #61 Martin Hanuš družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
30:19
Máme tu první přesilovou hru utkání.
27:12
Hra je stále rychlejší a rychlejší.
22:41
Tvrdý hit Andreje Jandy na Martina Hanuše.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:2
20:00
17:34
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Andrej Janda, asistoval #82 Vítek Ryba (3:1).
17:34
Vítek Ryba našel Andreje Jandu na středu, který protečoval míček za záda Adama Richtera.
16:04
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký bez asistence (2:1).
16:04
Jakub Vysoký se při samostatném úniku nemýlil.
13:53
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #42 Filip Rathouský bez asistence (2:0).
07:07
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #74 Martin Cupal (1:0).
07:07
Vítek Ryba svou střelou z výběhu posílá Hradec do vedení.
05:37
První akce domácího týmu gólem neskončila.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Křepelák a Daniel Ondráček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Adam Richter; hráči v poli: Filip Knettig, Martin Hanuš, Jan Majer, Jakub Langpaul, Jakub Vysoký
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové : brankář: Michal Malý; hráči v poli: Elliot Festa, Martin Cupal, Vítek Ryba, Andrej Janda, Filip Rathouský