2:1
- : -
BUTCHIS

BUTCHIS - FBŠ Hummel Hattrick Brno 9:2
3. Erik Papež, 10. Tomáš Vondruška, 16. Jan Waldhauser, 20. Antonín Šubrt, 27. Tomáš Vondruška, 33. Petr Brautferger, 34. Antonín Šubrt, 52. Antonín Šubrt, 53. Petr Brautferger - 28. Jakub Procházka, 51. Tomáš Brom; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 13 - Filip Létal 6, Ondřej Kolajta 23; po třetinách: 4:0, 3:1, 2:1;
54:10
Vyloučen hráč #44 Petr Novotný družstva BUTCHIS na 2 minuty za hrubost.
54:10
Vyloučen hráč #66 Matěj Bednář družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
54:10
Po faulech obou družstev se bude hrát 4 na 4.
52:02
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #31 Petr Brautferger, asistoval #88 Jan Wald (9:2).
52:02
Wald skvěle vyvezl balonek dopředu a po jeho nahrávce to měl Brautferger lehké.
51:47
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #38 Antonín Šubrt, asistoval #19 Štěpán Čejka (8:2).
51:47
Vteřinu po konci přesilovky zkompletoval hat-trick Šubrt.
50:30
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #10 Jakub Procházka (7:2).
50:30
Hosté dokázali vstřelit gól v oslabení.
49:46
Vyloučen hráč #45 David Sládeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
47:57
Brautferger zůstal po souboji na zemi, domácí lavička zuří.
45:45
Černý trefil ze standardky pouze tyč.
45:01
Domácí si stále drží 100% úspěšnost oslabení.
44:45
Papež podruhé v utkání trefil tyč ze zorra.
43:01
Vyloučen hráč #31 Petr Brautferger družstva BUTCHIS na 2 minuty za vysoká florbalka.
39:59
Butchis má zatím výrazně blíže k vítězství v dnešním utkání, uvidíme, co nám přinese třetí třetina.
39:30
Vyloučen hráč #64 Jan Waldhauser družstva BUTCHIS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:30
Waldhauserův faul znamená, že Hattrick bude pravděpodobně začínat poslední třetinu v přesilovce.
33:21
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
33:21
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #38 Antonín Šubrt, asistoval #74 Erik Papež (7:1).
33:21
Papež našel svou nahrávkou Šubrta a ten nezaváhal.
32:37
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #31 Petr Brautferger, asistoval #14 Tomáš Vondruška (6:1).
32:37
Po úspěšném pressu Pechy se prosazuje Brautferger do odkryté branky.
30:30
Waldhauser trefil břevno, Šubrt poté neproměnil dorážku ze vzduchu.
29:16
Vyloučen hráč #77 Jakub Pecha družstva BUTCHIS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:09
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #10 Jakub Procházka, asistoval #6 Tomáš Brom (5:1).
26:44
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #14 Tomáš Vondruška, asistoval #88 Jan Wald (5:0).
26:44
Tlak domácích od začátku třetiny vyústil v jejich pátý gól utání.
26:08
Formace Matyáše Kaliny nepustila své soupeře na balonek po celé střídání.
24:50
Papežova formace měla hodně šancí v tomto střídání, žádnou ale nevyužila.
23:35
Papež standardku vyřešil zorrem, Kolajta ale vytasil skvělý zákrok.
20:01
Hattrick vystřídal brankáře, uvidíme, jak se změní hra hostů.
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář #98 Ondřej Kolajta družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:4
20:00
19:49
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #38 Antonín Šubrt, asistoval #99 Jakub Černý (4:0).
19:49
Skvělý cross od Černého na Šubrta znamená proměněnou přesilovku domácích.
19:17
Vyloučen hráč #30 Lukáš Suk družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
19:17
Zákeřný faul Suka zařizuje domácím první přesilovku utkání.
15:57
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #64 Jan Waldhauser, asistoval #74 Erik Papež (3:0).
15:57
Po nahrávce Papeže do prázdné branky Waldhauser zvyšuje náskok domácích na tři branky.
13:50
Butchis zamknul Hattrick na skoro celé střídání.
11:30
Novotný je velice aktivní.
09:31
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #14 Tomáš Vondruška, asistoval #31 Petr Brautferger (2:0).
08:30
Jakub Černý zblokoval nebezpečnou střelu od obránce Hattricku.
06:50
Švelbla po faulu rozhodčí upozornil, že příště bude vyloučen.
04:53
Rozhodčí si musel přivolat hráče z obou družstev a upozornit je, že budou muset ubrat na agresi.
02:55
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #74 Erik Papež, asistoval #38 Antonín Šubrt (1:0).
02:55
Papež skvěle umístil svou střelu z otočky a otevřel tím skóre utkání.
01:50
Oba týmy si vytvořily své první šance, ale chyběla jim přesnost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Létal; hráči v poli: Lukáš Suk, Jonáš Kůra, René Slezák, Matěj Bednář, Lukáš Vlach
00:00
Line-up domácích BUTCHIS: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Jakub Švelbl, Tomáš Vondruška, Antonín Šubrt, Jan Waldhauser, Erik Papež